Morgen: genietje van jouw investering van vandaag kwakernaat Heinenoord Live Music Night in 't Blok 4000m2 Parencompetitie IJsselbridge Water en Vuur met Symfonie Orkest Midden Holland Baby's houden van muziek I slaapboulevard.nl I Muziek 20.00 uur 5 Beeldende kunst www.scnz.nl - info@scnz.nl SLAAPBOUIEVARD kwaliteits slaapkamers (Ind.terrein Heinenoord) HART VAN HOLLAND 2 APRIL 2014 Auping nights, Better days gyp|pQ Informatieavond voor ZZP'ers Morgen wordt pas echt genieten als je compleet uitgerust bent. Dit bereik je door een Auping bedbodem, matras, dekbed en kussen te combineren. Compleet afgestemd op jouw wensen. Dat is genieten van jouw investering van vandaag. Dordrecht Zaterdag 5 april Amateur-muziekavond De Zeven Muzen Ontmoetingskerk, Dorpsstraat 106, Zevenhuizen Zaterdag 5 april 20.00 Live band Best of five Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen Tot en met eind april Tekeningen/schilderijen Ingrid Bovekerk-vd VlugtWooncentrum Beth-San, Moerkapelle Nieuwerkerk aan den IJssel - Drie bands geven zaterdag 12 april acte de présence tijdens de Live Music Night in 't Blok aan het IJserman- pad 1. Achtereenvolgens wordt opgetreden door Tools of a Cynic (foto), The Shack en door Encorion. Deur open 20.30 uur; de toegang bedraagt 4 euro. Boonsweg 7 - Blaaksedijk [Industrieterrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdagavond koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is net slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - t Vragen: twitter.com/pkwakernaat Nieuwerkerk aan den IJssel - Zesde zitting vierde competitieronde; A- lijn 1. Jos en Wim Lensen (61,90); 2. Marijke Blok en Gerda Goedhart 59,52; 3. Jet en Siebe Vlietstra 58,63. B-lijn: 1. Wil en Jan van Rheenen 61,31; C-iijn: 1. Yvonne en Bert Klapwijk 62,24; D-lijn: 1. Clara Oosterwijk en Corrie Rosier 69,79. Tweede zitting vijfde competitie, A-lijn: Petra de Boer en Rob van Leeuwen 2. Leo de Hoog en Ge rard Nieuwenkamp 60,42; 3. Boedi Mochtar en Rien van der Does 58,63. B-lijn: 1. Anton Vorstenbosch en Jan Walschots 60,12; C-lijn: 1. Piet van Schaik en Joke Verstraten 58,33. gio Gouda/Rotterdam/Den Haag. Kaarten kosten 10 euro aan de zaal, via de website 7,50 euro, kinderen tot twaalf jaar 5 euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - ZZP'ers uit de gemeente Zuidpias zijn woensdag 9 april welkom in het gemeentehuis aan het Raad huisplein in Nieuwerkerk voor het bijwonen van een informatieavond waar Emiel Sprenger een presenta tie verzorgd over de mogelijkheden van 'in the cloud' werken Tijdens de avond, die duurt van 19.30 tot 22.00 uur en die georga niseerd wordt door Ondernemers vereniging ZZP-Zuidplas in samen werking met de gemeente Zuidpias, is er ook volop gelegenheid om te netwerken. Aanmelden via seeretaris@zzp- zuidplas of v.boxhoorn@zuidplas. nl. Geldt in de actieperiode van 15 maart t/m 27 april 2014. Kijk op slaapboulevard.nl voor de actievoorwaarden. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het bijna 40-koppige Symfonie Orkest Midden Holland geeft zaterdag 12 april in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10 haar eerste concert, getiteld 'Water en Vuur', onder leiding van dirigent Ghislain Bellefroid. Het nieuwe orkest bestaat uit goede amateurs en professionals uit de re- luidplas - Al jaren geeft Corry de Klepper voor MOZ-Art cursussen voorbereidend muziekonderwijs voor kinderen tot acht jaar. Sinds kort verzorgt De Klepper deze cur sussen ook voor baby's vanaf vier maanden met een ouder/verzorger. "Ook baby's houden van muziek", meent De Klepper. In de cursussen Muziek op Schoot wordt gewerkt met liedjes en spel letjes die baby's aanspreken, en die door de begeleiders gebruikt kun nen worden bij de dagelijkse bezig heden. Binnenkort starten ook an dere cursussen Muziek op Schoot en Muziek met Peuters. Voor meer informatie: www.moz-art-zuidplas.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27