De volgende winkels in Zevenhuizen ziin deze zomer op vrijdagavond geopend: www.winkeleninzevenhuizen.nl 1 Taart&kUNST Bengel Bljlll Fietsklaar Voorbrood Fixet Bike totaal Jumbo Bombout kappers Versprille WOZ TE HOOG? Antieke hoekkast blikvanger op rommelmarkt Chocolijstjes voor mama bij Wereldwinkel Duif gebroeders Kool op topsnelheid Blok d'HuZes Veel strijd bij Moerkapelse schakers Gall&Gall Hoogendoorn Optiek Zuid Underwear Autoschade Hers 30 HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 30 APRIL 2014 Bijkletsen in kroeg 't Blok Per bus naar 55Plus Expo Inzameling oud papier Duivensport Schaken Meerburg - Hoofdweg 48 2908 LC CAPELLE A/D IJSSEL T 010-4517149 Bent u van mening dat uw woning of bedrijfspand een lagere WOZ waarde moet krijgen? Maak GRATIS en PROFESSIONEEL bezwaar! BUIJS: info@makelaardijgebuijs.nl Zevenhuizen - Voor de rommel markt van zaterdag 3 mei is zijn mooie dingen binnengekomen, waaronder een verzameling luci fersdoosjes, een degelijke hoogsla per met matras, veilige traphekjes en een complete bibliotheek. Het meest in het oog springend is ech ter de hoge antieke hoekkast met spiegel en houtsnijwerk. Verder is er van alles te koop voor bijvoorbeeld Moederdag en voor tuin, terras en balkon. De rommelmarkt van de Hervormde Kerk wordt van 9.00 tot 12.00 uur gehouden aan de Wilgen laan 2. Sf£ Nieuwerkerk aan den IJssel - De Wereldwinkel heeft voor de komen de Moederdag, op zondag 11 mei, allerlei leuke cadeautjes in haar assortiment, waaronder een choco- lijstje; een lief cadeaudoosje gevuld met chocoladereepjes, waar kin deren in de deksel ervan een foto, tekening of wens kunnen schuiven. De Wereldwinkel is gevestigd aan de Dorpsstraat 51a en is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag tot 16.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Hal verwege de week een avondje naar de Taverna kroeg van 't Blok. Even bijkletsen met een drankje en goede muziek. De kroeg is vandaag, woens dag 30 april en 7 mei geopend vanaf 20.30 uur. Ook vrijdagavond 2 mei is de kroeg open, net als zondagmid dag vanaf 12.30 uur. Zuidpias - Niet alleen leden van PCOB en AN BO, maar ook niet-leden uit de gemeente Zuidpias kunnen zich aanmelden voor een gezamen lijk uitstapje op donderdag 15 mei naar de 55Plus Expo in Nijkerk. In zalencentrum Hart van Hol land staan circa honderd stands waar men terecht kan voor in formatie op het gebied van huis, tuin, reizen, gezondheid, bewe gen, hobby en creativiteit. In een aparte zaal vinden optredens plaats van orkesten, koren en artiesten. Vanaf 10.45 uur kan men instap pen in de bus die om 11.00 uur vertrekt vanaf het Hervormd Ker kelijk Centrum aan de J.A. Beye- rinkstraat 53 in Nieuwerkerk aan den IJssel. Om 17.00 uur keert men hier ook weer terug. De kosten be dragen 10 euro voor bus en entree. Aanmelden kan tot zaterdag 10 mei via 0180-318097 of f.m.brul@ casema.nl, via 0180-314923 (tussen 19.00 en 20.00 uur) of via herwil@ xs4all.nl. Zevenhuizen - De container van de Wereldwinkel voor het inleveren van oud papier staat op donderdag 8 en vrijdag 9 mei bij de voorma lige Brandweerkazerne op het plein bij de Burgemeester Boerstraat. Oud papier kan op donderdag van 12.30 tot 18.30 uur en op vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur, gebundeld of verpakt in stevige dozen, worden ingeleverd. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de derde vlucht van het seizoen vlogen de duiven van PV de Reisduif vanuit het Belgische Quivrain, over een afstand van 184 kilometer. Het ging erg snel deze keer. Winnaar werd een duif van de gebroeders Kool met een snelheid van ruim 110 kilometer per uur. Uitslag: Gebr. Kool 1, 2; J.L Bol 3, 8, 10; A. Baas 4, 6, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20; F. den Outer 7; G. van Herk 13,18,19. Nieuwerkerk aan den IJssel - Live muziek in 't Blok op zaterdag 10 mei van 14.00 tot 02.00 uur. Het programma biedt singer/songwri ter muziek, rock, pop en (post)punk van de belangeloos optredende The Shack, Oskoed Slotters, Uncle Ver non, EMFire, Mankes, Fuzzy, PooX, The Empty Horse, I Wannabee And The Wannabees, Rob Klerkx and The Sectrets and DJ Requests. De opbrengst van de kaartverkoop is bestemd voor Alpe d'Huzes. Moerkapelle -In de finalepoule werden vrijdag 25 april in de twee de ronde twee van de drie partijen gespeeld. Jesse van Elteren ver loor, met wit spelend, van Wouter Vroegindeweij. In de andere par tij trok Christaan Noorland met de witte stukken ten aanval tegen Hugo van Elteren. De zwarte stuk ken werden in de verdediging ge drongen. Noorland kon echter zijn voordelige stelling niet uitbuiten en moest in remise berusten. Vroegin deweij staat nu bovenaan met twee uit twee op een half punt gevolgd door Noorland. Voor de onderlinge competitie wer den zes wedstrijden gespeeld, de ranglijst wordt na deze speelavond aangevoerd door Hans Geerling na een overwinning op Maarten Vroegindeweij. In deze partij leek laatstgenoemde met de witte stuk ken een overwinning te behalen. De tegenaanval van Geerling le verde echter een vrijpion op welke beslissend was. Overige partijen: Ad Voerman-Jan Blok 0,5-0,5, Dirk Molenaar-Maarten Pilgram 1-0, Ron Droog-Remco de Zwart 1-0. Veel WOZ waarden zijn door de veranderde markt te hoog ingeschat. Dit kost u veel geld want de WOZ waarde wordt gebruikt voor diverse heffingen en belastingen. Makelaardij Gebuijs beoordeelt samen met Previcus Vastgoed GEHEEL VRIJBLIJVEND of uw bezwaar tegen uw WOZ aanslag kansrijk is. Is dat inderdaad het geval dan starten wij (uiteraard in overleg met u) de bezwaarprocedure. Ga naar WWW.MAKELAARDIJGEBUIJS.nl om direct bezwaar aan te tekenen. MAKELAARDIJ

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 30