Verkoop binnendienst 'enicjck i Hoofdweg door Jonge Veenen Evengroenen favoriet op Vink heet Koningsspil Top 12 schaaktoernooi Afrit Nieuwerkerk dicht Senioren aan de wandel Activiteiten Anbo Conflicten oplossen Nieuw aan de Nesse: Brasserie en Wijnbar Genieten ALLES VOOR dE - PIANO OF GITAAR! onder deskundige leiding HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 14 MEI 2014 9 Zevenhuizen-Moerkapelle Als je een privé-, zakelijk-, of arbeids conflict wilt oplossen of je echtschei ding goed wilt regelen; mediation is daar een mooi middel voor. Wil je weten of jouw conflict geschikt is voor mediation, heb je andere vragen of wil je een afspraak maken? Pak de telefoon, vrijblijvend! 06 52 183 720 lil l l g» m a Moerkapelle - Voor de namen van de straten in de nieuwe wijk De Jonge Veenen is gekozen voor het thema 'Molenonderdelen'. Het thema doet, aldus de straatnamen- commissie, recht aan de geschiede nis van het dorp en de omliggende polder. Daarnaast passen de histo rische benamingen van de molen onderdelen goed bij de uitstraling van de jaren '30 architectuur die in de wijk zal worden toegepast. Terwijl de hoofdweg door de wijk de naam 'Koningsspil' krijgt, wor den andere straten onder meer Wiekslag, Windvaan of Kamwiel genoemd. Moordrecht - Het negentiende Vink Top 12 toernooi vindt plaats op zater dag 17 mei. De deelnemers wonen in de Zuidplasregio of spelen bij daar ge vestigde schaakverenigingen: Moerkapelle, Nieuwerkerk aan den IJssel, de Waddinxveense Schaakvereniging en het Moord rechtse De IJssei. Wethouder Rinus Bosman (iinks) met prijswinnaar Olaf Slomp, die zijn kinderen had meegenomen. Nieuwerkerk aan den IJssel - In ver band met reparatie aan het asfalt is afrit 17 Nieuwerkerk aan den IJssel van de A20 gesloten van zaterdag 17 mei 23.00 uur tot zondag 18 mei 3.00 uur. Het verkeer wordt omgeleid. Bij slechte weersomstandigheden kan het werk uitgesteld worden. Hulpdiensten kunnen met gepaste snelheid gebruik blijven maken van het werkvak. Moerkapelle - Beth-San houdt maandag 26 en dinsdag 27 mei een Wandelmeerdaagse voor senioren. De activiteit is ook geschikt voor mensen met rollators en rolstoelen. Beide dagen wordt 's middags een route door Moerkapelle gelopen; er is tijd voor een stop-en-snack. Verzamelen vanaf 14.15 uur, starten 14.30 uur, einde 16.00 uur. De kosten bedrage 3,50 euro. Voor meer infor matie en aanmelden: 079-5931840 of receptie.bethsan@cedrah.nl. Hulp Hulp van vrijwilligers, jong en oud, voor de begeleiding tijdens de wan delingen is zeer welkom. Wie zijn steentje wil bijdragen kan zich mel den bij het servicepunt van Beth- San. Titelverdediger Henk-Jan Even- groen is met de hoogste rating favoriet. Concurrentie is vooral te verwachten van zijn vader, sinds 2007 bij de top drie, en de winnaar van 2012 Gerard van Ommeren, eveneens al meerder malen op het podium. Behalve de groep van de door de organisatie uitgenodigde top pers, de invitatiegroep, is er een kandidatengroep met twaalf sub toppers en voor de wat minder getalenteerde schakers een vier tallen vierkamp. De winnaar van de kandidatengroep wordt uitge nodigd voor de invitatiegroep van de top 12 van 2015. Daarnaast is er een jeugd top 12 met de sterk ste jeugdspelers uit de regio onder de dertien jaar. Sponsor Vink is met twaalf familieleden aanwezig. Zij strijden in de Vink-groep om 'de beste Vink'. Titelverdediger Henk-Jan Even- groen uit Moordrecht, actief bij Messemaker 1847 in Gouda, is van de partij evenals clubkampioenen Pim te Lintelo (De IJssel), Hans Ranft (Nieuwerkerk) en Arjan Hen- nink (WSV). Door zijn derde plaats achter clubkampioen Pim te Lintelo in de rapidcompetitie bij De IJssel is ook Frank Visser verzekerd van deelname. Het twaalftal wordt vol gemaakt met de beschikbare scha kers met de in april hoogste rating in de Zuidplasregio, de bij het Mes semaker spelende Jan Evengroen uit Moordrecht, Tjerk Tinga en Rob Hoogland van Nieuwerkerk, Bar- thold Jansen van WSV en Dick Bac, Gerard van Ommeren en Wouter Vroegindeweij van Moerkapelle. Het toernooi vindt plaats in De Zespunt aan de Molenlaan la. Bauke Vink geeft om 10.30 uur het startsein voor invitatie- en kandi datengroep. Om 13.00 uur begin nen de jeugd- en Vink-groep en om 13.15 uur gaat de teamwedstrijd van start. De prijsuitreiking is rond 17.00 uur. Publiek is welkom, de toegang is vrij. In De Zevenster woensdag 28 mei 14.15 uur; info: 0180-313679. maandag 14.00 uur: skip-bo, klaverjassen, rummikub, schaken, sjoelen en dammen; info: 0180- 632501. Activiteiten voorouderen buiten de ANBO: Zwemmen: donderdag in de Koornmolen; info: 0180-632501. Gymnastiek: dinsdag van 9.30- 10.15 uur en 10.30-11.15 uur in zaal Ontmoetingskerk, Dorpsstraat 106; info: 0180-632166. maandag 14.00 uur; info 0180-632005. maandag 14.00 uur; info 0180-632005. donderdag 22 mei 14.00 uur, benedenzaal. Zie ook: www.anbo.nl/zevenhuizenmoerkapelle/ KAARTENMAKEN EN CREATIVA JEU DE BOULES BINGO SPELLENMIDDAG ZANGUURTJE Janet de Graaf matchpointmediations.nl De Basis bv is gespecialiseerd in outdoor, sport en reisartikelen. Wij verkopen onze artikelen uitsluitend aan groot winkelbedrijven en detailhandel. Voor de verkoop binnendienst zijn wij op zoek naar een collega die; Commercieel is ingesteld stressbestendig minimaal 2 jaar ervaring op vergelijkbare functie. Uitstekende beheersing Nederlandse taal, en bij voorkeur Duits en Engels. Op basis van 40 uur per week voor onbepaalde tijd. Interesse: De Basis bv. Hoogeveenenweg 155 - 2913 LV Nieuwerkerk aan den IJssel. info@debasisbv.nl t.a.v. Dhr J. van Zuijlen Vertrouwde gezichten, een nieuwe zaak: Michael Bontenbal en Simone van Heesch, beiden be kend van Prins Heerlijk, openen op 29 mei Bras serie en Wijnbar Genieten aan de Nesse 12-14. Michael: "We presenteren onze nieuwe zaak met gepaste trots. Ons motto is: een fijne middag of een heerlijk avondje uit en genieten van de gerechten die wij je voorschotelen begeleid door bijpassende wijnen. Je laat jezelf meeslepen in een ambiance vol warmte en gezelligheid, waar je ongestoord al je aandacht kunt geven aan je gezelschap." Genieten beschikt over twee ruimtes die via een eenvoudige doorgang met elkaar verbonden zijn. Met de zomer in aantocht is het heerlijk dat er ook twee buitenruimtes zijn. "We hebben een tuin waar je van de vroege zonnestralen kunt genieten", vertelt Simone. "En natuurlijk een terras aan het water. Wij kunnen je, binnen en buiten, verwelkomen voor lunch, diner, borrel of feest." Vanaf 11 uur 's ochtends, 6 dagen per weekis Brasserie en Wijnbar Genieten geopend. Michael en Simone staan samen met hun gastvrije en enthousiaste team voor je klaar en zorgen ervoor datje echt kunt genieten! Telefoon: 0182- 759059 Email: info@genietenwaddinxveen.nl Website: www.genietenwaddinxveen.nl i ■- -

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 9