Eef en Huub Veerman Financieel Adviseurs gecertificeerd ZIN van bewegen introduceert AnimalMoves Zuid Underwear maakt uitslag verloting bekend 19.950,- 19.950,- 13.250,- 24.950,- 29.850,- MBsmm Si Vanaf Vanaf Vanaf Nu Nu HART VAN HOLLAND ADVERTEN 26 MAART 2014 39 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hort van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. ■■■■■■a Zevenhuizen - Fred van Leeuwen en Joke Scheffers-Veerman van Veerman Financieel Adviseurs zijn Gecertificeerd Risk Manage ment Consultant (GRMC®). Ri sicomanagement draagt bij tot bescherming en kwaliteit van een onderneming. Samen met de on dernemer wordt gekeken naar waarde propositie en bedrijfsdoel stellingen. Door het volgen en af ronden van deze opleiding kan de ondernemer en zijn bedrijf nog be ter worden geadviseerd. Zevenhuizen - Bij Zuid Underwear in de Dorpsstraat konden prijzen wor den gewonnen ter ere van het drie jarig bestaan. Door loting kwamen de volgende prijswinnaars uit de bus, de 1e prijs werd gewonnen door Esther Huizenga (links op de foto) de 2e prijs door Nicole de Wilde (rechts op de foto) en de 3e prijs werd in de wacht gesleept door Monica v.d. Lans (ontbreekt op foto). Moordrecht - Hoe blijven dieren fit en gezond? Zij 'trainen' da gelijks door hun natuurlijke be- weegpatroon. Rennen, klimmen en zoeken naar voedsel: een dier is iedere dag in beweging. De trend van dier-achtige bewe gingen wordt wereldwijd steeds bekender in de fitnessbranche. De nieuwe work-out bevat veel dierlijke bewegingen. ZIN van bewegen haalt deze trend naar Nederland en heeft een speci ale groepsles ontwikkeld: Ani malMoves. Door ook gezichts uitdrukkingen en geluiden aan de les toe te voegen, wordt de beleving van de les intenser en wordt het gemakkelijker om de natuurlijke beweegpatronen van de dieren na te bootsen. Door simpelweg te lopen als een krab, het uitvoeren van een crunch als een garnaal of te spartelen als een vis op het droge vergroot je je uithoudings vermogen en je lenigheid. Bo vendien gebruik je spieren die je niet gebruikt tijdens dagelijkse handelingen. We gaan van hoge intensiteit naar slow-motion, van push-ups en squats naar duo oefeningen. AnimalMoves is een unieke, ver assend intensieve les die door iedereen kan worden uitgevoerd. De les is enkele malen getest en de deelnemers waren verbaasd over de diversiteit en het plezier dat ze uit de les haalden. ZIN van bewegen start deze les sen in april, op dinsdagavond voor volwassenen en in mei komt er een speciale kidsvariant voor kinderen vanaf 8 jaar. Kijk op You Tube en zoek op ZIN AnimalMoves voor een demon stratievideo. Meer info: www. zinvanbewegen.nl Sports Tourer nu vanof €20.950. astra Opel Astra 1.4 Turbo Berlin 5 drs. Hatchback In diverse metallic kleuren °p voorraad Navigatie pakket LM velgen Telefoonvoorbereiding Airconditioning Opel Meriva 1.4 Turbo Anniversary Edition In diverse metallic kleuren op voorraad Extra getint glas LM velgen Airconditioning Parkeersensoren Opel Corsa Berlin 1.2 5deurs In diverse metallic kleuren op voorraad LM velgen Cruise controle Airconditioning Opel Astra GTC 1.4 Turbo Sport Briljant White Navigatie pakket LM velgen Parkeersensoren Telefoonvoorbereiding Opel Insignia Sports Tourer 1.6 Turbo Sport Waterworld Blue 19" inch lm velgen Sportstoelen Airconditioning Navigatie Telefoonvoorbereiding www.eefenhuub.nl \/rrvjJe zekerheid— octiemodellen zijn voorzien von een kenteken. Prijzen exclusief kosten rijkloormoken. Eef en Huub Rotterdam-Zuid Aristotelesstraat 34 Tel. (010) - 291 61 61 Eef en Huub Berkel Raadhuislaan 30 Tel. (010) - 511 27 66 Eef en Huub Capelle Klaverbaan 22 Tel. (010) - 442 23 88 Eef en Huub is onderdeel van Orange Motors. "Orange Motors Wir leben Autos.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 39