1 GLAS GRATIS Winst voor vader en dochter Bonte stoet zijspanmotoren doet Zevenhuizen aan Ter introductie van net nieuwe multifocale glas Hoyalux iD Mystyle V+ Omdat er maar een is zoals ik HOYA Optiek Hoortechniek m HART VAN HOLLAND Zi OPLAS 30 APRIL 2014 25 Duivensport Beatrixrun passeert ook Waddinxveen en Moerkapelle Rolling '90 tevreden over prestaties op EK Gideonbijeenkomst Herdenkingsdienst dodenherdenking Groene Hart Zieken huis 5 mei gesloten krijgt u bij aankoop van een montuur (inclusief glazen) HOYALUXlD MYSTYLE Deze actie geldt voor de hele maand mei. vraag naar de voorwaarden. Ik heb zo mijn eigen kijk op het leven. Doe alles op mijn manier. Daarom kies ik voor Hoyalux iD MyStyle V+ multifocale brillenglazen. Deze nieuwe persoonlijke glazen van HOYA passen perfect bij mijn levensstijl. Glashelder in één oogopslag, scherpte in een oogwenk. Wat ik ook doe, waar ik ook ben. Burg. Boerstraat 2 2761 VP Zevenhuizen Tel. (0180) 633050 www.hoogendoornoptiek-hoortechniek.nl levenhuizen/Regio - Ze zijn wel zo'n beetje de hele dag zoet, de deelnemers aan de Beatrixrun. Om 10.15 uur vertrekt de bonte stoet zijspanmotoren met in het zijspan een verstandelijk gehandicapte passagier vanuit Pijnacker om daar pas tegen vijven weer terug te keren. Onderweg wordt zo nu en dan ge pauzeerd; de lunch wordt in Zevenhuizen gebruikt, om 12.30 uur worden de Beatrixrunners verwacht bij de firma Dekker aan het Nijverheidscentrum. Dan heeft de stoet er al bijna vijftig kilometer op zitten en zijn Boskoop, Waddinxveen (Kanaalstraat, Stati onsstraat, Esdoornlaan en Sniepweg) en Moerkapelle (Julianastraat, Zuid- plasstraat, Bredeweg) gepasseerd. Onder het viaduct bij de Swanlaweg komt men Zevenhuizen binnen. Met name de passagiers kijken al weken uit naar de Beatrixrun. Zij vinden het prachtig als er veel toe schouwers zijn. Ook voor de inwo ners van de gemeenten waar de stoet doorheen rijdt, is het een kijkje waard. En motorliefhebbers kunnen hun hart ophalen, want naast een diversiteit aan zijspannen rijden ook enkele trikes en Can-am quads mee. Lengte van één kilometer De Beatrixrun - bestaande uit zo'n honderd zijspanmotoren, tien poli tiemotoren, vijftig solomotoren en enkele auto's - heeft een lengte van circa één kilometer en zal de ver keersstroom dan ook aanzienlijk ver tragen. Verkeersdeelnemers moeten rekening houden met een passage- tijd van zeven tot acht minuten. De organisatie van de Beatrixrun is in handen van Oranjevereniging Pijnac ker, ondersteund door heel veel vrij willigers en motorpolitie van verschil lende politieregio's. De doelstelling is verstandelijk gehandicapten koste loos een leuke dag te bezorgen. Voor meer informatie en de route van de motortoertocht: www.beatrixrun.nl Moordrecht - De duiven van de Ge vleugelde Vrienden deden zaterdag 26 april mee aan de Vitesse vlucht vanuit Quievrain, een nieuwe los plaats in België, op een afstand van 188 kilometer. De vlucht werd om 08.00 uur gelost bij prachtig hel der weer en een rustige zuidoosten wind waardoor er snelheden van Moerkapelle - Rolling '90 nam in Almere deel aan de Europese Kam pioenschappen. Voor Rolling '90 waren er naast een aantal hoog tepunten ook teleurstellingen. De presentatie van de nummers, die door het hoge tempo erg nauw luistert, verliep niet altijd vlekke loos en een val en het verliezen van een attribuut kostten bijna een vol punt aftrek bij de jurywaardering. Rolling '90 eindigde op de zevende plaats, direct achter Italië en Span je. Dit betekent dat de groep Icarus deel mag nemen aan het WK in het Spaanse Reus. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de Gideonschool aan het Kroonkruid 17 wordt zondag 4 mei een Gide onbijeenkomst gehouden met als thema 'macht en pracht'. Aanvang 11.30 uur, deur open 11.00 uur. De muziekgroep verleent muzi kale medewerking. bijna 110 kilometer per uur wer den gehaald. Om 09.45 uur tikte de eerste duif de klep aan bij vader en dochter Heikoop. De eerste 20: P. en J. Heikoop 1,2,13,15,20; J. Speksnij der 3,16,19; P. Twigt 4; M. Terlouw 5,6,10; A. Dekker 7,12,14; R. van Kerkhof 8,9; C. Starreveld en Zn 11 T. Tuynder 17,18. Zevenhuizen/Moerkapelle - De vier kerkgenootschappen in Zeven huizen en Moerkapelle houden op zondag 4 mei om 19.00 uur een herdenkingsbijeenkomst in het klei ne kerkje van de vrijzinnig protes tanten aan de Dorpsstraat 139. De bijeenkomst duurt tot circa 19.30 uur en sluit aan bij de herdenkings plechtigheid op het plein voor het voormalige gemeentehuis. Gouda - DE poliklinieken, het afsprakenbureau en de onder steunende afdelingen van het Groene Hart Ziekenhuis zijn maandag 5 mei gesloten. Ook het Groene Hart Diagnostisch Centrum en alle prikposten in de regio zijn gesloten. Voor spoed- zorg is de spoedeisende hulp van het GHZ bereikbaar. Voor meer informatie: www.ghz.nl. Een lang lint Beatrixrunners. JJoogendoorn

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25