ZATERDAG 19 APRIL Publiek geniet van Lang Leve de Koningin Sieradenparty in Wereldwinkel Jong en oud geniet van Ukkepukconcert Jeu de Boules Oranjetoernooi Wij zijn er óók in de toekomst voor u en uw kind! www.kinderopvanghumanitas.nl HART VAN HOLLAND ZUID 16 APRIL 2014 49 Kinderopvang Humanitas heeft de volgende locaties in Nieuwerkerk aan den IJssel Kinderopvang Humanitas: al 30 jaar ervaring VAN 12:00 - 16:00 UUR Zevenhuizen - Stichting Turf bracht afgelopen weekend vier keer de fami lievoorstelling 'Lang Leve de Koningin' op de planken van een uitverkocht theater Swan la. Het verhaal ging over het meisje Sara dat leert schaken met behulp van een boek en een levend schaakspel. Regisseur Esther Erdtsieck-Blaaser kijkt tevreden terug: "We hebben met zijn allen hard gewerkt in de afgelopen acht maanden om een goede voorstelling neer te zetten en dat is ons gelukt!" De regisseur is trots op alle spelers die vol en thousiasme de vier voorstellingen gespeeld hebben. Ook zangcoach Ina Bannink is blij met het resultaat: "De liedjes uit 'Ja zuster, nee zuster' die we in het script hebben verwerkt zijn door de spelers vol overgave gezongen en door het publiek goed ontvangen. De liedjes zijn aanstekelijk vrolijk of juist heel mooi en ontroerend en de spelers, zowel de solisten als het koor, hebben het zeer goed gedaan!" Na de succesvolle productie 'Min- oes' van vorig jaar lag de lat hoog voor spelers, regisseur, zangcoach én bezoekers. Met een enthousiast productieteam onder leiding van Gerrie van Zanten en door de in zet van vrijwilligers voor de grime, kap, decor en sponsorwerving is de laatste van mening dat het gelukt is dit succes te evenaren. "Het is super dat we als Stichting Turf elke keer kunnen rekenen op een groep en- Nieuwerkerk aan den IJssel - De Wereldwinkel houdt woensdag 30 april van 20.00 tot 22.00 uur een sieradenparty om haar assortiment FairTrade sieraden, tassen en sjaals uit ontwikkelingslanden onder de aandacht te brengen. Aanmelden kan via wereldwinkel.nieuwerkerk- ijssel@gmail.com. Voor meer in formatie: www.nieuwerkerkijssel. wereldwinkel.nl. De winkel is gevestigd aan de Dorpsstraat 51a en is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 09.30 tot 17.30 uur, op zaterdag tot 16.30 uur. De juffrouw (Stephanie van der Arend) schaakt tegen hoofdrolspeelster Sara (Joelle Verschoor) en de andere kinderen uit de klas. De witte koning (Danny Visser) en de witte koningin (Miranda Eiting). thousiaste vrijwilligers. Ook de di verse sponsors zijn onmisbaar voor een productie en die willen we dan ook graag hartelijk bedanken voor hun bijdrage", aldus Van Zanten. Toekomstplannen 'Lang Leve de Koningin' was de vierde productie van Stichting Turf die dit jaar vijf jaar bestaat. "Om ons lustrum te vieren zullen we dit jaar met een kleine groep (oud-)tur- vers een voorstelling maken speci aal voor kinderen", vertelt Harmen Witkamp, voorzitter van Stichting Turf. Deze familievoorstelling, met als titel 'De Dochter van de Boeven- koning', staat gepland voor oktober. Voor meer informatie: www.musi- calturf.nl. Regio/Zevenhuizen - In de aula van het Comenius College in Capelle aan den IJssel vond zaterdag 12 april de eerste van een dertigtal Ukkepukconcerten plaats voor kinderen van nul tot zes jaar. Meegekomen ouders en grootouders konden zien en horen hoe het vijftig leden tellende orkest Musical Sou venir onder leiding van Jim Roodnat een 'pedagogisch verantwoord' con cert voor jonge kinderen uitvoerde. Initiatiefnemer en presentator Mar- gré van Gestel en Anita Robbemont, voorzitter van Musical Souvenir, waren trots op de uitvoering van het gezellige, leerzame en kind vriendelijke concert. -£.'<r Na afloop van het Ukkepukconcert mochten de kleintjes een instrument uitproberen. (foto:Jan van Woerden) Nieuwerkerk aan den IJssel - Jeu de Boules Club Nieuwerkerk houdt zaterdag 26 april, als Koningsdag gevierd wordt, het Oranje Toernooi, ledereen mag meedoen; de kosten voor deelname bedragen 2 euro. Aanvang 12.30 uur. Er wordt ge speeld middels loting in doublettes. De club is te vinden aan de lerse- straat op sportpark Dorrestein. Aanmelden kan tot en met dinsdag 22 april: secretaris@jbcnieuwer- kerk.nl Kinderdagverblijf Kakelbont Buitenschoolse Opvang Takatuka Wolga 2 Buitenschoolse Opvang Timboektoe Goudmos 67 Buitenschoolse Opvang EsseZoom Kinderdagverblijf De Esse Donge 7 N voor een persoonlijke kennismaking en rondleiding met regiokantoor Zuid-Holland: tel. 010 - 407 47 00 of mail naar regiozuidholland@kinderopvanghumanitas.nl FEESTELIJKE OPENING!! De Koornmolen Tweemanspolder 6a Like en volg ons opFacebook 2761 ED Zevenhuizen Tel. 0180-631860

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 49