KANDT B.Y. EEN WEBSITE MET DE JUISTE UITSTRALING! www.elgersmamedia.nl elgorsma Spoor van graffiti in Moordrecht Prijzen voor Moordrechtse vissers bij Eco-cup Moederdag bij Wereldwinkel Pim te Lintelo pakt koppositie Constructie medewerker lasser Aannemings- en funderingsbedrijf HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 30 APRIL 2014 35 Hengelsport Open avond christelijk jongerenkoor Schaken Nieuwe Bevergroep bij Waterscouting Kandt BV zoekt per direct een ervaren constructiemedewerker lasser voor reparatie en nieuwbouw van ons materiaal. Ervaring met elektroden Mig Mag is een vereiste. Wij bieden een afwisselende baan in onze volledig ingerichte werkplaats, incidenteel behoort het werken op locatie ook tot de werkzaamheden Wij hebben geen 07:00 - 16:00 mentaliteit en inzet en zelfstandig heid worden bij ons gewaardeerd. De cultuur binnen Kandt BV kenmerkt zich door een open en informele sfeer. Wij bieden een ruime beloning en goede secundaire ar beidsvoo rwaarden Mocht bovengenoemd de interesse hebben gewekt, stuur je sollicitatie dan naar niek@kandtbv.nl. vigors ma media Moordrecht - Vrijdagochtend 25 april werd Moordrecht wakker in een deels met graffiti besmeurd dorp. Onbekende daders lieten een spoor van verf achterop ondermeer portieken van flats, muren van wo ningen, vuilnisbakken, postbussen en bushokjes. Volgens buurtbewoners in de om geving van de Prins Bernhardstraat, Koningin Julianastraat en het West einde, was op een verkeersbord een hakenkruis gespoten. Verder waren de letters RMS, wat staat voor de Republiek der Zuid-Molukken, op vele plaatsen te lezen. In de loop van de dag is een schoonmaakploeg begonnen met het verwijderen van de verf. Bij de gemeente zijn zes meldingen binnengekomen over de beklad- Moordrecht - Vijf vissers van HSV Moordrecht deden zondag 27 april mee aan de Eco-cup, een nationale wedstrijd in de Vlaardingse Vaart. Met 68 deelnemers vielen drie le den van Team Moordrecht in de prijzen. Erik Faas won overall de wedstrijd in sector C met 18.250 gram, Berry Poeze werd tweede in sector B met 4.300 gram en Koos van Herk werd vierde in sector D met 1.650 gram. dingen. De politie is een onderzoek gestart, maar heeft nog geen da ders kunnen aanhouden. Eigena ren draaien zelf op voor de kosten van verwijdering van de graffiti. Mochten daders aangehouden wor den, dan zal geprobeerd worden de schade op hen te verhalen. Zevenhuizen - Veel mensen namen op Koningsdag een kijkje bij de kraam van de Wereldwinkel, waar de dames Van der Torre en Knoop die dag ook nog in de prijzen vielen. Het assortiment van de Wereld winkel aan de Dorpsstraat 202D richt zich nu op Moederdag, zondag 11 mei met onder meer een foto- chocoladecadeautje, waar kinderen zelf een foto of boodschap voor hun moeder in kunnen doen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Kijken, luisteren en meezingen kan zondag 11 mei van 19.30 tot 21.00 op de open avond van Christelijk jongeren koor Anthem. Belangstellenden zijn welkom in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10. Voor meer info: www.jongerenkooranthem.nl. Moordrecht - Regerend club kampioen Pim te Lintelo staat weer bovenaan de ranglijst van de clubcompetitie van De IJs sel. Hij klopte Frank Visser, die al weken bovenaan stond. Bei den gingen in de partij voor de winst. Tot in de laatste minuut bleef het spannend. Te Lin telo kreeg wat overwicht, maar met een kwaliteitsoffer tegen een pion schiep Visser zich te- genkansen. Zijn slotoffensief faalde echter, een matwen- ding strooide roet in het eten. Winst was er ook voor Mick van den Berg tegen Rien Duine, ter wijl Leen Boonstra en Wim Mul der alsook Aad van der Meer en Arie MacDaniël remise overeen kwamen. Ook Aad van den Berg en Sjaak in 't Veld deelden het punt. Arie Macdaniël jr heeft de goede vorm van de eerste helft van de competitie nog niet te rug. Ditmaal liet hij zich verras sen door Stefan Lipschart. Jan van den Dorpel vond niet het af doende verweer tegen een mooie combinatie van Casper de Pijper en verloor. Pane Vink en Teus Boere kwamen remise overeen. Stand aan kop: 1. Pim te Lintelo, 2. Frank Visser, 3. Hans Lodewe- ges, 4. Leon Jacobse, 5. Ad Mui- tem, 6. Frank van de Pavoordt. Nieuwerkerk aan den IJssel - Waterscouting De IJssel start zaterdag 10 mei met een Be vergroep voor kinderen van vier tot zeven jaar. Voor kinderen die graag buitenspelen, niet bang zijn om af en toe vies te worden, gek zijn op water en later wil len leren varen en zeilen worden in en rond het clubgebouw tal van activiteiten georganiseerd. Op het terrein van de Waterscouts aan de Van Gennepweg 5 (vlak bij de Waterzuiveringsinstalla tie) zijn kinderen op de zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur welkom om te kijken of scouting iets voor hen is. Na drie keer kunnen ze beslissen of ze lid willen worden. Voor meer informatie: ijsselbevers@hotmail.com of www.waterscouting-deijssel.nl. Bel nu 0180 - 63 22 89 voor een advies op maat, of mail naar info@elgersmamedia.nl Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35