Vriendjesles bij Tumo Selectiedag levert nieuwe springbeloftes op Straattennis in meivakantie DE AMBACHTELIJKE SLAGER i-W@SsiRSmi v.v. GROENEWEG - S.V. OMMOORD Riblappen 1 kilo€10,50 Schnitzel naturel of gepaneerd 500 gram3,98 Gebraden rosbief 100 gram ....€2,48 Leverkaas 100 gram1,48 Runder melange 100 gram€1,48 Medailles voor Kempo Tahitu zondag 4 mei l|# Sponsor wedstrijdbal WERKTALENT. Gehakt half om half per kilo5,75 Rundergehakt per kilo7,50 HART VAN HOLLAND 1 30 APRIL 2014 Gymnastiek Karate Iedere dinsdag en woensdag gehaktdag. 14.00 iiurbp het terrein van Sportpark "Van't Verlaat" - j Regio/Zevenhuizen - TC Zuid- Holland springtrainers Richard Kapteyn en Edwin Hoogenraat hebben elf nieuwe springtalenten gekozen die met drie springta lenten van het afgelopen seizoen het TTC Zuid-Holland Talentteam 2014 vormen. Eén van de nieuwe lingen is Megan Visser uit Wad- dinxveen terwijl Anne van der Eijk uit Zevenhuizen op basis van haar vooruitgang en prestaties in het afgelopen seizoen opnieuw is ge selecteerd. De groep 8/9-jarigen op het wandrek. Moordrecht - In het kader van de Nationale Sportweek, van 19 tot 26 april, werd bij Tumo op woensdag 23 april een aantal vriendenlessen gehouden. De leden mochten hun beste vriend of vriendin meenemen om hen ken nis te laten maken met gymnastiek en turnen. Dit resulteerde in over volle lessen waarin de kinderen naar hartelust konden springen op tum- blingbaan en trampoline, zwaaien aan de trapeze of de radslag leer den. Van links naar rechts: René Hoogendoorn, Putra Rai, Mer- lijn Tak en Nina Tahitu. Moordrecht - Het niveau op het landelijk Kempo en Karate katatoernooi, dat zondag 27 april in Den Haag plaatsvond, was erg hoog. Vier kempoka's van Kempo Tahitu wisten na een zware strijd een prijs in de wacht te slepen. In de poule 12 tot en met 14 jaar groene tot en met bruine band werd Nina Tahitu tweede, terwijl Merlijn Tak de derde plaats behaalde in de poule 15 tot en met 17 jaar blauwe tot en met zwarte band. Bij de vol wassenen werd Putra Rai eerste in de poule tot en met blauwe band en in de poule bruine tot en met zwarte band eindigde René Hoogendoorn op de derde plaats. Nieuwerkerk aan den IJssel/Nesse- lande - TC Nieuwerkerk en Tennis- school Return Tennis houden in de meivakantie het KNLTB Straattennis Evenement. De tennisveldjes en het freestylecourt staan donderdag 1 mei van 14.00 tot 17.00 uur uitge stald op het Raadhuisplein in Nieu werkerk en zondag 4 mei op het Maltaplein in Nesselande. De kinde ren leren al snel de basisbeginselen, maar er is meer. Het straattennis- team leert de kinderen leuke trucs met bal en racket. Ook geven ze een show weg van stoere freestyle ten- nisbewegingen. Kinderen van vijf tot twaalf jaar kunnen kosteloos meedoen. 45 kinderen kregen vorig jaar 'straattennisles' op het Raadhuisplein. Klasse Tuinen René Meijer Leliestraat 32 2761 HE Zevenhuizen T 06 27094771 E info@klassetuinen.nl GROENftyfg J*L' Hoofdsponsor Vap der [_jnc|en Groep Waddinxveen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 43