Van der Spek 5,- Eline Spruit Districtskampioen Moeizame overwinning Nieuwerkerk tegen Kocatepe Boulers team 4 kampioen Tumo D2 tweede in thuiswedstrijd C1 Nederlands Kampioen amwierLaan Slagroomschnitte Indisch broodje Krentenbollen Wilhelmientj es 1,- if bakker Financiële Diensten v 6 stuks 2,"* 200 gram 2," HART VAN HOLLAND SPORT 26 MAART 2014 53 Turnen Voetbal Jeu de boules Turnen Korfbal Herenweg 42 Postbus 54 2750 AB Moerkapelle |pPT|S| tel: 079-593124! Onze webwinkel vindt u op www.baldcerammerlaan.nl e-mail: info@spekadvies.nl www.spekadvies.nl 15U!i&W Deze aanbiedingen gelden van donderdag 27 maart t/m woensdag 2 april Nieuwerkerk aan den IJssel - Een lestal turners van NGV, uitkomend in de 3e divisie, nam zaterdag 22 maart in Amsterdam deel aan de distrietsfina/e van Zuid-Holland. De zes NGV-turners presteerden prima in de verschillende leeftijds categorieën. Eline Spruit was het meest succesvol, want zij wist in de categorie Pupil II de eerste plaats te veroveren en mag zich nu Districts kampioen Zuid-Holland noemen. Over twee weken beginnen de hal ve finales voor de 2e en 3e divisie, waar de turnsters van NGV gaan strijden voor een felbegeerde plek in de finales. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieuwerkerk moest zondag heel diep gaan om Kocatepe op de knieën te krijgen. Het had in de Rotterdammers een taaie en goed voetballende opponent, kocatepe was in het eerste halfuur heer en meester, maar de lat en doelman RoySpierings stonden treffers voor de Rotterdammers in de weg. Nieuwerkerk kon er in het eerste half uur weinig tegenover zetten maar ontworstelde zich langzaam wat aan de druk van de tegen stander. In de tweede helft verloor Kocatepe gaandeweg de grip op de wedstrijd. Gedeeltelijk omdat Remy Broekmans de spelverdeler en aan- Nieuwerkerk aan den IJssel - In de laatste wedstrijd van het winterkampioen schap zijn de boulers van team 4 van JBC Nieuwerkerk kampioen geworden. Het team won in Dordrecht overtui gend met 5-2 van Altena uit Sleeuw- ijk. Het team met Carla van Luijk, Gre Klandermans, Dick Verkuil, Wim Zwang, Wil Zwang, Bert Klander mans, Cor Visser en Frank van Gor- Eline Spruit mag zich Districtskam pioen van Zuid-Holland noemen voerder van Kocatepe meer in toom wist te houden. In de 61e minuut belandde een vrije trap van Remco Langerveld vanaf circa twintig me ter op de deklat. De terugspringende bal werd een prooi voor de ook at tent reagerende Assad Harti, die met het hoofd Nieuwerkerk op een 1-0 voorsprong bracht. Nieuwerkerk moest alles uit de kast halen om de voorsprong tot het einde te behou den, maar slaagde hier wonderwel in. Door het verlies van SJC neemt Nieuwerkerk de tweede plaats weer over van de Noordwijkers, maar moet het Magreb'90 op vier punten afstand nog altijd voor zich dulden. kum sloot daarmee een succesvolle competitie af. Team 1 verloor met 3-4 hetgeen hen nipt, het theoretisch vooraf nog mogelijke, kampioenschap kostte. In een bizar slot van hun poule verloren hun directe concurrenten namelijk onverwacht ook. Team 2 verloor met 6-1. Team 3 deed het wel weer goed en won met 4-3 van Vlaardingen. Moordrecht - Turnteam D2 van Tumo behaalde zaterdag 22 maart een tweede plaats bij de Tuco wed strijd in sporthal de Zuidpias. Anne Leyen Heeneman, Britt de Haas, Anita Swiatkowska, Hanh Nguyen, Marlieke Marck en Evi Dijkstra moesten CGV uit Capelle voor zich dulden, Thor uit Bergambacht en Mobilee uit Woerden werden res pectievelijk derde en vierde. Voor Anne, Anita en Hanh was dit de eerste wedstrijd voor het D2 team. Nieuwerkerk aan den IJssel - CKV Nieuwerkerk Cl ging afgelopen zaterdag in de Enschedese Diekmanhal goede van start in de strijd om het Neder lands Kampioenschap. In de poulefase won Nieuwerkerk met 9-4 van het sterke PKC Cl, maar tegen Wageningen moest Nieuwerkerk genoegen ne men met een 6-6 gelijkspel. In de laatste poulewedstrijd te gen DSC kwam Nieuwerkerk eerst op een 1-3 achterstand, maar het team knokte zich vervolgens terug en won alsnog met 4-3. In de finale was DeetosSnel C1 uit Dordrecht de tegenstander, net als vorig jaar toen beide teams ook tegenover elkaar in de finale van het NK stonden. Nieuwerkerk ver loor toen met 3-4. Dit keer meer goals, maar niet minder spannend. Na twaalf minuten was de stand 6-5 in het voordeel van Nieuwer kerk. De scores gingen om en om. Nieuwerkerk wist een gaatje van twee punten te slaan en gaf dit niet meer uit handen. Na een bloedstol lend einde was het kampioenschap met een winst van 9-7 voor CKV een feit. Blije kampioenen. THUIS IN JE EIGEN DORP Gratis eerste gesprek Keg SW. *«8

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 53