deBlauwe ylinder Dreigend ontslag? "DANE Monuta Rotterdam HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 30 APRIL 2014 39 Willem van der Klocht Mel Roorda van Eisinga - Lansdaal Cock Vink Cornelis Arie Maasland Bastiaan Hoogendoorn Wim (W.C.J.) Verkleij Johannes Hertog Personeelsrecht helpt werknemers Nazorg Persoonlijk Vertrouwd NATUURSTEEN Wij helpen u graag bij het kiezen van een passend grafmonument 3(eau$ Met droefheid delen wij mee dat voor ons geheel onverwachts door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en mijn geliefde zoon 8 december 1953 f 24 april 2014 K. van der Klocht - Reijm Kinderen en kleinkinderen J. van der Klocht - de Jong J.A. Beyerinkstraat 3 2912 AA Nieuwerkerk aan den IJssel Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 30 april van 19.30 tot 21.00 uur in het kerkgebouw De Lichtkring, De Dreef 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 1 mei om 10.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal omstreeks 11.15 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats Essehof aan het Kerkhofpad, ingang Berm weg te Nieuwerkerk aan den IJssel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan. Je zegt: ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan Je laatste beetje toe. Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan haar liefde en zorgzaamheid geven wij u kennis van het overlijden van 16 augustus 1963 22 april 2014 Victor Karen Sytze Ambachtssingel 58 2761 LZ Zevenhuizen De uitvaart heeft maandag 28 april plaatsgevonden. Optimistisch tot het laatst Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt van al je krachten Bleef je op een hetere dag wachten Wij waren jouw lust en je leven Maar er is geen tijd meer gegeven Altijd blijf je in onze gedachten Daarboven zal je op ons wachten Waddinxveen, 19 februari 1949 Rotterdam, 23 april 2014 Anja Wilco en Patricia V Alone en Michel Ytse Oltmansstraat 3 2741 ZE Waddinxveen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op woensdag 30 april. Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuiging na het overlijden van Het heeft ons bijzonder goed gedaan. Daar het ons niet mogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het onverwachte overlijden van mijn lieve onvergetelijke man onze vader, schoonvader en opa was het hartverwarmend om te vernemen dat er zovelen zijn die met ons meeleefden. Onze oprechte dank hiervoor. Het gemis zal blijven, maar wij weten ons getroost en gesterkt door de nabijheid van de Heere. M. Hoogendoorn - Terlouw Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Waddinxveen, april 2014 Met grote droefheid en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij verliezen in Wim een buitengewoon toegewijde en gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar familie, vrienden en collega's. Wij wensen hen veel sterkte toe bij dit verlies. Namens BV Nimag, onderdeel van de Louwman Groep Wij willen u hartelijk bedanken voor alle liefde,vriendschap, aandacht en zorg die Jo~ tijdens zijn leven mocht ontvangen. De grote belangstelling bij zijn afscheid was hartverwarmend. De vele blijken van medeleven hebben ons goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. Wil en Bert Fred en Wilma Jan Hans en Dagmar en kleinkinderen I 'm W Website: www.personeelsrecht.nl E-mail: info@personeelsrecht.nl Telefoon: 06-20774494 UITVAARTDIENSTVERLENING Erna Sibbald Walsmolen 62 2741 NTWaddinxveen •Tel:OI82 603598 Tel: 06-81028387 erna@blauwevlinder.nl www.blauwevlinder.nl Twitter: @blauwevlinder.nl Rika Maasland-de Jong Moordrecht, april 2014 Zevenhuizen, april 2014 rust en ruimte De steun bij iedere uitvaart. 24 uur per dag bereikbaar op 010 - 293 04 22. Ook als u niet of elders verzekerd bent. Kijk ook op www.monuta.nl/rotterdam

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 39