JUNIOR ACCOUNTMANAGER u Groeneweg verslaat Donk in streekderby IJsselheren boeken moeizame zege Boulers winnen fors J01 twee punten los aan kop m lii WM Voetbal Vanaf donderdag 24 april HART VAN HOLLAND 5POR1 1 16 APRIL 2014 65 Turnsters D1 winnen Tueo Hockey Jeu de boules Badminton Van Koppen Van Eijk t SPAR Van den Bos, Brederolaan 5, 2741 BG Waddinxveen Zevenhuizen - Een sterk spetend Groeneweg zette zondag Donk opzij. De Ze- venhuizenaren komen hiermee op 31 punten, zeer waarschijnlijk voldoende voor handhaving in de tweede klasse. Om clubhistorie te schrijven - prolon gatie in de tweede klasse - is één punt in drie wedstrijden nodig. In de wedstrijd van zondag werd de score snel geopend; in de zevende minuut wist de sterk spelende Coen Hoogeveen via een goede pass Joey Grootscholten te bereiken en uit de voorzet wist Maurice Eckhardt de bal tegen de touwen te koppen. In de tweede helft kwam Donk beter uit de startblokken maar toch was het Groeneweg dat de 2-0 op het scorebord zette. Maurice Eckhardt wist Joey Grootscholten via een breedtepass vrij voor open doel te zetten: 2-0. Na de aansluitingstref fer van Donk (2-1) werd ook nog geappelleerd voor een strafschop, door een vermeende overtreding van Groeneweg, maar de leidsman wimpelde dit keurig weg. Moordrecht - De instappers en de pupillen 1 van TuMo Dl hebben een uitstekende wedstrijd geturnd. Suus Jongsma, Marit Huisman, Bi- bian Voortallen, Merle Goudriaan, Anouk Bakker en Yana van Grieken werd eerste met ruim drie punten meer dan de nummer twee. Suus Jongsma werd individueel eerste op sprong met 14,050. Yana van Grie ken werd eerste op het onderdeel vloer met een score van 13,900. De 3-1 kwam als geroepen, de vele ruimtes die Donk genoodzaakt weg gaf zorgden ervoor dat Eckhardt Jp Hordijk weg kon sturen. Even leek het erop dat de kans onbenut zou blijven maar via Joey Grootscholten belandde de bal toch in het doel 3-1. De wissels zorgden tenslotte voor het vierde doelpunt: na een verove ring van Bas Roos werd Arnout van Leeuwen bereikt en deze legde de bal breed op Mario van Dieren die de 4-1 binnenschoot. Schildersbed'iit Joey Grootscholten krult de bal langs de keeper in de kruising. Nieuwerkerk aan den IJssel - He ren 1 van de IJssel heeft zondag 13 april een moeizame, maar te rechte, zege geboekt op Souburgh. De Nieuwerkerkers domineerden de hele wedstrijd. Vincent Martens tekende met een backhand voor de enige goal. IJssel had met veertien onbenutte strafeorners, twee bal len op de lat en één op de paal veel pech. De 1-0 ruststand bleef daar mee ook de eindstand. Met deze matig uitgevallen zege op laagvlie ger Souburgh blijven de Nieuwer- kers volop in de race om promotie. Nieuwerkerk aan den IJssel - De boulers van JBC Nieuwerkerk speel den zaterdag 12 april een clubtoer- nooi tegen Les Francophiles uit Rot terdam. Les Francophiles had het moeilijk op de banen van Nieuwerkerk die een hoge moeilijkheidsgraad hebben. De eindstand werd uiteindelijk 35-9 voor de Nieuwerkerkers, die daar mee de wisselbeker in de eigen prij- zenkast mocht zetten. Eerder in de week was het de tweede avond van de voorjaarsdriekamp die de boulers op de baan bracht. Leen van der Hoek, Renze van Streun en Simon Smithuis stonden op het podium. Nieuwerkerk aan den IJssel - In speel week zeven van de voorjaars competitie boekte BCN acht over winningen, twee verliespartijen en één gelijkspel. Vier maal werd 8-0 winst genoteerd en twee maal 7-1. Het eerste mannenteam speelde thuis tegen de runner-up uit de poule: Leiden. Dat de verschillen toch niet zo heel groot zijn bleek zondag. Weliswaar bezetten de Nieuwerkerkse mannen de laatste plaats maar er werd een nette 3-5 uitslag neergezet. Het eerste jeugd- team speelde tegen BCRS 1 uit Spij- kenisse, één van de hekkensluiters in de poule. Omdat Nieuwerkerk sa men met Delft en Conquesto strijdt om de titel was het zaak de maxi male score te behalen, en dat lukte met 8-0. Concurrenten Delft en Conquesto speelden onderling 5-3 waardoor BCN nu met tenminste twee punten voorsprong aan kop van het klassement staat. Van Koppen Van Eijk is een uitzendbureau voor tuinbouw, voedingssector, recy cling, techniek, bouw en logistiek. Met 10 vestigingen in Nederland en 10 vestigingen in Polen, ruim 2.500 slaapplaatsen en meer dan 4600 werkende uitzendkrachten is Van Koppen Van Eijk één van de grootste uitzendondernemingen binnen de genoemde sectoren. Voor Bleiswijk en omstreken zijn wij op zoek naar een: 'n deze functie ben jij verantwoordelijk voor het relatiebeheer van bestaande klanten en ondersteun jij de accountmanager bij het werven van nieuwe klan ten. Ook administratieve werkzaamheden, zoals het opstellen van offertes, behoren tot de functie. Jij beschikt over minimaal MBO werk- en denkniveau, een commerciële aanleg, een flexibele instelling met geen 09.00 tot 17.00 mentaliteit en een probleem- flossend vermogen. Werkervaring in de uitzendbranche is een pré. Verder ben Je in het bezit van een rijbewijs en kun je goed zelfstandig werken. ™ij bieden een afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden. Van Koppen Eijk is een hechte en snelgroeiende organisatie, waar iedereen voor elkaar klaar staat. Leuke, enthousiaste collega's en veel vrijheid om zelfstandig beslis- singen te nemen. Uiteraard horen goede arbeidsvoorwaarden daarbij, zoals een auto, laptop en een mobiele telefoon. 's jouw interesse gewekt? Stuur dan jouw motivatie en CV naar Abygail Waardenburg, a.waardenburg@vkve.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 65