trWY Brasserie en bar 'Samen' in Gouda geopend Eet smakelijk! De nieuwe maaltijdservice van SPAR Offline en Online ontmoet elkaar bij Bac Mode en Schoenen HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 16 APRIL 2014 45 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Gouda - Een glas champagne kre gen de bezoekers op donderdag avond 10 april aangeboden als zij naar binnen kwamen bij 'Samen'. Deze avond werd de brasserie of ficieel geopend en konden de gas ten het restaurant bewonderen en proeven van de hapjes en drankjes. De opening van de nieuwe brasserie was officieel gepland op 20 maart. "Dat moest helaas uitgesteld wor den omdat er meer werk verricht moest worden dan gehoopt", ver telt eigenaar Albert Hessels. "Maar alles is nu helemaal klaar en het is helemaal geworden zoals gedacht. Ondanks de industriële stijl die we gekozen hebben, is de sfeer huise lijke en warm." Alles en iedereen was er op 10 april dan ook hele maal klaar voor om de gasten te ontvangen. "De openingsavond was een zeer goed bezochte avond, erg gezellig, de feestvreugde is doorgegaan tot 01.00 uur." 'Samen' is de hele week vanaf O8.00 uur geopend. Naast lunch en diner, kunt u bij de brasserie ook ontbijt gebruiken, 's Middags is Het dé plek om gezellig te gaan borrelen. 'Samen' heeft een uit gebreide drankenkaart en verras sende fingerfood. Maar 'Samen' is ook de plek waar op vrijdag- en zaterdagavond het feest losbarst met de beste hits van toen en nu. leder weekend kunt u bij 'Samen' uitgaan tot 4.00 uur, met de beste 70's, 80's, en 90's muziek! Voor ontbijt en lunch biedt de me nukaart van 'Samen' verschillende soorten broodjes, tosti's, salades, eiergerechten en meer uitgebreide lunchgerechten. Voor het diner heeft' Samen' een menukaart sa mengesteld met gerechten van de houtskoolgrill die vlees, vis en groenten een unieke smaak geeft. "Iets wat hier in Gouda nog niet wordt aangeboden", vertelt Hes sels. De kinderen kunnen ook mee voor het diner: 'Samen' biedt spe ciaal voor hen 'kids culinair': Zij kunnen een gerecht van de kaart uitzoeken en krijgen een halve portie voor de helft van de prijs. Kortom een restaurant en bar waar je op alle momenten van de dag samen naar toe kan! Samen, Markt 26 www.same- ningouda.nl schoenen en laarzen voor vrouwen hebben een goede prijs-/ kwaliteitverhouding en zijn voor den van perfecte pasvormen. Elke Pasvorm heeft zijn eigen kenmerk en zal ieder seizoen hetzelfde zijn. leeft u een goede pasvorm gevon den, dan weet u zeker dat de vol- 9ende collectie ook ideaal past. "De k'ant kan in de winkel de schoen Passen en vervolgens via de tablet ,n de paswand de gewenste uitvoe- r'n9 en kleur bestellen waarna de sehoenen binnen 48 uur bij je thuis worden bezorgd." Try ft Buy worden de voorde- en van een fysieke winkel (passen en ervaren) gecombineerd met de voordelen van een online winkel alle kleuren en maten). Waddinxveen- SPAR Van den Bos introduceert een nieuwe maaltijdservice "Eet smakelijk!". Met "Eet smakelijk!" biedt SPAR de consument een breed en gevarieerd assortiment verse kant en klaar maaltijden, wisselmenu's, salades, soepen en nagerechten aan. De service gaat op donderdag 24 april op pilotbasis bij SPAR Van den Bos van start. Wat is "Eet smakelijk!"? Met de nieuwe maaltijdservice biedt SPAR Van den Bos een breed en gevarieerd assortiment aan verse kant en klaar maaltijden, inclusief natriumbeperkte en ge malen maaltijden, verschillende wisselmenu's, salades, soepen en nagerechten. Alle maaltijden zijn op ambachtelijke wijze en volgens de richtlijnen van het Voedings centrum door professionele en er varen koks bereid. "Met onze nieuwe service richten we ons met name op de ouderen, die zelf niet willen of kunnen ko ken en wel een warme maaltijd willen eten, eventueel in combi natie met specifieke dieetwensen of als gemalen variant. De over heid stimuleert ouderen om zo lang mogelijk zelfstandig te blij ven wonen. Dit betekent dat de behoefte aan maaltijden bij deze bevolkingsgroep enorm groeit" al dus Alfred van den Bos van SPAR Van den Bos. De directie van SPAR Holding B.V. uit Waalwijk heeft begin oktober vorig jaar een inten tieovereenkomst getekend met het Ministerie van Binnenlandse Za ken en Koninkrijksrelaties. Daarbij is afgesproken dat SPAR zich zal inspannen om met haar aanbod in assortiment en diensten de zelf redzaamheid van buurtbewoners te ondersteunen. Deze nieuwe maaltijdservice sluit hier naadloos op aan. Bestellen: makkelijk en snel De maaltijden kunnen eenvoudig online besteld worden via www. spar.nl/Eetsmakelijk of door middel van een bestelformulier. De bestelde maaltijden zijn af te halen in de winkel of kunnen door SPAR Van den Bos- al dan niet in combinatie met de rest van de boodschappen - thuisbezorgd worden. Meer info: www.spar.nl/ Eetsmakelijk Zevenhuizen - Bac Mode en Schoe- nen is gestart met een zogenaamde trV ft buy schoenenwand. De Try Et ®uy paswanden bieden een trendy en stijlvol assortiment damesschoe nen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 45