Gratis bloeddrukmetingen bij Vierstroom Thuiszorgwinkel Jubileum en opening nieuw kantoor stichting Naar House Nadja wast haar auto een jaar lang gratis Go4hockey op Hockeyclub "De IJssel" HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 30 APRIL 2014 33 WÊÊÊÊÊÊÊÊmmÊÊÊÊÊiÊÊÊÊÊÊÊmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊmÊmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊmwmÊm iI Er gebeurt von alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO ÜMUHH Gouda - Vierstroom Thuiszorg winkel Gouda biedt iedere eerste woensdag van de maand gra tis bloeddrukmetingen aan. Op woensdag 7 mei aanstaande kan men tussen 10.00 en 15.00 uur binnenlopen, een afspraak maken is niet nodig. De bloeddruk wordt gemeten met een automatische bloeddrukmeter. De medewerkers kunnen geen medisch advies aan de meting verbinden. Bij afwij kende waarden kan contact opge nomen worden met een huisarts. Regelmatige controle belangrijk Bloeddruk is een maat voor de druk, die het bloed op de vaat- wanden uitoefent als het door de bloedvaten wordt gepompt. Oor zaken van een hoge bloeddruk zijn onder andere stress, emoties, eten van veel zout en te weinig bewe ging. Wanneer de bloeddruk niet continu een gelijke waarde heeft, betekent dit echter niet direct een verhoogde bloeddruk. Het is daarom van belang de bloeddruk regelmatig te controleren, om de kans op hart en vaatziekten te voorkomen. Bij Vierstroom Thuiszorgwinkel zijn diverse hulpmiddelen ver krijgbaar waarmee u regelmatig zélf uw gezondheid kunt checken, zoals een bloeddruk- of vetme- ter. Leden van Vierstroom krijgen 10% korting op het verkoop as sortiment op vertoon van de le denpas. De Thuiszorgwinkel van Vierstroom is gevestigd aan de Bodegraafsestraatweg 3, 2805 GK in Gouda. Vierstroom Thuiszorgwinkel is ontstaan uit een samenwerking tussen Vierstroom en Vegro. Kijk voor meer informatie op www. vegro.info of bel gratis naar 0800 - 2 88 77 66. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stichting Naar House bestaat 20 jaar en heeft onlangs een nieuw kantoor op de Vijf Boeken 12A in Nieuwerkerk aan den IJssel be trokken. Op D.V. zaterdag 24 mei zal het kantoor van Naar House officieel geopend worden door de oprichter Gerard Grimbergen. De openingsplechtigheid zal plaatsvinden om 13:00 uur. Hier na worden er tot 16 uur verschil lende workshops georganiseerd over de activiteiten, de organisa tie en mensen van Naar House. Bezoekers kunnen daarnaast het kantoor en één van de vier bus sen bezichtigen, er is een infor matiestand aanwezig en er zijn vrijwilligers vanuit verschillende onderdelen van de organisatie die uitleg geven over hun werkzaam heden. Ook zal er kinderopvang aanwezig zijn. De interkerkelijke stichting zet zich al twintig jaar in bij house- evenementen, in uitgaansgebie den en in winkelcentra om het evangelie van Jezus Christus te verkondigen. Hiernaast wil zij mensen waarschuwen voor de gevaren van (house)muziek en de (house)muziek scene door ver spreiding van (video)materiaal, via internet en door het geven van presentaties. Programma 24 mei 13:00 Welkomstwoord van de voorzitter John Sittrop 13:15 Opening door oprichter Gerard Grimbergen 14:00 Workshop Naar House algemeen 14:30 Workshop over muziek- voorlichting 15:00 Interactieve sessie met bestuur en uitleg decen tralisatie 15:45 God danken voor de ze geningen die wij moch ten ontvangen. Voor informatie bezoek de websi te www.naarhouse.nl. Voor opga ve van workshops kunt u mailen naar marion@naarhouse.nl. het gemak en het voordeel van het professionele autowasbedrijf. Tot en met maart ontvingen klanten na elke wasbeurt een stempel. Bij vier stempels werd kans gemaakt op een jaar lang gratis wassen. "In de winter wordt er vaak gepe keld en dat is funest voor de kwets bare delen van de auto", zegt Ineke de Graaff. "Op plaatsen waar je niet goed bij kunt, kan na verloop van tijd de pekel invreten. Onze wasstraat spoelt en borstelt de pe kel eraf. Daarom is een wasbeurt juist in de winter zo belangrijk. De auto wordt bovendien voorzien van een wax- of polishlaag, zodat vuil zich minder makkelijk hecht." Nadja erg blij met haar prijs. "Vuil wordt mijn auto toch wel. Ik kom geregeld bij De Graaff en dan is het leuk dat ik de auto nog wat vaker kan laten wassen!" Ineke de Graaff had voor Nadja nog een leuk ex traatje: vanwege een eigen actie verhoogde zij het wastegoed naar 275,-. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een jaar lang gratis je auto professio neel laten wassen; wie wil dat niet? Het overkwam Nadja uit Nieuwer kerk aan den IJssel afgelopen vrij dag. Zij was de winnares van de WinterWasWeken van de BOVAG. Ineke de Graaff van Autowaspark L de Graaff overhandigde haar een cheque ter waarde van 250,- Branchevereniging BOVAG organi seert de jaarlijks WinterWasWeken om consumenten te overtuigen van Nieuwerkerk aan den IJssel - Go- 4hockey is opgericht door Lars Verboom. Hij studeert aan de Aca demie voor lichamelijke opvoeding in Den Haag en is als spelers actief bij Hockeyclub Hudito Heren I. Lars is van mening dat teamsport, zoals hockey, belangrijk is voor de ontwikkeling van een kind. Er komt veel bij kijken: het is niet alleen leren hockeyen maar ook samen werken, afspraken nakomen, taken van een team uitvoeren en het le ren omgaan met de kwaliteiten van een ander. Het WK hockey komt steeds dichterbij en dat maakt ieder een enthousiast. Wil jij dezelfde vaardigheden leren als je grote voorbeelden? Dat kan! Na het WK, in de zomervakantie, organiseert Go4hockey twee keer een drie daagse hockeyschool voor kinderen van 8 tot 13 jaar bij Hockeyclub "De IJssel". Tijdens de drie dagen worden twee thematrainingen per dag gegeven en aan het einde van de dag is er een toemooironde. De hockey driedaagse worden gehou den op 21 tot 23 juli en 25 tot 27 augustus. Go4hockey staat voor Trainen, Ta lent en Plezier en gaat uit van het talent van het kind. leder kind is uniek en heeft ontzettend veel kwaliteiten. Go4hockey probeert dat met gemotiveerde trainers te ontdekken. Naast veel training, zijn er ook sociale activiteiten: bewe gen in een veilige situatie betekent ook dat kinderen leren samenwer ken en eigen ideeën mogen verwe zenlijken. Meer weten over de drie daagse? Kijk dan op www.go4hockey.nl .„•v/T-ï

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 33