CKV wint bij Die Haghe Vier bekers bij Randstad Open Meisjes C2 Nieuwerkerk kampioen Brons voor Sacha Roos www.hollandsgoedwonen.nl E HART VAN HOLLAND 14 MEI 2014 45 Korfbal Badminton Voetbal Schoonspringen Eengezinswoningen type Karei Appel Woonoppervlakte vanaf circa 115 m2 Voortuin circa 4 meter, achtertuin circa 13 meter diep Standaard 3 slaapkamers Bergruimte op zolder Diverse uitbreidings- en indelingsopties Koopsom vanaf 209.000,- v.o.n. bouwfonds Nieuwerkerk aan den IJssel - CKV Nieuwerkerk heeft zaterdag 10 mei de belangrijke uitwedstrijd bij Die Haghe met 9-13 gewonnen. Ondanks de barre weersomstandigheden, met harde wind en veel regen, kwamen de spelers regelmatig tot scoren en stond de defensie als een huis. Het was de vierde ontmoeting met Die Haghe in ruim anderhalf jaar tijd. De statistieken waren in het voordeel van Nieuwerkerk met twee maal winst en één maal gelijk. Uit de cijfers bleek ook dat er tijdens deze ontmoetingen niet veel werd gescoord. De ploeg met de beste defensie zou deze wed strijd wel eens kunnen gaan win nen, zo werd vooraf gedacht door coaches Simons en Verbeek. In de eerste helft had Nieu werkerk problemen met scoren en ging Die Haghe rusten met een 6-5 voorsprong. In de tweede helft sloeg Nieuwerkerk toe bij een 8-7 achterstand. De verdedi ging ging op slot en scorend liep de ploeg uit naar 8-13. Hiermee liggen de titel en de promotie naar de Hoofdklasse voor het grijpen. Komende zaterdag heeft Nieuwerkerk thuis tegen Telstar aan één punt voldoende. Nieuwerkerk aan den IJssel - Elf badmintonners van BCN verdedig den zaterdag 10 mei de eer van de vereniging op het open toernooi van BC Randstad voor senioren. Randy Richards en Kyra van der Heij wonnen de HE9 en DE7. Cyntha Of- fermeyer en Tanja te Lindert pakten de dames dubbel 9 titel. Liesbeth de Boer en Sanne Loef haalden de be ker voor de dames dubbel 4 binnen. Het zesde jeugdteam werd zondag thuis tegen de nummer 2 ongesla gen kampioen. Het eerste mannen- team speelde die dag thuis 4-4 ge lijk tegen hekkensluiter BC Selecta en het eerste jeugdteam won thuis met overmacht van de hekkensluiter Zigo uit Alphen aan de Rijn. Sacha Roos, rechts, is trots op haar bronzen medaille. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een gelijkspel in Wateringen tegen Velo was voor MC2 voldoende voor het binnenhalen van het kampioen schap. De ploeg hield zaterdag ech ter de eer aan zichzelf en versloeg de tegenstander met een overtui gende 7-0, waarna samen met de vele meegereisde supporters een feestje gebouwd kon worden. Kletsnatte kampioenen. Nesselande - Een aantal schoon- springers van WVZ Zoetermeer, waaronder de uit Nesselande af komstige Sacha Roos, nam afge lopen weekend in Luxemburg deel aan het Tournoi International de Plongeon. Op zaterdag behaalde Sa cha op de 1-meter plank een mooie derde plaats en werd hiervoor be loond met een bronzen medaille. Op zondag veroverde Sacha de vijfde plaats op de 3-meter plank. ontwikkeling (015) 276 04 00

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 45