Hoogendoorn Optiek Hoortechniek brengt volledig gepersonaliseerd multifocaal brillenglas Hoe regelt u uw nalatenschap zowel privé als zakelijk? 100 jaar Bouwbedrijf Valkenburg HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 14 MEI 2014 31 nmdalief (llfttrl IWVI SOUWBEDRUi fint»! NIEUWBOUW Nieuwerkerk 11 gebeurt van alles Op zakelijk gebied in hel verspreidingsgebied van Hart van Halland. Op dr/r pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, tie/oeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van pibilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRI7VICHEID IN DE RECIO HMH Zevenhuizen - Hoyalux iD Mys- tyleV+ is een volledig gepersona liseerd multifocaal glas, dat ex clusief wordt ontworpen om alle bewegingen die uw ogen moeten maken haarscherp op uw netvlies te krijgen, leder moment. Overal. Hoogendoorn Optiek Hoor techniek brengt uw kijkwensen in kaart met behulp van speciale ap paratuur en software. Het gebruik van het visuReal video centreersy- steem stelt deze specialist in staat om de glazen met de hoogste meet precisie in uw montuur te monte ren. Deze nauwkeurigheid is door slaggevend voor het uiteindelijke kijkcomfort. Zo worden hoofdpijn en vermoeidheid, vaak veroorzaakt door onnauwkeurig geplaatste glazen, voorkomen. De gegevens van de oogmeting, het door u uitgezochte montuur, uw ervaringen met eerdere bril lenglazen en uw huidige levensstijl wegen allemaal mee om tot een uniek multifocaal glas te komen. Speciaal voor u ontworpen om perfect kijkcomfort te bieden op alle afstanden, van dichtbij tot veraf. Onderzoek onder brildra gers toont aan dat mensen veel belang hechten aan aspecten als: eenvoudig schakelen tussen veraf en dichtbij zien, comfortabel en ontspannen lezen, natuurgetrouw kijken en snel wennen aan nieuwe glazen. Dit zijn precies de punten waarop Hoyalux iD MyStyle+ hoog scoort! In de maand mei krijgt u één glas gratis bij aankoop van een montuur. Meer info: Hoogendoorn Optiek- Hoortechniek, Burgemeester Boerstraat 2, T 0180 633050 of www.hoogendoornoptiek- hoortechniek.nl Hoe hebt u uw nalatenschap gere geld? Vervelend om hier nu al over na te denken, maar er zijn zaken waar u nu al goed over na moet denken, zeker als u directeur-ei genaar bent van een onderneming. Vragen als: wie krijgt mijn erfe nis, hoeveel belasting wordt daar over betaald en hoe kan ik ver mogen in de familie houden? Tot welk bedrag mag ik schenken en in hoeverre heeft dit effect op de verdeling van mijn uiteindelijke nalatenschap. Welke bedingen kunnen in huwe lijkse voorwaarden worden opge nomen en hoe moeten deze nage leefd worden. Het organiseren van deze zaken noemen we de Estate planning. Estate planning behelst de fiscale en juridische begelei ding van vermogen, voor nu en in de toekomst. Op donderdagavond 22 mei or ganiseren Van den Akker Accoun tants BV, Notariskantoor Van der Hammen en de Haij Et van der Wende advocaten een bijeen komst die geheel in het teken zal staan van Estate planning. De bijeenkomst vindt plaats in La Baraque, Zuidplasweg 12-14 in Zevenhuizen vanaf 19:00 uur. Na de bijeenkomst is er nog gelegen heid tot een borrel en netwerken. De presentaties worden verzorgd door Bernhard Mons van Van den Akker Accountants BV, Jaap van der Hammen van Notariskantoor Van der Hammen en Dennis Oud van de Haij van der Wende ad vocaten. Wilt u aanwezig zijn bij deze bij eenkomst dan bent u van harte welkom. U kunt zich aanmelden via: pr@haijwende.nl man en een moderne bouwvakker zijn afgebeeld als verbinding tus sen verleden en heden. Deze glas plaat is geplaatst op een metalen voet, die de solide basis van het bedrijf symboliseert. "Heel bijzon der", aldus John Reijm. "Er is heel wat denkwerk aan vooraf gegaan en het is prachtig geworden. Het krijgt een mooie plaats in de hal." Bouwbedrijf Valkenburg werd in 1914 opgericht door Piet Val kenburg nadat hij het bedrijf van timmerman Van der Sterre aan de Kerklaan in Nieuwerkerk aan den IJssel had gekocht. Na de Tweede Wereldoorlog werd onder leiding van zoon Adriaan Valkenburg hard gewerkt aan diverse nieuwbouw projecten in de wijken Dorrestein en Zuidpias. Omdat er voor het be drijf geen opvolger was binnen de familie, werd Piet Reijm tot nieuwe directeur benoemd. Hij nam later het bedrijf ook over en zette het onder de naam Bouwbedrijf Val kenburg voort. Medio 2000 werd het nieuwe pand aan de Grasdro gerij in Nieuwerkerk aan den IJssel betrokken. In 2008 nam zoon John Reijm het bedrijf over, die het in dezelfde traditie voortzet. www.valkenburgbouw.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - 100 jaar bestaat bouwbedrijf Valkenburg dit jaar. Op donderdag 8 mei werd er een jubileumreceptie gehouden in de bedrijfshal. Voor de gelegenheid was deze omgetoverd tot een gezellige feestzaal. Burgemeester Kats van Zuidpias en vertegenwoordigers van VION en Bouwend Nederland spraken lovende woorden over het jubile rende bouwbedrijf. "Geweldig, wat een opkomst en al leen maar positieve complimenten gehad", vertelt directeur John Re ijm. "We zijn ontzettend dankbaar voor wat we bereikt hebben in die honderd jaar." Tijdens de receptie bedankte John zijn ouders en over handigde hen allebei een foto: Eén van het personeel voor zijn vader en één van zijn vader en hemzelf voor zijn moeder. "Er ligt 50 jaar van hun leven in het bedrijf, daar mogen ze best trots op zijn." Kunstwerk Het dertigkoppige personeel 'Team Valkenburg' had speciaal voor het 100 jarig jubileum een kunstwerk laten maken: een glazen plaat waarop een ouderwetse timmer- CARAIUT wi

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 31