Woensdag 16 April komt de paashaas langs bij Plus Moerkapelle Matig met enkele uitschieters Staaltjes van kunstnijverheid bij Wereldwinkel Voorspeelavond MOZ-Art Kledinginzameling boven verwachting groot Cursus Mandala tekenen BEAUTIFUL PEOPLE beleef vrijblijvend en Kostenioos een fotoshoot bij Plus MoerKapeiie donderdag 2? april j vrijdag 25 april f zaterdag 26 april ••PLUS HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 16 APRIL 2014 55 Hengelsport on Tour! Moerkapelle Het leuke is dat de paashaas allemaal eieren in de winkel gaat verstoppen met op ieder ei een letter. Lukt het jou om met alle letters de juiste zin te vinden dan heeft de paashaas ook nog wat lekkers voor je achter gelaten! Wil je mee zoeken? Kom dan samen met je vriendjes of vriendin netjes een formulier halen bij de kassa. Je kan komen zoeken vanaf woensdag 16 april tot en met zaterdag 19 april. We hopen jullie allemaal te zien! (t/m 12 jaar) Vers geperste Sinaasappelsap Mona beker Moerkapelle l Moerkapelle I Dorpsstraat 12 T: 079 593 12 22 Eieren Middelgroot Heineken Moordrecht - HSV Moordrecht viste zaterdag 21.050 gram, 2. Peter Kuster 14.220 gram, 3. 12 april de tweede competitiewedstrijd in de Kees van den Heuvel 7.180 gram. B-korps: 1. Oude Rijn te Nieuwerbrug. Er waren enkele Dennis Holthuyzen 2.920 gram, 2. Rien Huis- grote uitschieters, maar verder was de vangst man 2.900 gram, 3. Hannie van der Hoek uiterst matig. Uitslag A-korps: 1. Ron Hofland 1.500 gram. de meest pure en hippe Kinderfotografie van dit moment! Dorpsstraat 12 T: 079 593 12 22 De studio is geopend van 11.00 tot 17.00 uur Zaterdag 26 april tot 13.00 uur De cursus bestaat uit vijf lessen die worden gegeven in het Hervormd Centrum op donder dag van 9.30 tot 11.30 uur. Voor meer informatie en aanmelden: 0180- 633566 of irietveld@live.nl Openingstijden: maandag - donderdag 08.00 - 20.00 uur, vrijdag 08.00 - 21.00 uur, zaterdag 08.00 - 20.00 uur Zevenhuizen - Irma Rietveld start 15 mei een cursus mandala tekenen. Een mandala is een tekening in een cirkel waarin kleuren en vor men herhaald worden. Zevenhuizen - De fairtrade producenten ver rassen steeds weer met hun staaltjes van kunstnijverheid. Restmateriaal en afvalmetaal worden omgetoverd tot artistieke producten. De opengewerkte metalen houders voor vaas jes of kaarsen zijn daar een voorbeeld van. Ze zijn bol- of cilindervormig. Ook zijn er recht hoekige houders van gevlochten hout met een bloemvaasje er in. Origineel is de hangende voederschaal voor vogels, gemaakt van acaciahout. De vogels zitten op die schaal onder een afdakje. Deze producten komen van Kinta. Kinta werkt on der andere samen met het familiebedrijf Yan- doc in Pampanga in de Filippijnen. Yandoc maakt vooral producten van aeaciahout en voor iedere boom die gerooid wordt, wordt een nieuwe boom geplant. De Indonesische producenten zijn eveneens heel creatief. De tassen van batikstof zijn daar een voorbeeld van. Op Koningsdag staat de kraam niet bij de we reldwinkel maar tegenover het Jumboplein. Zevenhuizen - Blokfluitleerlingen van Janine de Jong en dwarsfluitleerlingen van Remco de Landmeter lieten vrijdag 11 april van zich horen tijdens een voorspeelavond van Stich ting MOZ-Art, in het kleine kerkje in de Dorps straat. Er werd in allerlei combinaties gemu siceerd. De avond werd afgesloten met een optreden van het ensemble, dat speelde 'The entertainer' van Seott Jopplin en entertainde daarmee zichtbaar het enthousiaste publiek. De Wereldwinkel is te vinden aan de Dorps straat 202D en is open van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, vrijdag tot 17.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - De kledingin zameling die begin april in het Ontmoetings centrum gehouden werd voor de Rotterdamse Kledingbank bracht veel meer op dan de orga nisatie in eerste instantie verwachtte. Opvallend was dat er veel aandacht besteed wasaan de ingeleverde kleding. In veel gevallen waren de kledingstukken gewassen en gestre ken of ze kwamen rechtstreeks van de stomerij. Op maandag 7 april was een groot aantal au- ï°sen bestelbusjes nodig om alle spullen naar de Kledingbank in Delfshaven te brengen. De stoet werd met open armen ontvangen door de vrijwilligers van de Kledingbank die aan de slag konden met het uitzoeken van de enorme berg kleding.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 55