Twee dagen autocross spektakel Camino organiseert Dag van Passie Zuidpias Parade te gast in Moordrecht /ffli'Vm jg&r II am HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 21 MEI 2014 SW sa*, Sik* Speculaas gevulde koeken Moerkapelle Moerkapelle Dorpsstraat 12 T: 079 593 12 22 Mona Pudding en Duo pudding S|#*wSW Lipton Ice Tea de zonnebril Alle pakken of flessen a 1,5 liter H. y!.i GRATIS PLUS aardappelschrijfjes of krieltjes Duopak Overzicht van het crossterrein. Zevenhuizen - Autocross op Hemelvaartsdag; een begrip in Zevenhuizen en omstreken. Op don derdag 29 mei zal niet alleen veel aandacht uitgaan naar de dertig deelnemers aan de Twigt Bangerstox Cup, ook de naar verwachting circa 175 regio crosswagens en jeugd rijders zullen volop in de belangstelling staan. De coureurs rijden twee manches, om 12.00 en om 19.00 uur. De toegang bedraagt 10 euro. Endurance race Nieuw op de vrijdag is de 2-uurs Endurance Race met crosswagens: vier stands van dertig minuten met een overall winnaar. Er worden ruim veertig wagens tegelijk in de baan ge bracht. In de tussentijd komt de koningsklasse aan bod: de Stockcar F1 met, naast veel regio nale rijders ook vader en zoon Kandt. Zij gaan strijden om de titel GP van 7Huizen waarbij ze op de huid zullen worden gezeten door coureurs uit onder meer Friesland en Noord-Holland. Na afloop barst om 20.30 uur een feest los in de tent waar DJ Willow de leukste hits uit de jaren '90 laat horen. De toegang bedraagt 10 euro. Voor meer informatie: www.autocross7hui- zen.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De initiatiefne mers van Camino zijn van plan om in de ge meente Zuidpias een inloophuis te realiseren voor mensen die leven met kanker. Een plek waar aandacht is voorde mens, waar men deel kan nemen aan activiteiten, lotgenoten kan ontmoeten en waar 'niets moet' maar wel 'veel kan'. Camino organiseert voor vrijdag 30 mei de Dag van Passie. Belangstellenden zijn van 18.45 tot 22.00 uur welkom in het Van der Valk Ho tel aan de Parellelweg Zuid 185 in Nieuwer kerk aan den IJssel waar men een overzicht krijgt voorgeschoteld van de activiteiten die Camino in de toekomst wil gaan aanbieden. Op het programma staan diverse work shops, men krijgt informatie en aanwe zigen wacht ook nog een aantal verras singen. Het geheel wordt muzikaal omlijst door leerlingen van harmonie DKV. De toe gang is vrij; vooraf aanmelden is niet nodig. Voor meer informatie: www.centrumcamino. nl. Wagner Big pizza PLUS Galia en Cantaloupe PLUS Faitrade koffie Div. varianten Witlof Per 750 gr. MOZ-Art leerlingen uit Moordrecht brachten de populaire Cupsong ten gehore. Silan wasverzachters Flacon 750 ml Pampers luiers Alle pakken a 23-45 stuks i PLUS boter Bewust gezonde start halvarine Openingstijden: maandag - donderdag 08.00 - 20.00 uur, vrijdag 08.00 - 21.00 uur, zaterdag 08.00 - 20.00 uur Moordrecht/Zuidpias - In Moordrecht vond zaterdag 17 mei het jaarlijkse voorjaarscon cert plaats van muziekvereniging Kunst na de Arbeid. Bijzonder programmaonderdeel was een optreden van de plaatselijke delegatie van de Zuidpias Parade. Dit is een groot samenwer kingsproject van Muziekonderwijs MOZ-Art, de muziekverenigingen Kunst na de Arbeid, De Kleine Trompetter, Da Capo en DKV en Stich ting Jeugdwerk Zuidpias. In alle dorpen van gemeente Zuidpias is begin van dit schooljaar een blazersklas van start gegaan met in totaal 67 leerlingen. Dit ini tiatief is door het Oranje Fonds en het Fonds voor Cultuurparticipatie beloond met een subsidie uit het programma 'Kinderen maken Muziek', met als doel kinderen samen een muziekinstrument te leren bespelen en samen muziek te laten maken. Dit bijzondere project is opgenomen binnen het aanbod van BRAinS. Eindconcert De Nieuwerkerkse blazersklas verzorgt op donderdag 22 mei om 19.30 uur, met me dewerking van Da Capo en DKV, een concert in de aula van het Thorbecke Voortgezet On- derwijk aan de Kamerlingh Onnesstraat 4. De toegang is vrij. Op zaterdagavond 14 juni vindt in thea ter Swanla in Zevenhuizen het eindconcert plaats. Die avond staan alle leerlingen van de Zuidpias Parade gezamenlijk op het podium. Speciale gast is dan Joan Franka.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 13