En maak GRATIS kans op €1000,- helpen je Fit, gezond en voordelig de zomer in! Speksnijder pakt winst Samen sterker in de buurt Taverna's Muziek Quiz Gideonschool steunt Voedselbank Eieren zoeken bij IJsselkids Volle zalen voor Natte Voeten ciooo cadeaubon" een aan boodschappen* Duivensport healthclub Doortocht 13 2914 KA Nieuwerkerk a/d IJssel T 0180 330 650 E lnfo@healthclubsportlv.nl I www.healthclubsportiv.nl HART VAN HOLLAND ZUIDPMS 16 APRIL 2014 €50 Moordrecht - Voor de duiven van de Ge vleugelde Vrienden stond vrijdag 12 april de eerste wedstrijdvlucht van 2014 op het programma, een vlucht vanuit Asse-Zellik over 125 kilometer. Met een matige westen wind werden de 290 Moordrechtse duiven om 12.00 uur gelost. Om 13.23.27 was de eerste duif thuis op het hok van J. Speksij- der. Met een snelheid van iets meer dan 90 kilometer per uur liet hij de andere duiven achter zich. De eerste twintig: J. Speksnijder 1,18,19. P. en J. Heikoop 2. H. Beider 3,4. T. Tuynder 5,10. M. Terlouw 6,7,8. A. Dekker 9,15,16,17,19. C. StarreveldenZn. 11,12,13,14. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met vragen over zor9, welzijn en participatie is men bij Wijkteam Dorrestein aan het goede adres. Het team denkt wee en zoekt waar mogelijk een oplossing. Bijvoorbeeld voor de mevrouw die zich on- 'ongs bij het wijkteam meldde om hulp te zoe ken bij het oplossen van allerlei (lichamelijke) klachten waar zij mee worstelde. Tijdens de gesprekken met het wijkteam kwam mevrouw erachter wat ze écht graag wilde en door be middeling van het wijkteam bezoekt zij nu als vrijwilliger twee keer per week een aantal ou dere wijkbewoners om samen koffie te drin ken of om bijvoorbeeld een spelletje te doen. Haar 'oudjes' zijn blij met haar en mevrouw zelf is van een hoop klachten verlost omdat zij weer zin in het leven heeft. Wijkteam Dorrestein is gevestigd in Woon zorgcentrum De Meander aan de Boslaan 1. Voor meer informatie: 0180-441552 of info@ wijkteamdorrestein.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok wordt zaterdag 19 april de Taverna Muziek Quiz ge houden. Man ABBA tot Queen en van The Cure tot Lady Gaga, weet jij veel van muziek? Dan is oen uitdaging voor jou", roept de organi satie belangstellenden op zich vooral aan te melden. Teams bestaan uit twee personen, deelname is gratis. Aanvang 21.00 uur, deur open 20.00 uur. Voor meer informatie en aanmelden: an- ton@jeugdwerkzuidplas. ij sportlv ♦vraag naar de voorwaarden SPORTIV CIOOO Nieuwerkerk aan den IJssel - Allerlei activitei ten op de Gideonschool stonden de afgelopen weken in het teken van het project 'lk+Jij=Wij. Iedere klas gaf hier haar eigen invulling aan. Groep 8c besloot zich in te zetten voor de Voedselbank. Door middel van het opzet ten van een eigen voedselbank 'Gideon's Gift Explosion' en door het organiseren van een kunstveiling, een rommelmarkt en een spon sorloop, wisten de leerlingen het prachtige bedrag van 1440 euro in te zamelen. Onlangs mochten zij de bijbehorende cheque, alsmede een groot aantal ingezamelde pakken pasta en rijst overhandigen aan de heer Blom van de Voedselbank Rotterdam. Ook andere groepen brachten grote bedragen bijeen, zoals groep 6/7c waar 1300 euro ingezameld werd voor vluchtelingen in Nederland. Nieuwerkerk aan den IJssel - De paashaas heeft bij speeltuinvereniging IJsselkids aan de Kleinpolderlaan 100 heel veel eieren verstopt. De kinderen mogen op tweede paasdag, maan dag 21 april, van 14.00 tot 16.00 uur de eieren proberen te vinden. Ondeugende paashazen delen die middag chocolade eitjes uit en willen graag met de kinderen op de foto. De toegang bedraagt 0,50 euro. Voor meer informatie: 06- 34625311 ofbabs.vedj@gmail.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - Musicalgroep Zorgeloos bracht de afgelopen tijd een aantal keren de voorstelling Natte Voeten op de plan ken. Het gezelschap trad op in diverse woon zorg- en verpleegcentra in de regio, waaron der in De Meander. De bewoners genoten met volle teugen van het vrolijke schouwspel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27