Maw ar Studio voor afslanken en figuurcorrectie Voedingsadvies Ozontherapie Oefencabine Figuuranalyse Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t 010-4515555 e info@body-iight.nl w www.body-light.nl HART VAN HOLLAND 2 APRIL 2014 Mawar introduceert Indonesische stempelmassage Ontdek de voorjaarstrend van 2014! Laat nu Keune kleuren mixen en matchen! Maak nu telefonische of online een afspraak! Openingstijden: Di. 10.00-17.30 Wo. 10.00-17.30 Do. 10.00-21.00 Vrij. 10.00-21.00 Za. 09.00-15.00 Oostbuurtstraat 4 m 2841XN Moordrecht j 0182-359201 J www.sitandgohairstyling.nl Energetisch Therapeut Maureen Wever leidt tot ontgifting, pijnverlichting en algehele ontspanning. Moerkapelle - Sinds enige tijd kan bij Maureen Wever van Mawar kennis worden gemaakt met de Indonesische stempelmassage. Wat houdt een Indonesische stempelmas sage in en waarom doen mensen dat. Die vraag legden we Maureen Wever voor en in duidelijke bewoording en aan de hand van voorbeelden werd duidelijk gemaakt dat een der gelijke massage goed is voor de balans en het lichaam helpt te ontgiften. Het ontspant en heft daarmee zowel geestelijke als lichamelijke blokkades op en vergroot de energiestroom voor een betere levensenergie. Het vitaliseert, verjongt en verbetert het afweersysteem. Het vermindert stress, dat de veroorzaker is van wel 90 van alle ziekten. De massage helpt zowel emotionele als lichamelijk spanning los te laten en brengt verlichting. De behandeling begint met heerlijk warme olie die over het lichaam wordt aangebracht waarna met de warme kruidenstempel, gevuld met Indonesische kruiden, wordt gemasseerd. Kruiden die o.a. worden gebruikt zijn gember, tamarinde, kenan, kruidnagel, pandan, lavendel, cocos, en eucalyptus. Reiki Reiki is een ander woord voor energetisch genezen en een reiki behandeling helpt om het lichaam weer terug in balans te brengen. Het laat je beter voelen en ondersteunt bij de verwerking van trauma's, hoofdpijn, migraine, maar ook rouwverwerking of scheidingsperikeien en burn-out klachten. Niet alleen volwassen kunnen terecht bij Mawar, maar ook kinderen die erg druk zijn of hun hoofd 'vol' heb ben kunnen goed terecht voor een behandeling die rust en balans brengt. Voetenmassage Met een voetenmassage van Mawar kan veel leed worden weggenomen. Voeten zijn belangrijk en vragen aandacht. Door een massage wordt de lichaamstemperatuur iets ho ger, de bloeddruk iets lager en het helpt tegen slapeloosheid. Sneller littekenweefsel herstel, afvoer van teveel vochthet losmaken van weefsel en losmaken van talgophopingen en dode huidcellen. Zomaar een greep van positieve bijkom stigheden van de voetenmassage. Rug-, schouder- en onderrugmassage Stress is dikwijls de oorzaak van vastzittende spieren in de rug en schouders. Dankzij deze massage wordt ontspan ning verkregen en zullen blokkades worden weggenomen. Eind april zal de praktijk van Wever worden uitgebreid met hotstone en coldstone behandelingen die het lymfesysteem en de organen helpen in balans te brengen, wat ook weer Hammam massage In de toekomst zullen ook Hammam massages mogelijk zijn bij Mawar. Dorpsstraat 2c, Moerkapelle. Meer info: www.maureen-xenia.tk of T 06 40309989. voor Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij Bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Vee! vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Naast de oefencabine en de ozon therapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. De gelijkmatige warrriteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Daarnaast draagt de gelijkmatige warmte- verdeling (30°C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. revens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 49