Joosten opent tweede praktijk in Moerkapelle p raktij kj oosten Demonstratiedagen bij Bremmer Schoenen Hoogendoorn Optiek Et Hoortechniek brengt volledig gepersonaliseerd multifocaal brillenglas IJsselland Ziekenhuis opende nieuw centrum voor Coloproctologie HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 30 APRIL 2014 27 mm I BEDRIJVIGHEID N DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Moerkapelle - In het nieuwe ge deelte aan de Dorpsstraat is sinds kort fysiotherapiepraktijk Joosten gevestigd. Deze breed gespeciali seerde praktijk van Kim Joosten en Danielle Deuss heeft al een praktijk in Waddinxveen, waar zij een groot aanbod aan behandelingen en sportmogelijkheden bieden. "Al die mogelijkheden bieden we nu ook in Moerkapelle aan." Het nieuwe pand van Praktijk Joos ten herbergt een drietal behandel ruimtes en een grote sport- en oefenzaal, waar naast fitness ook cireuittrainingen en stepslessen worden gegeven. Op vaste tijden zijn er groepslessen met interval- trainingen voor conditie, kracht en buikspieren. Ook een cireuittrai- ning met een combinatie van steps en buikspieroefeningen is een mo gelijkheid. "Op verzoek wordt er nu ook bootcamptraining gegeven." Naast training voor volwassenen zijn er ook mogelijkheden speciaal voor kinderen: Van 8 tot 14 jaar is er de 'Joosten junior cirkel', een in- tervaltraining gericht op conditie, spierversterking en coördinatie, en er is een speciaal programma voor kinderen vanaf 4 jaar die proble men met overgewicht hebben. 'Actief afvallen junior': bewegen in combinatie met een programma van een voedingsconsulente." Ergotherapie Praktijk Joosten heeft verschillende specialismen in fysiotherapie, zoals manueel therapie, bekken-, oe deem-, oncologische, kaak-, kin- der- en sportfysiotherapie, hand therapie en hart-longrevalidatie. "Op donderdagmiddag hebben we de mogelijkheid voor het maken van echo's als extra aanvullende diagnostiek. Hiermee kunnen we de spieren/pezen goed beoordelen en het behandelplan daarop aan passen." Daarnaast biedt Praktijk Joosten in Moerkapelle ook ergo therapie. "Een ergotherapeut kan hulp bieden als er problemen zijn bij het uitvoeren van bepaalde da gelijkse activiteiten. Zij kan advies geven, oplossingen bieden voor aanpassingen in de inrichting van het huis en hulp bieden bij het aanvragen van hulpmiddelen." Praktijk Joosten, Dorpsstraat 7 Moerkapelle. www.praktijkjoosten. info Waddinxveen - Van 29 april t/m 3 mei is het Bremmerweek. In deze week zijn er verschillende experts uitgenodigd om u extra informatie en advies te geven over hun schoe nen. Kom snel naar Bremmer Wad dinxveen enu kunt onder het genot van een hapje en drankje, praten- passen-proberen. De Bremmerweek is officieel 29 april van start gegaan. Die dag was er een expert van Finn Comfort, het schoenenmerk, voor ieder die comfortabel en gezond wil lopen. Woensdag 30 april is er een expert van Lowa aanwezig, dit is een be ter wandelschoenenmerk, wat zich vooral richt op comfortabel lopen in verschillende wandelcatego rieën. Bij aankoop van Lowa wan delschoenen ontvangt u een paar Falke wandelsokken gratis of 20 korting op een Deuter-rugzak. Donderdag 1 mei zijn er eveneens experts aanwezig, die u van alles kunnen vertellen en adviseren over Mephisto en Footnotes. Bij Foot- Capelie aan den IJssel - Op 14 april is het nieuwe Centrum voor Colo proctologie in het IJsselland Zie kenhuis officieel geopend. Vanaf nu kunnen alle patiënten met klachten rondom de anus in het nieuwe cen trum terecht. Het centrum vormt een verdere uitbreiding van de voorzieningen voorde maag,-darm en leverzorg in het Ziekenhuis. Daarnaast heeft een belangrijke bijdrage van de Stichting Roparun er voor gezorgd dat het verblijf voor de patiënt zo aangenaam mogelijk is. Na de opening van het Maag,- Darm- en Levercentrum in novem ber 2013 is het IJsselland Zieken huis trots dat het de voorzieningen voor speerpunt maag- darm en leverzorg opnieuw kan uitbreiden. Maag- darm en leverchirurg dr. EJ.R. de Graaf: "We hebben de af gelopen afgelopen jaren een enor me groei doorgemaakt in proc tologic en in de beoordeling van tumoren aan de anus. In verband met bijvoorbeeld nieuwe operatie technieken voor aambeien en door het bevolkingsonderzoek darmkan ker neemt ook het aantal patiënten notes het damesschoenenmerk en Mephisto het dames- en heren- schoenenmerk staan allebei het begrip comfort centraal. Vrijdag 2 mei is het Durea-dag, een comfortabel damesmerk wat een zeer brede collectie heeft. Een col lectie die gericht is op een smalle, brede of gemiddelde voet die meer ondersteuning van de schoen wil. De schoenen hebben een uitneem- baar voetbed. Zaterdag 3 mei komt Gabor, een modieus en bekend damesmerk. voor andere darmproblemen toe. We hadden meer capaciteit nodig en in het centrum kunnen we deze behandelingen laagdrempelig bie den. Daarnaast is het IJsselland Zieken huis een tertiair centrum voor spe cifieke operaties zoals transanale endoscopische microchirurgie (af gekort tot TEM). Dat houdt in dat veel patiënten in Nederland voor deze operatie naar Capelle a/d IJs sel worden verwezen. We hebben deze operatie inmiddels ongeveer 1000 keer uitgevoerd." Het nieuwe Centrum voor Coloproctologie is gelokaliseerd naast de polikliniek chirurgie. Stichting Roparun De Roparun is een estafetteloop van meer dan 520 kilometer van Parijs en Hamburg naar Rotter dam waarbij mensen, in team verband, een sportieve prestatie leveren om op die manier geld op te halen voor mensen met kanker. Stichting Roparun heeft in novem ber 2013 een bedrag van €14.000,- toegekend t.b.v. de voorzieningen in het Centrum voor ColoProctolo- gie in het IJsselland Ziekenhuis. Gericht op een grote leeftijdscate gorie, daarnaast bestaat hun col lectie uit schoenen die sportief, casual en gekleed zijn. Bezoek daarom deze week de win kel van Bremmer Schoenen aan de Kerkweg Oost 177, dan ontvangt u bij aankoop van een paar schoe nen, sandalen, slippers of lederwa ren een leuke attentie, en dubbel aantal zegels. Meer info: T 0182 612012 brem- merschoenen@hetnet.nl of www. bremmerwaddinxveen.nl Zevenhuizen - Hoyalux iD Mys- tyleV+ is een volledig gepersona liseerd multifocaal glas, dat ex clusief wordt ontworpen om alle bewegingen die uw ogen moeten maken haarscherp op uw netvlies te krijgen, leder moment. Overal. Hoogendoorn Optiek Et Hoor techniek brengt uw kijkwensen in kaart met behulp van speciale ap paratuur en software. Het gebruik van het visuReal video centreersy- steem stelt deze specialist in staat om de glazen met de hoogste meet precisie in uw montuur te monte- ren. Deze nauwkeurigheid is door slaggevend voor het uiteindelijke kijkcomfort. Zo worden hoofdpijn en vermoeidheid, vaak veroorzaakt door onnauwkeurig geplaatste glazen, voorkomen. De gegevens van de oogmeting, het door u uitgezochte montuur, uw ervaringen met eerdere bril lenglazen en uw huidige levens stijl wegen allemaal mee om tot een uniek multifocaal glas te ko men. Speciaal voor u ontworpen om perfect kijkcomfort te bieden op alle afstanden, van dichtbij tot veraf. Onderzoek onder brildra gers toont aan dat mensen veel belang hechten aan aspecten als: eenvoudig schakelen tussen veraf en dichtbij zien, comfortabel en ontspannen lezen, natuurgetrouw kijken en snel wennen aan nieuwe glazen. Dit zijn precies de punten waarop Hoyalux iD MyStyle+ hoog scoort! In de maand mei krijgt u één glas gratis bij aankoop van een montuur. Meer info: Hoogendoorn Optiek- Hoortechniek, Burgemeester Boerstraat 2, T 0180 633050 of www.hoogendoornoptiek.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27