UQi L i TE KOOP: KRATONLAAN 65 Mannen aangehouden na bedreiging met vuurwapen Dubbeloptreden in Moerdregt lOx Shape Fit Een memorabele week Autoschade Herstel YOGA entum m i OPEN HUIS 5 APRIL Prachtig huis met blijvend vrij uitzicht over de polder. HART VAN HOLLAND OPLAS12 APRIL 2014 19 Hoofdweg 48 2908 LC CAPELLE A/D IJSSEL T 010-4517149 groepsles normaal 90, nu Meerburg START Mindfulness Training Di avond, 6 mei, Zevenhuizen Za ochtend, 10 mei, Gouda GRATIS info uur, Zevenhuizen Di 8 en do 17 april 19.30 uur zie website "I Ml TT*'* 3e" Bieden vanaf 425.000,- Deze in chalet-stijl gebouwde 2-onder-1 kap is prachtig gelegen aan de rand van Zevenhuizen met blijvend vrij uitzicht over de polder. Het huis heeft een ruime woonkamer met open haard, 4 slaapkamers (waaronder de ruime zolder), grote inloopkast en een badkamer met ligbad en inloop douche. Voortuin met par keergelegenheid voor 1 auto en grote achtertuin op het zuidoos ten. Gebouwd in 1986 en in 2007 volledig gerenoveerd. Overige kenmerken: perceelgrootte 221 m2, bruto woonoppervlakte 160 m2 (netto 146 m2). Voor bezichtingsafspraken of meer informatie kunt u contact opne men met Van Brussel Makelaardij 0172-42 47 24 of kijk op Funda.nl. Moordrecht - De politie heeft don derdag 27 maart twee mannen van 32 en 19 jaar uit Gouda aangehou den op verdenking van het bedrei gen van vuilnismannen met een vuurwapen. Een vuilnisman bood dinsdag 25 maart rond 11.45 uur een voorbij lopende vrouw iets te eten aan. De vrouw weigerde en stapte in een blauwe auto. Plotseling kwam er een man aanlopen, die de vuilnisman een harde klap in het gezicht gaf. Vervol gens liep de man ook naar de auto, kwam terug met een schroevendraai er en bedreigde daarmee de vuilnis man en een collega. Vervolgens reed de man weg. Toen de vuilnismannen op de West Ringdijk gingen schaften, kwam een zwarte auto aanrijden met op de passagiersstoel de man die eer der had gedreigd met de schroeven draaier. Hij stapte uit en zei dat hij de vuilnismannen zou neerschieten. Daarbij liet hij een vuurwapen zien. Uiteindelijk reed de auto weer weg. De gewaarschuwde politie ging op zoek naar de man. Agenten hielden de 32-jarige Gouwenaar aan op de Julianastraat. Hij is in verzekering gesteld en wordt voorgeleid aan de rechter-commissaris. De 19-jarige bestuurder van de zwarte auto werd woensdag 26 maart aangehouden. Hij is na verhoor heengezonden. Moordrecht - Dameskoor Eigen Wijs en Shantykoor De MoordtZangers treden zaterdag 12 april om 14.30 uur op in zorgcentrum Moerdregt. Van 'Ja Zuster, Nee Zuster' en liedjes van Vera Lynn tot Varen is mijn lot' en 'Fiddler's Green'; tal van bekende liederen passeren die middag de re vue. De toegang bedraagt 4 euro. Bij beide gezelschappen zijn nieuwe leden welkom. Eigen Wijs en De MoordtZangers traden al eerder gezamenlijk op. oma De zomer komt er aan! Geen abonnement gewoon 10 weken elke dinsdag een uur hard werken en plezier maken. Wedden datje beter in je vel zit I? Kijk voor meer infomatie op www.yogaplaisier.nl of bel 06 55 773 954 ni niCICD Geldigt/m rLHIjICK 30 april 2014 Tweede Kamerlid en oud-wethouder van Zuidpias Tamara van Ark deelt haar belevenissen als volksvertegenwoordiger in politiek Den Haag met de lezers van Hart van Holland. Keek ik in de vorige column nog vooruit naar de gemeenteraads verkiezingen, in deze editie zijn er alweer twee weken verstreken sinds ze gehouden zijn. De nieu we gemeenteraad is geïnstal leerd en er is op passende wijze afscheid genomen van vertrek kende raadsleden. Een harte lijke felicitatie aan alle volks vertegenwoordigers is op zijn plek, want het is en blijft heel bijzonder op democratisch geko zen te worden. Voor de mensen die zich de afgelopen jaren met hart en ziel hebben ingezet voor de gemeente past een woord van dank. Verantwoordelijkheid nemen in een tijd waarin geld schaars is, maar de verantwoor- delijkheden van de gemeente groot, is geen makkelijke taak. Bovendien werken gemeente raadsleden zich vaak een slag in de rondte naast werk en andere taken. Er gaan veel uren zitten in het werk voor de raad en de inwoners, en dat kan niet snel I overschat worden. De periode van collegevorming i die nu bezig is, kent weer een heel eigen dynamiek. Prioritei- 1 ten worden bepaald, akkoorden I moeten worden gesloten en kandidaat-wethouders beleven een spannende tijd. Deze periode is het fun dament voor de komende vier jaar en daarmee van groot be lang. In Den Haag wordt volop door gewerkt aan wetgeving die ta ken naar de gemeente overhe velt. De Jeugdwet is al door de Eerste Kamer vastgesteld. In de Tweede Kamer is al besloten over de Participatiewet, daar gaat nu de Eerste Kamer mee aan de slag. En de Wet Maatschappe lijke Ondersteuning ligt nu voor schriftelijke vragen in de Tweede Kamer, waarna deze ook onder werp zal zijn van debat. In Den Haag zijn we dus volop bezig. Vorige week stond ons land en onze premier op een heel andere manier in het middelpunt van de belangstelling. De Nucleaire Vei ligheidstop leverde over de hele wereld beelden op van Obama bij de Nachtwacht en Mark Rut- te in gesprek met wereldleiders. De geweldige coördinatie van alle veiligheidsmaatregelen was een ongekend staaltje organisa tiekunst. Een mooi moment om ook eens even heel erg trots te zijn op ons land. mindfulness Minder stress, minder piekeren, beter slapen, beter verhouden tot pijn, helpt bij depressie en burn-out. Ook workshops particulieren, scholen en bedrijven. info@silentum.nl 00180-634828 www.silentum.nl Trots was ik ook op de beelden van onze MP in het jeugdjour naal. De impact van de uitspra ken van Geert Wilders (die zijn j aanhang liet scanderen dat er minder Marokkanen in ons land moesten zijn) op de verkiezings avond was heel groot, en ook veel kinderen zijn erdoor ge raakt. In ons land mag je heel veel zeggen en alleen de rechter kan daargrenzen aan stellen. Dat is onze vrijheid van meningsui ting en dat is een groot goed. Maar als politicus geef je ook je eigen grenzen aan waaronder je wel of niet wilt samenwer ken. En door een groep mensen jj weg te zetten op hun afkomst is <1 onze grens bereikt. Immers, we spreken mensen niet aan op hun I afkomst en hun geloof, maar op hun toekomst en hun gedrag. In y Nederland kijken we niet naar de groep maar naar het individu. En j daar staan we voor. Reageren? Mail naar t.vanark@ tweedekamer.nl of via Twitter tamaravanark 11.00-15.00 UUR

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 19