Bedankt voor uw stem! druiven aardbeien ChristenUnie DE AMBACHTELIJKE SLAGER komkommers Scholen lopen voor water Gideonschool verdiept zich in leven met beperking Opbrengst bazaar De Stroom Jozefschool rekent mee op internationaal niveau SUPER OLIJFBOMEN GERANIUMS Riblappen 1 kiio10,50 Gepaneerde schnitzel 500 gram3,98 Eigen gemaakte achterham 100 gram ..€1,98 Gebraden gehakt 100 gram0,98 Russisch ei 100 gram0,98 w&mvmiimmïs FfiïTïï* Gehakt half om half per kilo5,75 Rundergehakt per kilo7,50 j Iedere dinsdag en woensdag gehaktdag. +/- 50 jaar oud Witte of blauwe Hollandse 72 kg 1 Hollandse 3 voor hang of staand 10 voor Bredeweg 116 - Zevenhuizen (Naast A12) - Tel: 0180 - 63 15 11 Voor meer aanbiedingen: www.spektuin.nl Actie is geldig t/m 1 april HART VAN HOLLAND 'UIDPl26 MAART 2014 43 Zuidpias Wfgff!' Moerkapelle - Leerlingen van groep 7 en 8 van de Keijzerschool wandelden voor water. Zij gaven gehoor aan de actie van Simavi om geld in te zamelen voor schoon water in ontwikkelingslanden. Zes kilometer lopen met zes liter water op je rug: de kinderen ervoe ren hoe zwaar hun leeftijdsgenoten in ontwikkelingslanden het hebben om aan water te komen. De presta tie van de jeugdige Moerkapellena- ren kan nog steeds worden beloond; de opbrengst wordt later bekendge maakt. Moordrecht - Ook de leerlingen van groep 7 en 8 van De Achtbaan wan delden voor water en met hen meer dan 33.000 kinderen van 570 scho len in Nederland voor 31 verschil lende projecten op het gebied van sanitatie- en watervoorzieningen in Azië en Afrika. De 'achtbaners' lie pen een rondje door de polder met flink wat flessen water op hun rug. Deelnemers van de Keijzerschool worden uitgezwaaid door de andere leerlingen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op de Gideonschool ging onlangs het project lk+Jij=Wij van start. Vol en thousiasme ging iedere groep aan de hand van een bepaald thema aan de slag. De projectactiviteiten in groep 3c van locatie Esse staan in het teken van 'Kinderen met een beperking horen er helemaal bijl'. De Gideonschool locatie Esse vormt samen met een aantal andere part ners waaronder Gemiva-SVG Groep, een kinderdagcentrum voor kinde ren met verstandelijke beperking of ontwikkelingsachterstand, de Bre- deschool Esse Zoom. De partners binnen de Bredeschool proberen op verschillende momen ten verbinding met elkaar te zoeken Moordrecht - De voorjaarsbazaar menie/Moordrecht verdeeld over van de protestantse gemeente De projecten in de zustergemeente Stroom heeft 7000 euro opge- Baratos; de rest is bestemd voor bracht. Een deel van het geld wordt het plaatselijke jeugdwerk van De door de Stichting Hulp aan Roe- Stroom. Moordrecht - Ruim dertig leerlin gen uit de groepen 3 tot en met 8 van de Sint Jozefschool namen donderdag 20 maart deel aan de W4Kangoeroe reken- en wiskun- dewedstrijd, waar wereldwijd circa zes miljoen kinderen tegelijkertijd aan meedoen. De kangoeroewedstrijd is een ex tra uitdaging voor leerlingen die heel goed kunnen rekenen. Binnen een bepaalde tijd maken ze aller lei reken- en wiskundeopdrachten op hun eigen niveau. De resultaten worden vergeleken met scholen uit circa vijftig andere landen. Alle deelnemers kregen na afloop een certificaat en een aandenken. en kinderen met én zonder beper- jectthema is dan ook een uitgele- king op speelse wijze met elkaar in zen kans om bruggen naar elkaar te contact te laten komen. Het pro- slaan. Sven deed vrolijk mee met de kinderen van groep 3c van de Gideonschool. DORPSSTRAAT 23 - TELEFOON (079) 593 14 25 - MOERKAPELLE

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 43