U bent van harte welkom op zaterdag 29 maart van 11:00 - 15:00 uur in Zalencentrum De Brug, Dunantlaan 1, 2811 CA Reeuwijk BB1H| Gouda, Karei 5 www.karel-5.nl Gouda www.vanbaerlehoek.nl www.viavesta.nl Gouda, Het Buro Stadswoningen Vogelzang Gouda Westergouwe Gouda De Pelikaan Meer informatie vindt u op www.westergouwe.nl Gouda - Moordrecht - Reeuwijk - Waddinxveen HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 26 MAART 2014 Kom naar de Nieuwbouw informatiedag en laat u informeren over de mooiste nieuwbouwprojecten in de omgeving. Een nieuwbouwhuis is energiezuinig, comfortabel, onderhoudsarm en in te richten naar üw smaak. fuw m VÉRKOOP GESTART VIAVESTA verkoop informatiedag Prijzen vanaf 650.000,- tot 860.000,- v.o.n. Prijzen vanaf 225.000,- tot 337.1150,- v.O.n. Prijzen vanaf 197.000,- tot 345.000,- v.o.n. Koopsom vanaf 117.000,- v.o.n. Koopsommen vanaf 193.500,- v.o.n. Prijzen vanaf 382.000,- v.o.n. Prijzen vanaf 199.000.-v.o.n. Unieke Villappartementen. Aan de rand van het natuurgebied Goudse Hout wordt een uniek en zeer exclusief kleinschalig appartementencomplex gerealiseerd. Het gebouw bevat slechts 5 zeer royale appartementen (140-220m2) gelegen op een beveiligd eiland en v.v. 2 ondergrondse parkeerplaatsen, directe entree in het appartement vanuit lift, een flexibele indeling met ruime balkons, standaard v.v. vloerverwarming en koeling, domotica, energiezuinig en diverse andere zeer exclusieve toevoegingenen materialen waardoor de woningen in Gouda en omstreken zijn weerga niet kennen. Als u écht exclusief wilt wonen dan is alleen Karel-5 goed genoeg! In het centrum van Gouda worden 29 nieuwbouw eengezinswoningen met parkeergelegenheid, tuin en berging gerealiseerd. De gevels van de woningen zijn strak qua uitvoering, maar beschikken over tal van verwijzingen naar vroeger tijden. De authentiek gebakken baksteen, de puntdaken, de betonnen omlijstingen om de deuren, de verholen goten, de 'Delftse stoepen' en de hoge raampartijen doen je denken aan de alom bekende grachtenpanden van weleer. Achter deze klassieke gevels, bevinden zich drie verschillende woningtypen. Elk ruim van opzet en voorzien van alle gemakken van nu. Een optimale combinatie dus van 'oud en nieuwl Historisch wonen met alle gemakken van 2014 in het prachtige centrum van Gouda? In het centrum van Gouda worden door aannemingsbedrijf Houtman 4 monumentale woonhuizen gerenoveerd/nieuwgebouwd en wordt de voormalige Broodfabriek getransformeerd tot 2 unieke woonhuizen. Aan het Raam komen 2 hoekwoningen, een tussenwoning en een vrijstaande woning met tuin én berging. Aan de Tegelbakkerssteeg wordt De Broodfabriek verbouwd tot 2 zeer ruime [ca. 200m2] woonhuizen met een unieke uitstraling. Het geheel kenmerkt zich door een combinatie van historie en hedendaags gemak. Alle woningen zijn voorzien van parkeergelegenheid/ vergunning. Met een woning in het nieuwbouwproject 3 Notenboomen heeft u alle vrijheid, die u zich maar kunt wensen. Aan de Nieuwe Gouwe Oostzijde worden 11 3-laagse woningen gerealiseerd met een vrije ligging en uniek uitzicht op het water. Woonopp.: ca 131 m2 Perceel: ca 110 m Aan de Verspuystraat worden 10 2-laagse woningen gerealiseerd met een zonnige tuin op het zuidwesten. Woonopp.: ca 88 m2 Perceel: ca 95 m2 Deze ruime 2-en 3-laagse woningen zijn voorzien van een grote bergvliering en eigen parkeergelegenheid. j| In het voormalige Politiebureau in het sfeervolle historische centrum van Gouda worden 6 unieke transformatie-loftwoningen gerealiseerd. De woningen hebben een grootte van maar liefst 178m2, zijn uitstekend geïsoleerd, hebben een flexibele indeling, een schitterend uitzicht over het water en de binnenstad, unieke hoge plafonds [3,5-4m] en krijgen een grootstedelijke uitstraling die in Gouda nog niet vertoond is. Tevens zijn de woningen voorzien van een llm diepe tuin op het zuidwesten. Parkeren kan in de beveiligde parkeergarage. Gelegen tussen het historisch centrum van Gouda en de Hollandse IJssel in, ontluikt zich een groene en kindvriendelijke woonbuurt.Naast de statige herenhuizen, waarvan er nog enkele te koop zijn, wordt hier een markant appartementengebouw gerealiseerd. De appartementen, variërend van 86 tot 147 m2, zijn voorzien van minimaal een privé parkeerplaats en een terras van 10 m2. Meer informatie vindt u op www.thuisingouda.nl Eind 2014 gaan de eerste woningen in Westergouwe in verkoop. Een fantastische plek om te wonen, dichtbij de stad, perfect aangesloten op de snelwegen en met aan alle kanten open weidelandschap, natuur en water. Maak nu al kennis met de sfeer van de woonbuurten en de verscheidenheid aan woningen en volg ons via Facebook en schrijf u in voor de nieuwsbrief via onze website, www.westergouwe.nl. Meer informatie over Hypotheken info@zonneveldfinance.nl Tel. 010-2250001 De Hypotheekshop Gouda goudal030@hypotheekshop.nl Tel. 0182-300183

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 40