Informatiedag zaterdag 17 mei 4 Doelpuntenfestijn voor w Nieuwerkerk Dinsdag winst voor Oosterom Run 4 Ladies Moerkapelle verliest laatste wedstrijd Jubileumshirt voor jeugd VC Nesselande rvv prünt&teen/ HART VAN HOLLAND 5POR1 14 MEI 2014 47 Voetbal Jeu de boules Parencompetitie IJsselbridge Voetbal Volleybal zaterdag 17 mei van 11.00 tot 13.00 uur Prinses Amaliastraat te Moordrecht Laatste hoekwoning met riante woonkamer van 56m2 en tussenwoningen aan het water: Woonoppervlakte vanaf 140m2 Lichte woonkamer met tuin aan het water 3 slaapkamers Ruime zolder Aparte berging KWARTIER v.o.n. 0182-37 07 74 rA bouwt aan ontwikkeling Nieuwerkerk aan den IJssel - Met een 1-4 voorsprong in de rusten een snelle vijfde goal direct erna, leek Nieuwerkerk op weg naar een mon sterscore. Dat deed het ook uiteindelijk wel, maar het gaf daarbij Nieuwkoop alle gelegenheid in een knotsgekke tweede helft aan het doelpunten festijn deel te nemen. Slechts één moment in de wedstrijd maakte Nieuwkoop kans om door te bre ken. Dat was in de 74e minuut toen doelman Sander Hoffman defensief geklungel van zijn verdediging knap oploste en daarmee een 5-6 voor kwam. Verder was er constant een verschil van minimaal twee goals. Nieuwerkerk bracht prachtig aan- valsspel met mooie doelpunten, maar door nonchalance en te wei nig scherpte bij de defensie wist Nieuwkoop in totaal toch nog vijf doelpunten te scoren. Eindstand 5-8. Nieuwerkerk speelt zondag in Oost- zaan het eerste duel voor plaatsing in de tweede ronde van de nacom- petitie. Het tweede duel wordt op donderdag 22 mei op sportpark Dorrestein gespeeld. Aanvang 20.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de derde wedstrijd om de dinsdag avondcompetitie ging Bas Oosterom met de winst naar huis. De speler van Jeu de Boules Club Nieuwerkerk was in het veld van twintig spelers sterk en won drie wedstrijden. Ook John de Vries was verdienstelijk met drie winstpartij en maar kwam met 21 saldopunten drie punten te kort voor de overwin ning. Waar de weergoden de boulers goed gezind waren, was dat zaterdag an ders. Het van der Dussen toernooi werd door de wedstrijdcommissie afgelast. Regio - Atletiekvereniging AV'47 uit Waddinxveen organiseert voor zon dag 29 juni de achtste editie van de Ladies Run. Start en finish vinden plaats bij het International Trade Centre van Hazerswoude-Dorp/Bos- koop nabij het Plantariumgebouw waar de deelnemers zich kunnen aanmelden. Hier is tevens gelegen heid tot omkleden, er zijn echter geen douches. Het evenement wordt om 9.45 uur geopend waarna om 10.10 uur de gezamenlijke warming-up volgt. De start van de 5 en 10 km vindt plaats om 10.45 uur. De prijsuitreiking is om 12.00 uur. Voor meer informatie en voorin- schrijven: www.run4ladies.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De vijfde zitting van de vijfde ron de, gespeeld op woensdag 7 mei is in de A-lijn met 55,83% ge wonnen door Ab van Ameron- gen en Rein Jansen; 2. Edith en Tom van Calsteren 55,48; 3. Jos en Wim Lensen 55,18. B-lijn: 1. Adèle Flores en Nina Rezai 64,58; C-lijn: 1.1. Martha Boers en Joke van 't Hoen 61,90; D- lijn: 1. Berry Dorland en Gerard Klein 59,62. De vijfde zitting van de vijfde ronde, gespeeld op maandag 12 mei, is in de A-lijn met 59,23% gewonnen door Petra de Boer en Rob van Leeuwen; 2. Ren- nie Valentijn en Seia van den Berg 57,44; 3. Ciska Bohm en Karl Husmeijer 57,14. B-lijn: 1. Wim en Marga Mestelaar 69,10. C-lijn: 1. Wim Eekhof en Jaap Sengers 61,31. Moerkapelle - Moerkapelle speelde zaterdag 10 mei in Bergambacht de laatste wedstrijd van het seizoen. Voor de Moerkapellenaren stond er niets meer op het spel, voor Bergambacht in theorie nog wel. Moerkapelle probeerde het de eer ste helft wel, maar Bergambacht kwam hoe langer hoe meer in het spel voor. Een paar minuten voor rust luidde een verkeerde inworp en een misser op het middenveld bij Moerkapelle een aanval van de thuisploeg in die succesvol werd af gerond; 1-0. Moerkapelle wist in de rest van wedstrijd niet te imponeren, maar Bergambacht wilde graag win nen. Tien minuten voor tijd wist de thuisclub via een vrije schiet kans de stand op 2-0 te brengen. Na afloop bleek de winst voor Ber gambacht louter en alleen voor de statistieken, want de concurren tie bleef, hetzij net aan, overeind. Het tweede elftal speelde in Lekker- kerk haar laatste wedstrijd en moest winnen om niet te degraderen. Dit lukte doordat Wessel Freek in bles suretijd de winnende treffer wist te scoren. Zevenhuizen - De jubilerende vol leybalclub Nesselande werd afgelo pen zaterdag door Stichting 'Vrien den van de Volleybal' verrast met een cadeau voor de jeugdleden van de vereniging. Uit handen van Corry van Putten, secretaris van de stichting, ontving voorzitter Ton de Graaff het eerste jubileumshirt dat speciaal gemaakt is voor de jeugd van VC Nesselande. De kinderen kunnen dit shirt dragen tijdens de jubileumdag, op zaterdag 17 mei van 10.00 tot 17.30 dorpshuis Swanla. uur in verkoop en Van Leeuwen Makelaardij ontwikkeling jm INLICHTINGEN: Moordrecht Q.G. b.V. EN REALISATIE: $C H OUTE N

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 47