IJsselvogels pakt kostbare punten Dubbelslag voor Marieke van Lent lOxShapes Fit SNUF F ELM AR KT1 19 en 20 april 's Zondags veiling Autoschade Herstel Heijman wint zilver in Lommei Geen winnaar bij Nieuwer kerk tegen Alphense Boys YOGA Locatie: Italiëlaan 4 Hazerswoude-Dorp ITC terrein Voor info of kraamhuur T 06 25110819 ^www.megamarktzuidholland.njj De goedbezochte "Kom in de kas 2014 is voorbij. Heeft u ook belangstelling voor een volkstuin in de kas! Elke zaterdagmorgen inloop tussen 9.00-12.00 uur Kies voor: - gezond en vers - ontspanning en gezelligheid - indoor en gemak - u weet wat u eet HART VAN HOLLAND SPG 16 APRIL 2014 71 Korfbal Jongens B1 VC Nesse- lande kampioen Judo Badminton Daniek Gouw tweede Paardensport normaal 90, nu M Meerburg --?■ Hoofdweg 48 2908 LC CAPELLE A/D IJSSEL T 010-4517149 Voetbal Oo^ voovjo^. op rtvovg^- UwVolkstuin Tweede Tochtweg 72 2913 LS Nieuwerkerk aan den IJssel M 06-55777017 www.uwvolkstuin.nl Moordrecht - In de strijd tegen degradatie pakte IJsselvogels af gelopen zaterdag kostbare punten tegen het hoger op de ranglijst staande Albatros 1 uit Zwijn- drecht. Zes van de acht teams komen met nog drie wedstrijden te spelen in aanmerking voor de gradatie. IJsselvogels stond op de zevende plaats met zes punten en moest thuis aantreden tegen de nummer vier Albatros, dat negen punten had. Een overwinning was dus een 'must'. Binnen vijf minuten gaf IJsselvogels al een visitekaartje af door dankzij twee doelpunten van Dirk Rijneveld en Jasper Marck en comfortabele 4-0 voorsprong te pakken. Vervolgens kwam Alba tros meer in de wedstrijd en met doelpunten over en weer stond er bij rust een 10-8 voorsprong voor IJsselvogels op het scorebord. Na de rust was het de sterk spe lende Karen Vonk Noordegraaf die eerst van afstand en even later uit een mooie doorloper 12-8 scoor de. IJsselvogels liep vervolgens uit naar 15-9, waarna de scherpte uit het spel van de ploeg uit Moor drecht verdween en Albatros nog terug kon komen tot 15-13. Trainer/coach Edwin Visser zag zijn ploeg twee dure punten pak ken en een plaatsje stijgen op de ranglijst maar met nog drie zware wedstrijden voor de boeg is alles nog mogelijk. Zevenhuizen - Het jongens Bl- team van volleybalvereniging Nes- selande is zaterdag 12 april kampi oen geworden. In een uitwedstrijd tegen RW Katwijk waren twee gewonnen sets nodig om kampioen te worden. Er werd echter geen set weggegeven: 4-0. Nieuwerkerk aan den IJssel - Naast de competitiewedstrijden stond dit weekend ook het Open BC Asterix Toernooi 2014 op het programma voor een aantal spelers van BCN. Daniek Gouw was voor BCN het meest succesvol en drong door tot de finale VE8. Ze verloor nipt in een spannende driesetter, waardoor zij genoegen moest nemen met de tweede plaats. Moordrecht - Bij de Zuidplasruiters werden afgelopen weekend de tweede KNHS-dressuurwedstrijden van het seizoen verreden. Op beide dagen wist Marieke van Lent met haar paard Valou in de klasse B een dubbelslag te slaan. In drie van de vier proeven scoorde Marieke 200 of meer punten en behaalde daarmee 8 winstpunten. Op zaterdag pakte Iris Wildemans van de Capelse Rij-en Jaehtvereni- ging in de klasse Li-paarden veel punten. In de klasse L2-paarden scoorde Patricia Stofbergen met haar paard Zonder Fons 187 pun ten, goed voor de winst. Bij de po ny's werd Monique van der Wielen tweede achter Haley Oldenburg; beiden behaalden een winstpunt. Op zondag behaalde Roxanne Drost in de klasse Ml en M2 188 punten. In de klasse L1-paarden scoorde Alessia van Zwolle 190 punten en eindigde met haar paard Dakota op de eerste plaats. De klasse L2- paarden werd gedomineerd door Dionne Groen met Darius. In beide proeven wist ze twee winstpunten te scoren met 208 en 209 punten. Bij de klasse L-pony's pakte Monique van der Wielen in de eerste proef de winst, maar moest in de tweede proef Yvette Vergeer van de PC Krimpenerwaard voor laten gaan. De zomer komt er aan! groepsles mb Geen abonnement, gewoon 10 weken elke dinsdag een uur hard werken en plezier maken. Wédden datje beter in je vel zit I? Kijk voor meer infomatie op www.yogaplaisier.nl of bel 06 55 773 954 Dl AICICD Geldigt/m rLHIjlCn 30 april 2014 Nieuwerkerk aan den IJssel - Op de Soeverein Judo Cup in het Bel gische Lommei, een internationaal toernooi met zevenhonderd deelne mers uit achttien landen, heeft de Nieuwerkerkse judoka Jim Heijman (18) zilver veroverd. Normaal komt Heijman uit in de klasse tot 21 jaar maar in België was de klasse sa mengevoegd met de senioren (+21 jaar). Heijman won van de Belg Theo Brice (ippon), Thomas Snijders (ip- pon), Rex Stoelinga (yuko) en de 21-jarige Jan de Wit (ippon). Na vier loodzware partijen verloor hij de fi nale van Jeremy Reijnders en pakte zo het zilver. Jim Heijman (wit) verwikkeld in een Uchi Mata tegen Jeremy Rijnders. Nieuwerkerk aan den IJssel - De wedstrijd van Nieuwerkerk tegen Alphense Boys was zondag 13 april van beide kanten matig en kende een hoog verbaal karakter. De scheidsrechter was doorzijn soms inconsequente beslissingen niet in staat dit gehalte omlaag te krijgen. Daarnaast waren de vele blessu rebehandelingen en ongelukkige botsingen opmerkelijk, want het was zeker geen harde of gemene wedstrijd. In de eerste helft viel er weinig opwindends te noteren. Kansen waren er wel, maar er stond geen vizier in de goede richting. Beide doelmannen hadden hun zaakjes goed voor elkaar. Het venijn zat in de staart, want in blessuretijd sloe gen de Alphenaren toe. Eerst met een afgekeurd doelpunt, maar lut tele minuten later was het wel raak en gingen zij rusten met een 0-1 voorsprong. Na rust kwam de wed strijd ook niet echt los. Alphense Boys voelde zich gesterkt door de voorsprong, maar vergat deze uit te bouwen. Mitchell Hendriks was met een uitstekende vrije trap in de 87e minuut de aangever voor centrale verdediger Bruce Godviiet die in het drukke zestienmetergebied de beste timing had en buiten bereik van de Alphense goalie raak kopte. ^7-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 71