Woning knelpunt bij scheiding £>BK]I!3 Martin Slinger Vacature: Operator Food www.martinslinger.nl DEN HAAG A12 GOUDA Heb jij technisch inzicht en een afgeronde VAPRO-opleidingP H J. van Vliet 0180 33 11 88 T.rMWERBEPRiJF. 14 HART VAN HOLLAND ADVEfVENTIE 21 MEI 2014 VERGRIJZING IS TOCH GEEN PROBLEEM? DAKKAPELLEN AANBOUW DIV TIMMERWERKEN KOZIJNEN SCHUIFPUIEN IN HOUT ALUMINIUM BADKAMERS TOILETTEN Klus- en Onderhoudsbedrijf I I Vink Witgoed Dorpsstraat 82 2935AD Ouderkerk aan den IJssel 0180681866 Bel voor meer informatie met 010-5111099 of mail je CV naar food@perflexxion.nl. www.perflexxion.nl. Prd SDR ERA Veel mensen die gaan schei den, krijgen er - naast alles wat op hen afkomt - een extra probleem bij: de eigen woning. Aangescherpte kre- dietregels maken het voor een van de partners moeilijk om de woning te behouden. Toch zijn er ook lichtpuntjes. De laatste maanden worden wij dagelijks geconfronteerd met problemen rondom de eigen woning. Nu het verkopen van de woning in de huidige markt heel lastig is, kan het een goed alternatief zijn dat één van de partners in de woning blijft wonen. Dit gaat alleen niet altijd zonder slag of stoot. Voorbeeld: Margriet en Johan gaan scheiden. Margriet zou dolgraag samen met hun 2 kin deren in de echtelijke woning blijven wonen. In overleg met De Scheidingsplanner wordt het gemeenschappelijk vermogen zo verdeeld, dat Margriet de woning van 250.000 en de bijbehorende hypotheek van 125.000 toebedeeld krijgt. De netto woonlast bedraagt circa 380 per maand. Mar griet krijgt naast haar eigen inkomen ook partneralimen tatie. In totaal bedraagt haar bruto jaarinkomen 25.000. Ook ontvangt zij 600 kinder alimentatie per maand. Na de betaling van haar woonlas ten, houdt Margriet maande lijks 2.100 netto over voor consumptieve uitgaven. De bank gaat niet akkoord: Over- kreditering! Op basis van haar bruto inkomen mag Margriet slechts 113.000 en niet de benodigde 125.000 lenen. Dus Margriet moet maar gaan wonen in een huurhuis met een huur die veel hoger is dan de netto hypotheeklast. Door een goede cijfer matige onderbouwing werd de bank door De Scheidingsplanner overtuigd. De reden van deze afwijzing ligt in het feit dat banken kre- dietregels hebben opgesteld op basis van familie "Doorsnede". In de zaak van Margriet wordt dus geen rekening gehouden met inkomen uit kinderali- Scheidingsplanner Wim de zwart geeft deskundig advies over de financiële gevolgen van een scheiding. mentatie, belastingvoordelen voor alleenstaande ouders, zorgtoeslag, etc. Ook de hypo theekadviseur van Margriet kon inhoudelijk geen weerwoord bieden aan de bank. Gelukkig bood De Scheidingsplanner wél uitkomst voor Margriet. Door slim gebruik te maken van de mogelijkheden en een goede cijfermatige onderbouwing kon de bank uiteindelijk door De Scheidingsplanner worden overtuigd. Loopt u ook tegen een dergelijk probleem aan? Aarzel niet en bel direct voor een kosteloos kennismakingsgesprek. Kijk op www.scheidingsplanner.nl voor meer informatie. Voor meer informatie en het gratis boekje 'Help, ik ga scheiden!' belt of mailt u met: De Scheidingsplanner Wim de Zwart RFEA Filosofentuin 1, 2908 XA Capelle aan den Ijssel Wij zijn gevestigd in het kantoorpand van NVO Verzekeringen Tel. (010) 30 20 101 rotterdam@scheidingsplanner.nl www.scheidingsplanner.nl Ambachtweg 47 2841 MB Moordrecht Tel. 0182-374608 Fax: 0182-375460 www.senbtimmerbedrijf.nl info@senbtimmerbedrijf.nl Uw veelzijdige vakman Badkamers Tegelwerk Keukens Verbouwingen Timmerwerk Dakramen Leidingwerk Zolders Sanitair Lelieveld 66 2914 CD Nieuwerkerk aan den IJssel Mobiel: 06-34206047 Je zou maar 70 jaar of ouder zijn en steeds horen dat je een probleem bent omdat Nederland vergrijst. Dat kan ook anders. Ton en Gea Vink zien senioren niet als probleem maar vinden het prettig om het hen naar de zin te maken. Als je al jaren gewerkt hebt met een bepaalde wasmachine of inbouwoven kun je erg tegen verandering opzien. Daarom zoekt u als zo'n apparaat kapot gaat echte persoonlijke aandacht en die krijgt u in Ouderkerk a/d IJssel. Ton en Gea Vink verkopen al jaren wasmachines, koelkas ten, fornuizen en inbouw apparaten. Steeds meer klanten behoren tot de senioren, waarbij leeftijden van boven de 80 jaar niets bijzonders zijn. Gea:"lk kan er echt van genieten om met een fieve oudere de mogelijkheden van een nieuw apparaat door te nemen en onder de koffie uit gebreid in gesprek te raken over (klein)kinderen, gezond heid, etc". Bij het bezorgen, neemt Ton alle tijd voor uitleg van de werking van het apparaat. Ton:"Logisch dat je op zo'n leeftijd de digitale veranderingen niet zo snel kunt volgen en voor een kopje koffie doe ik veel". Zo'n manier van klanten benadering wordt op prijs gesteld door steeds meer ouderen en jongeren in Rotterdam, Capelle a/d IJssel, Nieuwerkerk a/d IJssel en in de hele Krimpenerwaard. Keukenaanpassing Heeft Vink ook een oplossing voor mijn 20 jaar oude keuken waarin de koelkast niet meer sluit, de afzuigkap wel herrie maakt maar niet meer zuigt of de oven alleen nog dient als opbergvak voor oude bakblikken, het aan- rechtblad lelijk is en een paar deurtjes aan vervanging toe zijn? Ja zeker hebben Gea en Ton zo'n oplossing. Zij werken al jaren samen met een gerenommeerde meubel- interieurbouwer. Hierdoor kunt u voor renovatie van en/of aanpassingen aan uw keuken bij hen terecht. Dus ook als u een kookplaat heeft van 20 jaar oud waar geen passende vervanger voor is of als u eigenlijk al jaren een vaatwasser in uw bestaande keuken wilt hebben komt Ton naar u toe. Hij onderzoekt de mogelijkheden en doet een passend aanbod voor een keukenaanpassing. Op die manier loopt u geen enkel risico. Gea en Ton bieden voor bijna iedere portemonnee een oplossing. Snelle levering en perfecte service Als uw wasmachine, droger, koelkast, vriezer, fornuis of inbouw apparaat defect is wilt u snel een vervanger. Ton Vink levert en plaatst de nieuwe aankoop meestal binnen een week. Het kost u geen vrije dag, want hij levert ook 's avonds en op zaterdag. In noodgevallen, zoals bij een kapotte koelkast, krijgt u een spoed- oplossing. U bent van harte welkom bij Gea en Ton, zij nemen alle tijd om u vakkundig voor te lichten over de aanschaf van uw apparatuur. U kunt alvast kijken op de website en voor vragen staan zij u ook telefonisch te woord. Mocht u een storing krijgen aan uw apparatuur, belt u Vink voor advies. De reparatie wordt uitgevoerd tegen een eerlijke prijs door een eigen service partner. Gea en Ton zien u graag komen, de koffie staat klaar Openingstijden: Ma: 9:00 - 17:30 Di: Gesloten Wo: 9:00 - 12:00 Do: 9:00 17:30 Vr: 9:00 - 17:30 Za: 9:30 - 16:00

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 14