Slimme zijdelingse garagedeur van Hörmann verkrijgbaar bij B&K Moordrecht Unieke samenwerking Schenk BV en M. de Koning Autobedrijven C1000 Kraan maakt prijswinnaars bekend Geriatrie van het GHZ in het daglicht Nieuwe serie kwaliteitsbroden bij PLUS Moerkapelle HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 2 APRIL 2014 29 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Hp deze pagina verwelkomen wr nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten Moerkapelle - Koren/anders Rustiek, dat is de naam voor een nieuwe lijn kwalitatief hoogwaardige broden in verschillende vormen, met bijzondere smaken en een ambachtelijke uitstraling. Naast ontbijt en lunch zijn de broden ook prima geschikt voor bij de borrel of warme maaltijd. Zo is het stokbrood met olijven, tomaten en kruiden een echt 'borrelbrood' en het brood met vijgen en noten heerlijk bij een kaasplankje. De broden zijn een aanvulling op het huidige broodassortiment, waardoor de klant nog meer keus heeft. Puur vakmanschap Het brood is vrij van e-nummers en gemaakt van de beste graansoor ten. Het heeft een grove structuur en is bereid op basis van desem, dat een lange rijstijd heeft. Dit zorgt voor extra geur en smaak en een stevige bite. Het brood wordt gebakken op een stenen ovenvloer, waardoor het een heerlijk krokan te, dunne korst krijgt. De hele dag door vers De ondernemers van PLUS Moerka pelle: "De geur van vers brood komt je de hele dag tegemoet in de win kel, want wij bakken Korenlanders Rustiek vers af voor onze klanten. Die worden altijd geholpen door een medewerker die extra informa tie kan geven over het brood, want wij verkopen Korenlanders Rustiek vanuit bediening. Als de klant het wenst, wordt het brood gesneden en daarna verpakt. Op deze manier geven we ook op de broodafdeling weer verder invulling aan onze titel Klantvriendelijkste Bedrijf van Ne derland 2013." Verkrijgbaarheid PLUS Moerkapelle biedt grote bro den, stokbroden en kleine broodjes in de serie Korenlanders Rustiek wit, donker meergranen, spelt, vol koren spelt zonnebloempitten, no ten vijgen, mediterraan, stokbrood donker meergranen, Parisienne wit en donker meergranen. Moordrecht - Een garagedeur die "iet naar boven maar zijdelings °pent, heeft tal van voordelen, bewijst Hörmann met zijn revo lutionaire sectionaaldeur HST. De vinding met praktische, esthetische en constructieve voordelen is nu ook bij De Garagedeur Specialist in Moordrecht verkrijgbaar. U wilt uw fiets pakken voor een snelle boodschap? De zijdelingse sectionaaldeur HST hoeft maar een k'ein eindje open en u bent weg. Die snelheid is gemakkelijk, maar belangrijker nog is de bescheiden ruimte die de HST inneemt. Ideaal v°or garages met een bescheiden hoogte. Het systeem van de sec tionaaldeur houdt het plafond vrij en dat maakt, met name in de wat kleinere garages, een groot ver schil. De HST-deur beschikt over de zelfde kwaliteitskenmerken als de plafondsectionaaldeuren van Hör mann, zowel qua warmte-isolatie, materiaalsterkte als geluiddemping én de deur is verkrijgbaar in ver schillende varianten. Uw Hörman- ndealer De Garagedeur Specialist in Moordrecht helpt u graag met een toegesneden advies. Hörmann heeft daarnaast een vernieuwd as sortiment designhandzenders voor de bediening van garagedeuren en inrithekken. Dankzij vijf functie toetsen op de handzender kan de deurpositie gemakkelijk worden opgevraagd en vanuit de woning met één druk op de knop worden afgesloten. De handzenders zijn verkrijgbaar in elf verschillende kleur- en structuurvariaties en hebben een onderscheiding ont vangen van Red Dot, voor het de sign en de fijne ligging in de hand. BEtK Moordrecht, De Garagedeur Specialist, Veenweg 3 E: alex@ bkmoordrecht.nl T: 0182-373737 www.bkmoordrecht.nl ofwww.ga- ragedeurenspecialist.nl Copelle aan den IJssel/Nesselande - Er was vrijdag 14 maart heel wat te vieren tijdens de spectaculaire ope- nin9 von het nieuwe bedrijfspand vo" Schenk wand- en vloerafwer- kln9 BV aan de MartStamhof 11 te oderdam-Nesselande Dinten de officiële opening was aar 00k het 40-jarig bestaan van et bedrijf. Elke vijfjaar vernieuwt Schenk BV het wagenpark en toe vallig viel dit tegelijk met de ope ning van het nieuwe bedrijfspand. De Caddy's van M. de Koning Au tobedrijven, zullen hun diensten bewijzen voor zowel het bedrijf als zijn cliënten. Barry Wullems, directeur van Schenk BV wand- en vloerafwer king: "Wij voeren werkzaamheden uit voor aannemers, zorginstel lingen, woningbouwcoöperaties, scholen en particulieren en elke klant krijgt een eigen contactper soon die het gehele traject van kennismakingsgesprek tot de eind- oplevering begeleidt. Door deze persoonlijke benadering ontstaat Nieuwerkerk - De prijswinnaar van de kleurplaatactie Dagje Uit C1000 Kraan is bekend. Uit meer dan 40 inzendingen voor de kleur plaatactie kwam Stijn Elfrink als gelukkige winnaar uit de bus. Hij ontving 5 entreekaartjes voor het Tropenmuseum in Amsterdam uit handen van ClOOO-medewerkster Wendie Vente. Op de foto is te zien hoe C1000 medewerkster Wendie de waardecheque overhandigt aan de gelukkige winnaar. Gouda - De afdeling Geriatrie in de nieuwbouwvleugel van het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) is dankzij de Stichting Vrienden van het GHZ voorzien van speciale verlichting die daglicht nabootst. Deze daglicht verlichting heeft op verschillende manier een positief effect op de ge nezing en het welbevinden van geriatrische patiënten. er vertrouwen en dat is van het allergrootste belang." Barry Wul lems en Koos Wullems sr ervaren dit ook in hun contacten met M. de Koning Autobedrijven. "Ons aanspreekpunt is Rob Rutjes van de afdeling bedrijfswagens. Ruim 10 jaar doen wij zaken met De Koning waar wij nu voor de derde keer onze auto's bestellen. Wij rij den met een zestal Volkswagen Caddy's waarvan één verlengde Caddy. Onze keuze is op deze au to's gevallen vanwege de degelijk heid, betrouwbaarheid en de prijs per kilometer. De Caddy's worden ook privé bereden door onze me dewerkers en mede daardoor prima onderhouden." Sinds 20 januari zijn alle spe cialismen van het GHZ onder één dak te vinden. Ook de afde ling Geriatrie is verhuisd naar de nieuwbouwvleugel. Het GHZ heeft ouderenzorg al jaren hoog in het vaandel en deze nieuw bouw gaf het GHZ de unieke kans verbeterde facilitaire voorzienin gen te introduceren voor geria trische patiënten. Voorbeelden van verbeterde voorzieningen zijn het gebruiken van speciale rust gevende kleurstellingen, minder obstakels in de ruimtes, bredere doorgangen en de daglichtver lichting. Daglichteffect De speciale verlichting is op ie dere patiëntenkamer en in de activiteitenruimte van de afde ling Geriatrie aanwezig. Het ge bruik van daglichtverlichting bij ouderen resulteert in een kortere opnameduur en minder medica tie. Daarnaast draagt het bij aan het verbeteren van het dag- en nachtritme, waardoor onrust wordt tegengegaan. Hierdoor is de patiënt alerter en voelt zich actiever. Het valrisico wordt ook kleiner omdat de patiënt beter in staat is om overdag mobiliteit te trainen. Vrienden helpen Stichting Vrienden van het GHZ heeft deze lang vervulde wens van het ziekenhuis kunnen ver vullen dankzij een unieke bijdra ge van Stichting het Van Iterson Ziekenhuis. De Vriendenstichting zet zich in om financiën bijeen te brengen om het verblijf van patiënten en hun naasten te ver aangenamen. Ook helpen? Word Vriend op www.vriendenvanhet- ghz.nl en zorg voor een lach!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29