3?o Symfonie Orkest Midden Holland geeft visitekaartje af Per bus naar EO-jongerendag Sterke start John en Joan Dubbelexpo in bieb Koffie of thee met appeltaart korting op 1 artikel naar keuze HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 16 APRIL 2014 prijsplukker Nu 5 stuks Nü 5 zakken De mooiste collectie tuinmeubelen barbecues vind je bij Intratuin en altijd de scherpste prijzen! Eenjarige *ïj zomerbloeiers Zomerbloeiers I Intratuin hogerugkussen Panama Actie potgrond ACTIE if>] ACTIE Duivensport ACTIE «H ACTIE :0 Li POTGROND «POTGROND 2sr_-E' 20 L 20 L [POTGROND c i 20 L Goede Vrijdag open tot 18.00 uur. 2e paasdag open van 10.00 tot 17.00 uur en op zondag altijd gesloten, www.intratuin.nl Intratuin Zevenhuizen Bredeweg 86c intratuin paasdag M.u.v. lopende (kortings) acties en aanbiedingen. Zie voorwaarden in de winkel. Deze actie is alleen geldig bij bovenstaande vestigingen t/m 26 april 2014. Maximaal 1 bon per klant. Geldig t/m 26 april 2014. Maximaal 2 personen per bon, Zuidpias - In drie maanden tijd een volledig speelde. Na de pauze bracht filmmuziek het concertprogramma instuderen met een nieuw publiek in vervoering. Samen met verteller orkest. Aan die uitdaging begon het Symfonie Pieter Scheelbeek en de dansers van Dansstu- OrkestMidden Holland in januari onderleiding dio Gouda werd de muziek van de Pirates of van artistiek leider Ghislain Bellefroid. the Caribbean uitgevoerd. In juni speelt het SOMH in Paradiso Amster- De liefhebbers in het uitverkocht Ontmoe- dam bij de cd-presentatie van het duo Jyoti tingscentrum hoorden zaterdag 12 april hoe Verhoeff en Maya Fridmann en op 15 en 22 het orkest in een sfeervolle ambiance de zes- november staan er twee concerten gepland de symfonie van Beethoven vol overtuiging met een Scandinavisch thema. Diverse soorten en /N kleuren, 15 cm -jo Per 6-pak JÜ?9^ Diverse soorten en kleuren, /N 25 cm, -)> potmaat 10,5 cm Per stuk 1." Diverse kleuren, 2-zijdig Per stuk 24.95 Na afloop kregen het orkest, de verteller en de dansers een staande ovatie. 2-zijdig te gebruiken, achterzijde is unikleur Nieuwerkerk aan den IJssel - De 40e editie van de EO-jongerendag vindt plaats op zater dag 14 juni. Die dag komen in het Gelredome in Arnhem duizenden jongeren bijeen om sa men te zingen, te bidden, feest te vieren en na te denken over wat het betekent om één te zijn met elkaar en met God. Vanuit de Her vormde Gemeente in Nieuwerkerk wordt bus vervoer geregeld. De kosten bedragen 15 euro. Voor meer in formatie en aanmelden: gerwinenmariska@ koolhaas.net. Inhoud 20 liter, geschikt voor alle planten. Per zak l.79 Zevenhuizen - Het vliegseizoen is begonnen voor postduivenvereniging De Stormvlie- gers. De eerste wedvlucht voor het Vitesse kampioenschap was een concours uit Zellik, oen plaatsje ten westen van Brussel op een afstand van 123 kilometer. Nadat de mist in noord België was opgetrokken konden de 745 ingezette duiven om 12.00 uur van start. Om 13.21 uur arriveerde de eerste duiven bij John en Joan Stofberg. De eerste 187 duiven die punten konden verdienen voor het kampioen schap waren binnen vijf minuten na de eerste duif thuis. Uitslag: 1-2-3-4-5-6-13-14-24 John Stof berg en Joan, 7-16 Richard van Ommeren, 8 Leen van Wensem, 9 Johan Wiltenburg, 10 Ton Looyen, 11 Ruud Brands, 12 Jeffry van der Haak, 15-17-18 Ron van der Made, 19 Dick den Hertog, 20 Gebr. Jongenelen, 21-22 Johan Heijkoop, 23 Cor Zweere, 25 Nico Koppenaal. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de Open bare Bibliotheek aan het Raadhuisplein is tot maandag 28 april werk te zien van Mariëtte van Noordenne. De kunstenares gebruikt naast acrylverf onder meer ook textiel, leer, papieren koper om een extra dimensie aan haar werk te geven. Van Aardenne verzorgt schilderlessen in haar atelier in Moordrecht. Unieke sieraden Na een aantal keren zelf in de bibliotheek ge ëxposeerd te hebben met sieraden en onder- 'Zomer in Toscane'van Mariëtte van Noordenne. waterfoto's is het nu de beurt aan de cursisten van edelsmid Bert Verkleij om hun werk in de bibliotheek te exposeren. Bij het maken van de sieraden is onder andere gebruik gemaakt van zilver, goud en al dan niet zelfgeslepen stenen. Verkleij zelf werkt ook met andere materialen als titanium, rvs en ebbenhout. Deze expositie is te bezichtigen tot en met donderdag 24 april. Voor meer informatie: www.mariettedesign en www.edelsmidonline.nl. kleurt je leven Aanbiedingen zijn geldig t/m 26 april 2014 en zolang de voorraad strekt. Prijs- en modelwijzigingen en zet- en drukfouten voorbehouden. Vermelde prijzen zijn afhaal- en adviesprijzen. Werk van een cursist van edelsmid Bert Verkleij.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 15