van Nieuwerkerk ETO CËEEDEEM] MlDCMlQBügijDG y2 kilo pittige natuur- gerijpte Stolwijkse Boerenkaas 6 grote eieren voor 0,25 Kaas van Boerin Bets, Kaas van Boerin Bets, J0HANVAN B0HEEMEN Vishandel de Graaf €1,50 500 gram 5)45 500 gram 5)95 Mike Hekking slechts €4.95 Dure tijden? Janneman komt u tegemoet!! Gratis ontbijt vrijdagmorgenmarkt Kipsalade Piepkuikens Verse scharrel eieren, maat L 2 lekkerbekken voor HART VAN HOLLAND I 16 APRIL 2014 Nieuwerkerk aan den IJssel - Mike en Willeke Hekking ko men uit Nieuwerkerk aan den IJssel en hebben een grote verskraam met groenten, fruit, kruiden exoten en altijd mooie verse en goedkope aardbeien. Zij staan de gehele week op markten in Rotterdam en omgeving waaronder Pijnacker en Capelle aan den Dssel. Omdat elk seizoen zijn eigen heer lijkheden kent is de aanvoer altijd zeer gevarieerd. De lente geeft mooie Hollandse aardbeien, vers geplukt van de aard- beienboer. Hetzelfde geldt voor de tuinbonen, doperwten, witte en groene Hollandse asperges die weer volop worden aangeleverd. In de zomer is er vanzelfsprekend volop fruit zoals kersen, nectarines, abrikozen en Hollands zacht fruit zoals blauwe bessen, frambozen en aalbessen. De herfst brengt de nieuwe Hollandse appelen en peren en komen ook de paddenstoelen zoals cantharellen, pied du mouton en eekhoorntjesbrood. In het winterseizoen komt de winter- kost weer aan bod met groene kool, pastinaak, zuurkool uit het vat en de oerbieten in de kleuren geel en rood/wit gestreept. Zo is er in ieder seizoen wel wat lekkers en het hele jaar door is een groot assortiment verse tuinkruiden verkrijgbaar. Tegen inlevering van deze bon aan de kraam: 10% extra korting op uw totale aankoopbedrag Bij aankoop van 500 gram kaas naar keuze (1 per klant) zachtbelegen extra belegen Nieuwerkerk aan den IJssel - Namens de markt-reclamecom- missie kunnen op Goede Vrijdag 18 april alle bezoekers van de markt genieten van een gratis ontbijt. Van 08.30 - 12.00 uur staat de koffiekraam met heerlijke cake en krenten brood op de vaste plek van de haringkar naast de kraam van 't Stoepje. Ook voor de kinderen is er iets lekkers. Komt allen gratis proeven en gezellig winkelen op de vrijdagmarkt van Nieuwerkerk aan den IJssel. \jw poe-lie-r op o/e- iviarfct' 450 gr. 2,49 3 stuks €10,- Bij inlevering van deze bon /Oê Let op!! Alleen geldig op vrijdag 18 april 2014. Venavo, voor al uw natuurvoeding, raw-food, voedingssupplementen, kruiden en diverse theesoorten. \M3MK f f 1\ Verlaatweg 4a, 2381 BP Zoeterwoude T. 071 - 5803806 06 12407525 jvboheemen@hotmai:.co!Ti €5ü

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 46