25 jaar Café de Tap Rommelmarkt Zevenhuizen TE KOOP vouwcaravan in nieuwstaat NU €350,- Botermalse baklap Russisch ei Ei bieslook salade DE AMBACHTELIJKE SLAGER 100 gram2,25 100 gram0,98 100 gram1,48 •Ill'lll millionhandshakes TAP Echtpaar Molenaar 60 jaar getrouwd: "Dankbasrhcid OVCrhCCTSt...» Super mega verkoop Gehakt half om half per kilo5,75 Rundergehakt per kilo7,50 HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 16 APRIL 2014 Rustmoment op Goede Vrijdag Duif van Kool de snelste 'Een lang gekoesterde wens gaat in vervulling' Div. leuke spullen Nieuw en gebruikt tegen de goedkoopste prijzen Kringloophal Partijhandel Marktkramen Kofferbak Sale NIEUW NIEUW NIEUW Marktdagen vrijdag zaterdag 10.00 -16.00 uur Info: 06-23874909 Gratis parkeren Gratis entree Koffie staat klaar Openingstijden: maandag t/m zaterdag 10.00 -16.00 uur Noordelijke Dwarsweg 90 2761 GD Zevenhuizen [Foto: Fleur Vielvoye Gratis WiFi Rolstoelvriendelijk Kindvriendelijk Airco www.cafedetap.com www.millionhandshakes.nl kennis te maken met het nieuwe concept. "Eetcafé de Tap wordt voor iedereen, zo is het concept ook op gebouwd", aldus Kim Tonnon. Eetcafé de Tap opent al om 11.00 uur met goede koffie en (h)eerlijke lunchge rechten. 's Avonds kunnen gas ten terecht voor een van der Dussen. eenvoudig goede hap, een uitgebreid diner of voor een fingerfood plateau met een goed glas wijn. Met deze diversiteit berei ken we een groot publiek en voelt een ie der zich thuis in de trendy huiskamersfeer van Eetcafé de Tap. Uiteraard staat onze bar nog steeds op de oude vertrouwde plek en kunnen gasten ook daar de hele avond gezellig aanschuiven. "Er is hard gewerkt de afgelopen maan den, maar wij zijn dan ook trots op het resultaat. Wij hopen dan ook dat iedereen zich vrij voelt om binnenkort een kijkje te komen nemen", aldus Alex en José. 17:00-24:00 uur GESLOTEN 11:00-24:00 uur 11:00-24:00 uur 11:00-24:00 uur 11:00-01:30 uur 11:00-01:30 uur abel D 67 m2 ■label F 77 m2 Zevenhuizen - Het 'kleine kerkje' aan de Dorpsstraat is Goede Vrijdag 18 april van 10.30 tot 16.30 uur geopend voor stilte, bezinning en ge bed. Men kan een kaarsje aansteken en er ligt een gebe- densehrift, waarin voorbeden kunnen worden opgeschre ven. Leden van de oecumeni sche werkgroep zijn bij aan wezig en aanspreekbaar voor wie daaraan behoefte heeft. In de ochtend is tevens de Ont- moetingskerk aan de Dorps straat 106 geopend waar de Kruisweg, gemaakt door kun stenaars Joop van Dorp en Cor Maarleveld, te bezichtigen is. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het seizoen is voor post duivenvereniging De Reisduif zaterdag van start gegaan. Vanuit het Belgische Asse- Zellik, over een afstand van 120 km, vond de eerste vlucht plaats. Bij de gebroeders Kook kwa men de snelste vijf duiven binnen. Ook de 15e positie was voor Kool. A Baas: 6 t/m 9 en 11, 12, 13; Fr. den Ou ter: 10; Kasper Kool 14, G. van Herk 16 tot en met 19 en J.L. Bol 20. v.l.n.r. Kim Tonnon, Alex van der Dussen, José Eind vorig jaar kwamen zij voor het eerst bij elkaar. Alex en José van de Dussen (eigenaren Café de Tap) spraken sa men met Kim Tonnon (eigenaar Million Handshakes, marketing communicatie specialist horeca retail) over een lang gekoesterde wens om Café de Tap uit te breiden met een eetgelegenheid. Alex en José vieren dit jaar hun 25 jarig jubileum met het café, daarom wordt juist 2014 het jaar van de switch. Nu, ruim 4 maanden later leggen de drie de laatste hand aan Eetcafé de Tap voordat zij op 22 april vanaf 18:00 uur 's avonds met genodigden proosten tijdens de officiële opening. Vanaf 23 april zijn gasten van harte welkom om nge- n de deze aan- lleen r een ;ver- ;t de trum Iding ont- heb ik er geen zin meer in." Samen gaan ze nog naar elke verjaardag van de inmiddels grote familie: de ech telieden hebben veertien kleinkin deren en acht achterkleinkinderen. De familie had voor het spandoek gezorgd en voor een verrassing op de trouwdag: een ontbijt bij een zoon en schoondochter en daarna een vier uur durende vaartocht met een oude sleepboot in de Rotterdamse haven. Men deed ook de Wilhelmi- nahaven aan, van waaruit Molenaar als dienstplichtig soldaat voor 3,5 jaar naar Indië vertrok.' Het echtpaar voelt zich gezegend met alle kinde ren, klein- en achterkleinkinderen: "Dankbaarheid overheerst!" Het echtpaar Molenaar werd gefeliciteerd door burgemeester Kats. >\m icrpkiralit&t DORPSSTRAAT 23 - TELEFOON (079) 593 14 25 - MOERKAPELLE Zevenhuizen - Burgemeester Gert-Jan Kats hoefde niet lang te zoeken naar Dirk Molenaar en Lenie Smaal, want aan hun balkon hing een groot span doek waarop te lezen stond dat ze zestig jaar getrouwd zijn. Dat was precies op dinsdag 8 april. Een dag later ging Kats bij hen op bezoek om hen te feli citeren. "Ook heb ik heel veel truien gebreid, voorde kinderen en de kleinkinderen. Sinds ik last heb van mijn schouders, Door Marianne Fortuin Dirk Molenaar werd geboren in 1925 in de toenmalige gemeente Hillegersberg. Lenie Smaal zag in 1927 het levenslicht in Rotterdam waar haar vader een groentezaak had. Dirk en Lenie leerden elkaar kennen in 1951. "Bij een tentoon stelling in Capelle. Zij kon het licht van haar fiets niet aan krijgen, en ja, wat doe je dan.... Ik werkte destijds voor de CMC Melkfabriek en ging met 80.000 - 1.000.000 gulden op pad om boeren te betalen." Getrouwd werd er in Moerkapelle waar Lenie naartoe was verhuisd. Haar echtgenoot vertelt: "We heb ben tien jaar in Moerkapelle ge woond en daarna aan de Bredeweg. Daar hadden we een tuinbouwbe drijf in tomaten, komkommers en sla. Nu zit op die plek Smaal Orchids ft So." Het echtpaar heeft vier zonen, maar geen één had interesse in het bedrijf. Toen ze moesten investeren in een andere manier van werken, is beslo ten te stoppen. "Ik had nog wel de groentetuin en hielp mijn buurman die ons bedrijf heeft gekocht." Ge lukkig kon het echtpaar wel blijven wonen waar ze al jaren zaten. Zes jaar geleden betrokken ze een appar tement in Zevenhuizen. Lenie werkte volop mee in het bedrijf en zorgde voor het huishouden en de kinderen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 19