Activiteiten Anbo CONDOR BENELUX Aardige vangst in Amsteldrecht ANBO Verduijn hout geschaafd Alzheimer Café in Meander Statiegeldflessenactie op 14 juni Gezellig bijpraten in Huiskamer Jar'.^ngroen aan kop 18 HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 21 MEI 2014 Hengelsport Zevenhuizen-Moerkapelle Houthandel 28 x 190 mm Zuidelijke dwarsweg 13a, Zevenhuizen T 0180 632159 M 06 51115983 Email: info@houthandelverduijn.nl Administratief Medewerk(ster) (part-time) 'lAx/i* &J& t*vw t>rvv -* Jl in Zilveren Dametoerno Tafeltennissen met mini-batjes Keukens Glasweefsel behang Toilet renovatie Tegelwerk Onderhoud Kitwerk Laminaat vloeren Badkamer renovatie Electra Timmerwerk Schilderwerk Keuken renovatie Stucwerk Verbouwingen Leidingwerk Sanitair Email: ajsmontage@planet.nl Tel. 06-51282366 Moordrecht Profiteer nu van de BTW verlaging op de arbeid Zevenhuizen/Moerkapelle - De vijfde wedstrijd van het clubkam pioenschap van Hengelvereni- ging Zevenhuizen-Moerkapelle werd zaterdag 17 mei gevist in de Amsteldrecht. Er werd 31.200 gram vis gevan gen, een aardige vangst voor ze ven deelnemers. Uitslag: 1. Adri- aan van Erk 8.040 gram, 2. Peter Koevermans en Ad Revet met ieder 6.720 gram. De volgende wedstrijd wordt gevist op zater dag 31 mei in de Oude Rijn bij Alphen aan de Rijn. Ouderencompetitie De zevende wedstrijd van deze competitie werd gevist in het Balkegat (Rotte). Door de vijf deelnemers werd ruim 26,5 kilo vis gevangen. 1. Jan de Zwart 8.900 gram, 2. Wim Berkelaar 5.450 gram, 3. Jaap van Zeist 5.400 gram. In De Zevenster SPELLENMIDDAG maandag 14.00 uur: skip-bo, klaverjassen, rummikub, schaken, sjoelen en dammen; info: 0180-632501. KAARTENMAKEN EN CREATIVA maandag 14.00 uur; info 0180- 632005. JEU DE BOULES woensdag 28 mei 14.00 uur, Be goniaplein; info:0180-631652. ZANGUURTJE donderdag 29 mei 14.00 uur benedenzaal. Overige activiteiten voor ouderen buiten de ANBO: Zwemmen: donderdag in de Koornmolen - Tweemanspolder 6a; info 0180-632501. Gymnastiek: dinsdag 9.30-10.15 uur en 10.30-11.15 uur, zaal Ontmoetingskerk Dorpsstraat 106; info: 0180-632166. Zie ook: www.anbo.nl/zevenhuizenmoerkapelle/ Kwaliteit h geen opdracht AJS MONTAGE Moerkapelle - De thuisfrontcom missie van de familie van der Lee houdt zaterdag 14 juni een statie- ge I dfl essenactie. De flessen worden huis aan huis opgehaald tussen 9.00 en 12.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met als thema 'Wie regelt mijn zaken als ik het niet meer kan' vindt op donderdag 22 mei om 19.30 uur in woonzorgcentrum De Meander aan de Boslaan 1 een Alzheimer Café plaats. Voor deze avond is Carien van Nier- op uitgenodigd; zij is werkzaam ge weest als coördinator bij Stichting Mentorschap Rotterdam en is nu werkzaam als vrijwilliger bij Alzhei mer Nederland op het gebied van David en Grea van der Lee en hun kinderen wonen en werken onder de Thaise bevolking. Zij zijn uitge zonden door de gereformeerde zen- dingsbond GZB en zendelingenor ganisatie OMF. rechtsbescherming. Na de pauze is er ruimte voor het stellen van vragen. Markt Voor donderdag 26 juni wordt in De Zespunt in Moordrecht een markt georganiseerd waar men bij de kra men informatie kan krijgen over de mogelijkheden die er zijn ter onder steuning van mensen met dementie en hun mantelzorgers zoals vakan ties, bewegen, muziektherapie, dag besteding, hulpmiddelen in huis en dergelijke. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ta feltennisvereniging NTTC houdt donderdag 5 juni een mini-batjes- toernooi. De batjes waarmee wordt gespeeld zijn de helft kleiner dan normale batjes. De vereniging stelt de batjes beschikbaar. Om ieder een een eerlijke kans te geven, ook recreanten met weinig ervaring, wordt met een handicap gespeeld. De organisatie benadrukt dat win nen ondergeschikt is aan het plezier in het spel. Het recreatieve toernooi vindt plaats in het clubgebouw van NTTC aan de Donge 5 en begint om 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. ledereen mag meedoen, deelname is gratis. Voor meer informatie en aanmel den: www.nttc.nl. Je functie: Het onderhouden van de dagelijkse contacten met onze klanten en leve ranciers binnen en buiten Europa. Het verwerken van de orderstroom alsmede het factureren. Het verzorgen van de inkomende en uitgaande correspondentie. Je profiel: Je hebt een opleiding op MBO-niveau. Je hebt enkele jaren werkervaring in bovengenoemde functie. Je kunt accuraat en zelfstandig werken. Je beheerst de Duitse en Engelse taal, de Franse taal is een pre. Je bent flexibel ingesteld, ook als het gaat om bezetting op je afdeling in vakantieperiodes. Wij bieden je: Een prettige en spontane werksfeer. Een passend salaris. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Linda Hoogeveen: l.hooqeveen@condor-benelux.nl Moordrecht - In de finalegroep om de Zilveren Dame trofee bij schaak vereniging De IJssel deed Jan Even- groen in de vierde ronde goede zaken met een 9-0 zege tegen con current Gerard van Ommeren. In de volgende ronde wacht Sander Blok die in deze ronde tegen Frank Visser alleen zijn snelschaakpartij verloor en met 7-2 won. Na een 9-0 tegen Wim Mulder bezet Pim te Lintelo nu de derde plaats. In de strijd om de Hoekveldtrofee voert Nanne Uitenbroek de lijst aan, gevolgd door Stafan Lipschart en Christian Macdaniël. Ben jij op zoek naar een uitdagende functie in een leuke werkomgeving? Dan nodigen wij je uit om bij ons te solliciteren! Wij zijn een handelsbedrijf in elektrotechnisch schakelmateriaal en leve ren onze producten al ruim 30 jaar aan onze klanten binnen en buiten Europa. We doen dit vanuit ons bedrijfspand gevestigd op bedrijventer rein Coenecoop in Waddinxveen. Wij zoeken: Een enthousiaste en gemotiveerde Moerkapelle - Met het aansnijden van een taart opende mevrouw Paul-Van de Sterre onlangs de 'Huiskamer' in het Rode Kruisge- bouw aan het Moerveen 1. In het vervolg is men hier iedere dinsdag en donderdag tussen 10.00 en 12.00 uur welkom om met an dere belangstellenden en vrijwil ligers gezellig een kopje koffie te drinken en een praatje te maken. Voor meer informatie en voor vra gen over vervoer: 06-10530896 of 079-5932938.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 18