Uw kostbaarheden zijn goud waard! <p O 0 0 O 0 goudwisselkantoor Gasttraining voor selectiejeugd Verlies met perspectief voor Niemo Team 1 behoudt koppositie Nieuwerkerk MC2 bijna kampioen Lansingerlandloop i www.goudwisselkantoor.nl HART VAN HOLLAND I SPOF I 26 MAART 2014 55 Badminton ff Waterpolo Badminton Voetbal Atletiek Nieuwerkerk aan den IJssel - Rene Sehr verzorgde vrijdagavond 21 maart een gasttraining voor de BCN-seiectiejeugd. Sehr traint onder andere BC Duin- wijk en geeft les aan de Badminton Academie in Haarlem. Tevens zet hij zich in voor diverse talentvolle badmintonspelers die op nationaal niveau uitkomen. &'i Nieuwerkerk aan den IJssel/Moordreeht - In Bodegraven heeft de damesfor matie van WSG NieMo-Van Vliet in de tweede en derde periode weerstand kunnen bieden tegen de nummer twee van de competitie BZEtPC 2. De warming-up oefeningen vielen goed in de smaak. Zevenhuizen - Team 1 van bad mintonvereniging Zevenhuizen speelde afgelopen vrijdag thuis tegen Honselersdijk. Het team, bestaande uit Mathijs Dorrestijn, Rianne Kleinjan, Peter Alkemade, Marjon den Hollander, Geerke den Hollander en Ronald Luijtjes, won drie enkels, de da mes en de heren dubbel en een mix partij. Met slechts een ver loren enkel en een verloren mix partij was de eindstand 6-2 en behoudt team 1 de eerste plaats in de poule. De thuisploeg leek de grip bij een stand van 5-2 even te gaan ver liezen. De onrust bij tegenstander werd gevoed door de beslissing van de scheidsrechter om in de derde periode de thuiskeepster tot twee keer toe te bestraffen met een strafworp. Karin van Leeuwen schoot die de tweede keer in de bo venhoek raak (5-2). Helaas hadden de vrouwen van de startcombinatie uit Zuidpias hun kruit verschoten en waren er geen wissels meer om een harde tegenaanval in te zetten. In de laatste minuut moest er zelfs met een 'manminder' gespeeld wor den. Het verlies van 9-2 was vol gens trainer/coach Kevin Neleman daarom wel 'één met perspectief. Winst voor mannen De mannen van WSG NieMo-Van Vliet wonnen weer eens. Van de rode lantarendrager, het Haagse HZ Zian 2, deed de Zuidplas-ploeg dat met een ruime marge (2-9). Daar mee schuift Niemo één plaats om hoog, naar de negende positie met nog drie competitiewedstrijden te gaan in tweede regioklasse A. Bleiswijk - Atletiek-en Wandelvereniging De Kieviten houdt zaterdag 29 maart een wedstrijd en prestatieloop door het recreatiegebied bij de Rot- temeren. Nieuwerkerk aan den IJssel - De meiden van Nieuwerkerk MC2 speelden dit weekend een belang rijke wedstrijd. Onderling werd al over een soort 'kampioenswedstrijd' gesproken. De twee uitwedstrijden tegen Semper resulteerden in een winst- en een verliespartij. Semper staat nu aan kop, met evenveel doelpunten vóór als tegen, maar wel met een wed strijd meer gespeeld. Nieuwerkerk was net iets strijdvaardiger en na doelpunten van Esmée (2), Floor (2) en een penalty van Zahra stond een 5-0 eindstand op het bord. De sterkste tegenstander op pa pier is verslagen, maar er moet nog een behoorlijk aantal wedstrijden gespeeld worden voor een echte huldiging aan het einde van het seizoen. Start en finish zijn bij het Sport- en Recreatiecentrum Rottemeren aan de Kooilaan 1A in Bleiswijk. De start van de 5 kilometer is om 13.30 uur, de 10 kilometer start om 13.40 uur. Voor de 10 kilometer lopers is onder weg een verzorgingspost met water. Bij de finish is voor alle lopers wa ter, sportdrank en fruit. In het sport centrum kan gebruik gemaakt wor den van kleedkamers en douches. Voorinschrijven kan tot en met vandaag, woensdag 25 maart. Het inschrijfgeld bedraagt 2 euro voor de jeugd tot en met 19 jaar. Seni oren betalen 3,50 euro voor de 5 km en 4 euro voor de 10 km. In schrijven op de dag zelf kan tus sen 11.45 en 13.15 uur; de kosten bedragen dan 3, 5,50 en 6,00 euro. Voor meer informatie: www.dekie- viten.nl. 4 -••vrÉW '4 Goudwisselkantoor •s eigendom van familie De Ruiter en neeft ruim 25 jaar expertise» ^dereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen; Meer dan 50 locaties door heel Nederland! Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) 0ude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Inkoop Verkoop Velling Verpanden Beleggen Taxatie Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang C1000 Relgerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nleuwerkerkaandenljssel@>goudwlsselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddlnxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag) r

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 55