GLOBAL "Geven en nemen en blijven praten" Feest van de Geest KERKDIENSTEN ZONDAG 25 MEI EN HEMELVAARTSDAG HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS\ 21 MEI 2014 15 Diamanten echtpaar ongelooflijk blij en dankbaar SLAPEN IN EIGEN STIJL Complete slaapkamers De juiste matras Bezoek aan huis Burgemeester Kats bracht bloemen mee voor het diamanten bruidspaar. Moerkapelle Herst. Herv. Gem.: 9.30 uur ds. GJ. van Asperen en 18.30 uur ds. W.J.C. van Blijderveen; do. 29 mei 9.30 uur ds. W.J.C. van Blijder veen. Herv. Gem. Moe.: 9.30 uur ds. AJ. van den Herik en 18.30 uur ds. J.C. de Groot; do.29 mei 9.00 uur ds. A.J. van den Herik. Ger. Gemeente Moe.: 9.30 uur ds. J. Driessen en 18.30 uur lees- dienst; do. 29 mei 9.30 uur ds. W. Harinck. Moordrecht Herv. Bethel. Gem.: 10.00 uur ds. P.H. van Harten (HA) en 18.30 uur ds. J.PJ. Voets (DHA); do. 29 mei 9.30 uur ds. G.C. de Jong. V.E.G. in 't Goudse: 15.00 uur drs. PJ.L Annotee. Prot.Gem. De Stroom: 10.00 uur mw.ds. S.A. van der Graaf-Leent- heer in Dorpskerk en 19.30 uur ds. R.P. van der Plicht in Ontm.kerk; do. 29 mei 9.00 uur ds. R.P. van der Plicht in Ontm.kerk. RK Geloofsgem. St. Johannes Onthoofding: 9.00 uur Woord en Communieviering Werkgroep Moordrecht; do. 29 mei 9.00 uur viering in OLVHkerk in Gouda. De kerk is elke woensdag open vanaf 11.30 uur; om 12.00 uur vindt het middaggebed plaats. Volle Evangelie Gem. Effata: 11.00 uur Pieter Supusepa (HA). Nesselande Kerk in Nesselande (Brede School): 10.00 uur Rita Renema en 19.30 uur praise-avond; do. 29 mei 9.00 uur Bart Starreveld. St. Josephparochie (zie Nieuwer- kerk) Nieuwerkerk aan den IJssel St. Josephparochie: 9.30 uur Woord- en Communieviering met pastor W. Bloem (viering voor groot en klein); do. 29 mei 9.30 uur Woord- en Communieviering met mw. Z. van Uffelen. Veg Het Kruispunt: 10.00 uur Leen koster (+opdragen Joël Baars). Prot. Gem. De Bron: 9.30 uur mw.ds. M. Verschoor (HA) en 16.00 uur mw.ds. M. Verschoor in Meander (HA); do. 29 mei 9.00 uur mw.ds. M. Verschoor. De Lichtkring: 9.30 uur ds. H. ten Brinke en 16.30 uur ds. J.M. Oldenhuis; do. 29 mei 9.30 uur ds. J.A. Francke. Herv. Gem. Oude kerk: 9.30 uur ds. DJ. Cuperus (HA) en 18.30 uur ds. L Wüllschleger (DHA); do. 29 mei 9.30 uur dr. M. van Campen. Herv. Gem. Nieuwe Kerk: 9.30 uur 9.30 uur (HA) en 17.00 uur (DHA) ds. H.C. Marchand; do. 29 mei 9.30 uur ds. H.C. Marchand. Ger.Gem. in Nederland ('s-Gra- venweg 71): 9.30 en 18.30 uur leesdienst; do. 29 mei 9.30 uur leesdienst. Zevenhuizen Herv. Gem. Dorpskerk: 10.00 uur (doop) en 19.00 uur ds. D. van Vreeswijk; do. 29 mei 10.00 uur ds. K.F.W. Borsje. Herv. Gem. Kapel Oud Verlaat: 10.00 uur ds. GJ. van Beek; do. 29 mei 10.00 uur ds. A. Christ. Ger. Kerk Zev/Moe: 9.30 uur dra. H.H. Muns; do. 29 mei 9.30 uur dra. K.W. Broos. Vrijz.Prot.Kerk: geen dienst R.K. Gem. Moerkapelle/Zevenhui- zen: geen dienst Nieuwerkerk aan den IJssel- Als vrij gezel gingen Pieter van Wieringen (88] en Nel Groeneweg (88) destijds een Haastrechtse doolhof in om als paartje er weer uit te komen. Ze zijn nooit meer uit elkaar gegaan. Natuur lijk waren er in zestig jaar huwelijk soms meningsverschillen, maar die hebben nooit tot een breuk geleid, want het echtpaar huldigt de stelre gel 'geven en nemen en blijven praten'. Door Cees Visser De bruidegom is Nieuwerkerker van geboorte. De bruid werd in Rotter dam geboren, maar verhuisde met haar ouders naar Nieuwerkerk toen hun Rotterdamse huis bij het bom bardement van Rotterdam deels werd verwoest. Na hun trouwen trok het paar bij de ouders van de bruid in. Het huis werd uitgebouwd, maar het was toch behelpen, want een douche was er niet en dus ging men in een teil in bad. Later woonde het echtpaar op diverse locaties in Nieuwerkerk en verhuisde vijtien jaar geleden naar 'Bachstate'. Het bruidspaar heeft één dochter, twee kleinzoons en een achterkleinzoon, die allen in de buurt wonen. Bruidegom Pieter was eerst zelf standig kruidenier in Rotterdam en daarna, van 1971 tot 1991, kassier van de Amrobank in Nieuwerkerk. Omgang met mensen was voor hem belangrijk, zoals ook blijkt uit zijn lange lidmaatschap van de kerkeraad en van de fractie van een politieke partij. Ook was en is hij propagandist van de PCOB. De bruid werkte jarenlang in een winkel in huishoudelijke artikelen naast haar taak als huisvrouw. Beiden zijn nog steeds actief. Pie ter rijdt nog auto en maakt op zijn elektrische fiets rondjes van twintig kilometer. Nel is lid van een vrou wenclub, haakt en puzzelt en is ook actief lid van de PCOB. Beiden zijn ongelooflijk blij en dankbaar, dat ze dit nog kunnen. Nieuwerkerk aan den IJssel/Nesselande - Om de twee jaar vindt, tussen Hemelvaart en Pinksteren, een evenement plaats waarbij kunstenaars en plaatselijke kerken samenwerken. Dit jaar is dat van donderdag 29 mei tot en met maandag 9 juni. Kunstenaars presenteren en ex poseren nieuw gemaakte kunst, geïnspireerd op het Pinksterfeest en de architectuur van kerkge bouwen. De open kerken zijn een speelse en beeldende inspiratie bron voor mensen die op zoek zijn naar hedendaagse kunst, cultuur historie, vormen van spiritualiteit, geloof, zingeving en recreatieve ontspanning.ln het cluster Van Rotte, IJssel tot Lek' zijn Krimpen aan den Lek, Krimpen aan den IJs sel, Capelle aan den IJssel, Rotter dam-Alexander, Rotterdam-Om moord en Nieuwerkerk door een bijzondere kunstroute met elkaar verbonden. Zeven kerken, waaron der de Nieuwerkerkse St. Joseph Parochie aan de Kerklaan doen mee aan dit 'Feest van de Geest'. De kerk is gedurende het evene ment dagelijks open van 10.00 tot 16.00 uur. Tijdens Pinksteren kan de kerk opgenomen wor den in de route van Pinkst'Art. Voor meer informatie: www.feest- vandegeest.nl. Ipersoonlijke vormgeving! "Mijn vader is met succes al meer dan dertig jaar actief in dit vak," vertelt Rutger Hofman van Global. "Hij is begonnen met het maken van bedden op maat. Sinds mijn broers Bart, Casper en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid naar complete slaapkamers." Rutger: "Nu kunnen we met onze vakmensen zowel prachtige bedden en kasten maken, als wensen voor dressoirs en tv-meubelen vervullen." Bart Hofman Rutger Hofman -uitgebreid programma "We maken bedden en matrassen voor mensen met allerlei klachten," vertelt broer Bart "Dat kan zijn als er sprake is van Parkinson of in geval van rug- of nekklachten. Wat de vraag ook is, we vinden met onze mensen altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat is al heel goed mogelijk voor 745,-," benadrukt Bart Hofman. Beter en voordeliger "Door eigen productie zijn we veel voordeliger dan de andere merken", vult Rutger aan. "Bieden we persoonlijke vormgeving en maken we zelfs verstelbare modellen met verborgen hoog/laag functie Het fijne voor de mensen is, dat het bed alle gewenste functies kan hebben en prachtig is om te zien." kasten op maat M Rutger: "Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat, door omstandigheden, een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is." Global Bedden Et Meubels voor info en bezoek aan huis: 0182 375022 uitgebreide showroom, productie en atelier: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht di.t/m za. 10.00 - 17.00 uur koopavond do. t/m 21.00 uur Hemelvaartsdag 10.00 - 17.00 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 15