retour! is geld waard! GEZOCHT MEDE STARTER Alexander ProJïail uw uuae uea Financiële tegemoetkoming voor slachtoffers seksueel misbruik in jeugdzorginstelling of pleeggezin VOOR LIJN HOTDOG-FIETSKARREN Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. 010 438 41 63 I. www.slaapwel.nl Slapen 34 HART VAN HOLLAND ADVERTEN IE 14 MEI 2014 Ministerie van Veiligheid en Justitie Een aanvraag indienen Samen hotdog-karren uitzetten in een stabiele markt (buiten Europa) waar nog geen hotdog te krijgen is. Het hotdog-concept uitbouwen en neerzetten Te beginnen met 25 fietskarren en verder uitbouwen naar 100 stuks. Eigen investering is laag te noemen Heb je passie voor fastfood en trekt de buitenlandse markt je aan, stuur dan een mailtje voor het concept. Alleen geïnteresseerden die willen starten zijn welkom te reageren info@ridderco.com t.a.v. Susan Kooistra Wij werken aan het spoor Kom en profiteer van deze actie! Bij Alexander Slapen vindt u de volgende topmerken. Auping, Avek, La tt of lex, Norma, Nolte, Optisleep, Pullman, Silvana, Tempur, Vandyck etc. ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/do 9.30 uur -17.30 uur vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur Ingang Auping Plaza -advertorial- Slachtoffers van seksueel misbruik in een jeugdzorginstelling of een pleeggezin in de periode van januari 1945 tot en met 31 december 2012 kunnen bij het Schadefonds Geweldsmisdrijven een aanvraag indienen voor een financiële tegemoetkoming. Dit kan tot en met 31 december 2015. Voor meer informatie kan een informatiepakket aangevraagd worden bij de Hulplijn Seksueel Misbruik. Slachtoffers kunnen voor een aanvraag hun ingevulde aanvraagformulier aan het Schadefonds Geweldsmisdrijven sturen. Het formulier staat op de website van het Schadefonds, www.schadefonds.nl. Ondersteuning Medewerkers van Slachtofferhulp Nederland (te bereiken via de Hulplijn Seksueel Misbruik) bieden naast praktische en emotionele ondersteuning ook hulp bij het invullen van het aanvraagformulier. Daarnaast kunnen zij slacht offers doorgeleiden naar passende hulp zoals contact met lotgenoten en specialistische hulp. Om het spoor in goede conditie te houden en stiller te maken, siijpen wij de rails. Daarom rijdt in de nacht van 24 op 25 mei op het traject Den Haag - Gouda een slijptrein. Woont u in Zevenhuizen in de buurt van dit spoor, dan kunt u hinder ondervinden van het slijpgeluid. Wij hopen op uw begrip. Na het slijpen kan het treinverkeer een ander geluid maken. Dit zal na enkele weken weer verdwijnen. Meer inhoudelijke informatie kunt u vinden op www.prorail.nl/vernieuwing Voor vragen verwijzen wij u graag naar de afdeling Publiekscontacten: www.prorail.nl/contact of tijdens kantoortijden 0800-7767 245 (gratis). De Hulplijn Seksueel Misbruik is te bereiken via telefoonnummer: ogoo 9999 ooi (maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 17:00 uur, lokaal tarief) www.hulplijnsehsueelmisbruik.nl trimaakl Vraag naar de voorwaarden

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 34