Zorg of begeleiding thuis nodig? Wij komen graag bij u langs! Stiltetuin klaar voor lente Kledingactie voor Mensen in Nood Samen sterker in de buurt Koffiedrinken met Ouderenadviseur Demonstratie Tai Nin Tzu nu voor uw voordeel €9.807 HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 26 MAART 2014 THUISZORG (0180) 39 69 44 www.parento.nl info@parento.nl Modern Line Sport Line Luxury Line F. Breeman houdt de bijtelling laag www.ftxeeman.nl Zevenhuizen - Een groep vrijwil ligers heeft zaterdag de Stiltetuin naast de Ontmoetingskerk opge knapt. Met zestien kuub aarde, cacaodop- pen en split voor de paden werd de tuin klaargemaakt voor het voorjaar. De afgelopen vier jaar hebben veel mensen gebruik gemaakt van de openbare tuin om er even rustig te zitten of om er de lunchpauze door te brengen. Om de week op de za terdagochtend is de tuingroep aan het werk. Helpende handen zijn welkom. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Kledingmakelaar houdt samen met Sam's Kledingactie van maandag 31 maart toten met zaterdag 5 april een inzamelingsactie van kleding, schoenen en huishoudtextiel. De spullen kunnen, in een ge sloten plastic zak, op afspraak worden afgegeven op het adres Korstmos 37. De opbrengst van de actie is be stemd voor Cordaid Mensen in Nood. Voor meer informatie: 06-26156509, www.dekleding- makelaar.nl of www.samskle- dingactie.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met vragen over zorg, welzijn en partici patie is men bij Wijkteam Dorrestein aan het goede adres. Het team denkt waar mogelijk Bijvoorbeeld voor mee en zoekt een oplossing, de ouders van twee broertjes die tegelijkertijd naar twee verschillende scholen gebracht moeten worden, waarvan één naar speciaal onderwijs een wijk verderop. Deze jongen kan daardoor niet op tijd op school zijn. Het wijkteam vond een moeder die ook een zoon naar die school moet brengen en die bereid is om de jongen mee te nemen. Alle kin deren zijn nu netjes op tijd op school. Wijkteam Dorrestein is geves tigd in Woonzorgcentrum De Meander aan de Boslaan 1. Voor meer informatie: 0180-441552 of info@wijkteamdorrestein.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ouderenadviseur Mattanja van Oudenaarden organiseert voor woensdag 2 april van 10.00 tot 11.00 uur een koffieuurtje in de Huiskamer in flat De Meidoorn IA. Senioren kunnen hier elkaar ont moeten voor een praatje en kun nen indien nodig met hun vragen terecht bij Van Oudenaarden. Wie vervoer nodig heeft kan contact op nemen via 0180-310050. Voor meer informatie: www.ziezo- zuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tai Nin Tzu Nieuwerkerk organiseert voor donderdag 3 april een demonstratieles Tai Nin Tzu, een vorm van be wegen met invloeden uit tai chi, aikido en karate. De les vindt plaats in de Montes- sorieschool aan de Schoolstraat 2 en duurt van 20.10 tot 21.00 uur. Voor meer informatie en aan melden: www.tainintzu-nieu- werkerk.com. parento De belangrijkste taken zijn o.a, het maken van afspraken met schadelijdende partijen en herstelbedrijven alsmede het aansturen van de experts. Het betreft een duo-baan voor 20 - 24 uur per week met de volgende functie-eisen; Meer dan goede topografische kennis Doortastend en analytisch vermogen Teagiplayer Bereid tot fulltime werken als de collega ziek is of vakantie heeft Humor werken moet nou eenmaal, maar het moet vooral leuk zijn Indien mogelijk enige bekendheid met de verzekeringsindustrie Leeftijd bij voorkeur minimaal 35 jaar Overredingskracht in combinatie met een commerciële inslag Sollicitaties met motivering graag uiterlijk 6 april a,s. per mail aan; cor.v.d.berg@planet.nl COr van den^berg noordkade 55, 2741 ev waddinxveen, tel. 06 - 51 80 13 00, cor.v.d.berg@planet.nl consultancy bv De voorraadmodellen van de BMW 320d EDE Touring zijn nu extra aantrekkelijk geprijsd. Het High Executive pakket, de 8-traps 'tomaat en de BMW line zijn nu tijdelijk zonder meerprijs. U bespaart bijna 10.000,- en verlaagt daarmee direct uw bijtelling, cvendien krijgt u tot 31 maart een handgemaakt pak t.w.v. 599,- cadeau. Exclusief bij Breeman. Grdam Driemanssteeweg 130 Gouda Antwerpseweg 11

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 9