En maak GRATIS kans op €1000,- helpen je Fit, gezond en voordelig de zomer in! Terlouw wint opnieuw Open Dag Dierentehuis Biljartclub Ver-Hitland verdeelt de prijzen ciooo cadeaubon' aan boodschappen* HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 14 MEI 2014 ©healthclub Doortocht 13 2914 KA Nieuwerkerk a/d IJssel T 0180 330 650 E Lnfo@heaLthcLubsportlv.nl I www.heaLthcLubsportiv.nl ANBO Zuidpias zomer vakantie naar Lunteren Duivensport €50 Gouda - Dierentehuis Midden-Holland aan de Groenhovenweg 501 houdt zaterdag 17 mei van 11.00 tot 16.00 uur open dag. Bezoekers zijn van harte welkom om te bekij ken hoe het asiel er van binnen uitziet en om te zien welke dieren een nieuw baasje zoeken. Be honden stellen zich voor op de Dogwalk °m 11.30,12.30,13.30 en 15.00 uur. Bij droog weer kan men hen ook in actie zien op een Behendigheidsparcours aan de achterkant van Bet asiel. Hier zullen zij eveneens hun puzzel kunsten vertonen. Met de katten kan worden kennisgemaakt in hun eigen verblijf. Men kan zich informeren over het vrijwil ligerswerk in en voor het Dierentehuis, zoals honden uitlaten, katten knuffelen, schoonma ken van dierverblijven, gastgezin voor kittens en/of schuwe katten, nazorg van geplaatste dieren en standwerk. Kinderen kunnen een speurtocht door het asiel doen, zich laten schminken, touwtje trekken en grabbelen. Er is een portret van de eigen hond of kat te winnen en er wordt een taart verloot. sportiv *vraag naar de voorwaarden SPORTIV a ooo Moordrecht - De stam van Scouting Moor drecht bestaat ruim 35 jaar. Op 26 augustus 1978 werd Stam Olympus opgericht. Een stam is een onderdeel van een scouting groep waarbij de oudste leden vanaf 18 jaar zijn aangesloten. Om deze mijlpaal te vieren wordt voor het weekend van 14 en 15 juni een jubileumkamp georganiseerd in de bossen bij Zuidpias - De seniorenbond ANBO or ganiseert voor de periode van maan dag 23 tot en met vrijdag 27 juni voor leden en niet-leden een geheel ver zorgde vakantiereis naar Lunteren. De gereserveerde kamers op het va kantieadres zijn op de begane grond, drempelvrij en voorzien van losse bed den. Iedere kamer beschikt over een badkamer met verhoogd toilet. De dou che is voorzien van beugels. Er zijn drie middagexcursies en ook is er driemaal een avondprogramma. Voor onvoor ziene medische hulp reist een vrijwillig ster met verpleegkundige ervaring mee. Er zijn nog kamers beschikbaar. Voor meer informatie en aanmelden: 0180- 318097 of anboreizenzuidplas@ziggo.nl. het Belgische Herentals, net over de Neder landse grens. Van veel oud-leden zijn de contactgege vens bekend; zij hebben inmiddels een uit nodiging voor het jubileumkamp ontvangen. Andere oud-leden kunnen zich aanmelden via naarreunie@scoutingmoordrecht.nl. Voor meer informatie: www.scoutingmoor- drecht.nl. Moordrecht - De Gevleugde Vrienden korf den donderdag 8 mei 290 duiven in voor de eerste midfondvlucht vanuit Nanteuil. Door de slechte weersomstandigheden konden de duiven zaterdag niet gelost worden voor de vlucht van 340 kilometer. De vlucht werd uitgesteld naar zondag en er werd dichter bij huis gelost, in Menen/Moeskroen op 168 kilo meter. De eerste Moordrechtse duif die thuis kwam was van M. Terlouw. De eerste 20: M. Terlouw 1,13,15; A. van der Hoeven 2; T. Tuynder 316; P. en J. Heijkoop 4,8; C. Starreveld en Zn 5,9,11; J. Speksnijder 6,14; A. Dekker 7,20; A. Eegdeman 12,18; C. Polfliet 17,19. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tijdens de jaar lijkse slotavond van het biljartseizoen zijn de prijzen bij de Ver-Hitlandse biljartclub ver deeld. Er waren prijzen voor de kortste partij en het hoogste gemiddelde. De winnaar van het bil jartseizoen is Wim van Ommen. Voor de twee de keer op rij neemt hij de beker mee naar huis. Kurken Traditioneel wordt het seizoen afgesloten met een partijtje 'kurken'. Gezelligheid en strijd gaan dan hand in hand. Op het biljart wordt een kurk met daarop drie dobbelstenen geplaatst. Wie met de stootbal de kurk om weet te krijgen en het hoogst aan tal ogen scoort wint. De leden van de biljartclub van buurtvereniging Belang Ver-Hitland in het buurthuis.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 13