imwmmM bouwen met donselaar fjjbouw J Kijken, kijken én kopen op Nieuwerkerkse rommelmarkt Veertig jaar Recreatieschap Hitlandbos Kledinginzameling voor Albanië Basiscursus Android tablet DE AMBACHTELIJKE SLAGER Magere runderlappen 1 kilo11,98 Gebraden rosbief 100 gr.2,48 2 Eigengemaakte achterham2,25 ICïDcferide<JïE>g Ir K#<Jo's WWWIEDS TASSEN, SJAALSEN SIERADEN Gehakt half om half per kilo5,75| Rundergehakt per kilo7,50 28 HARTVAN HOLLAND I ZUID!'iA I 21 MEI 2014 www.facebook.com/iedskinderkleding www.ieds-webshop.nl f 4 Li [f donselaarbouw wil graag met u meedenken in het realiseren van de aan- of verbouw van uw huis. Wij adviseren u en zorgen voor een snelle en goede afhandeling. M 06 53 28 83 85 M 06 10 43 87 87 www.donselaarbouw.nl info@donselaarbouw.nl Lijsterbesstraat 9 2742 XS Waddinxveen Nieuwerkerk aan den IJssel - Het was dringen geblazen voor de hekken van de rommelmarkt van de hervormde gemeente. Vér voor de openingstijd van half 10 keken honderden marktgangers naar de in hun ogen veel te lang zame wijzers van de kerkklok. Eindelijk was het dan zo ver en bestormde de menigte de tachtig opgestelde kramen. Door Cees Visser Ook voor de 38e editie van de rom melmarkt hadden de organisatie en honderden vrijwilligers alles uit de kast gehaald om het publiek een onvergetelijke rommeldag te bezor gen. In de kramen lag een ongeloof lijke hoeveelheid handel en de en thousiaste kraamhouders zorgden ervoor dat die snel werd verkocht. Maar ook de inwendige mens kwam aan zijn trekken, oliebollen, pan nenkoeken en hamburgers werden gretig verorberd. Een Rad van For tuin ontbrak ook ditmaal niet en de raddraaier deed met succes een beroep op de goklust van het pu bliek De jeugd kon ballen gooien en graaien in de grabbelton. Antiek-curiosaveiling Hoogtepunt was de veiling van een bonte verzameling antiek en cu riosa. Kijklustigen hadden zich de hele dag kunnen vergapen aan al het moois dat door gulle gevers was afgestaan. Bijna zestig voorwerpen waren ingebracht. Om kwart over twee ging de veiling van start. Top stuk was een handgeschilderde Chi nese pot; het prachtexemplaar ging voor 170 euro weg. Een speelgoedd- af met afzetcontainer van Van Gend Het topstuk van de veiling, een Chi nese pot, leverde 170 euro op. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het gebied tussen Capelle en Nieu werkerk aan den IJssel stond al in de jaren '60 in de belangstelling van diverse overheden. Deze had den verschillende ideeën voor de bestemming van het gebied, waar onder bijvoorbeeld het storten van slib uit de Rotterdamse haven of het doortrekken van de Rotterdamse metro. Dit leidde er toe, dat beide gemeenten toewerkten naar de totstandkoming van een gemeen schappelijke regeling om het Hit landgebied veilig te stellen. Daartoe werd op 24 mei 1974 het Recreatie schap Hitlandbos opgericht. Ter ere van het veertigjarig bestaan wordt voor zaterdag 24 mei vanaf 13.30 uur voor genodigden een feestelijk programma georganiseerd op Golfbaan Hitland aan de Blaar- dorpseweg 1. Moordrecht - Het echtpaar Rook zamelt al sinds 1995 kleding in voor stichting Hoop voor Albanië. In dat jaar gingen zij voor het eerst met een volgeladen busje richting een klein Albanees dorpje om daar spullen te brengen. Diverse keren per jaar vertrekt nu een aantal vrachtwagens vanaf een centraal depot in Nederland rich ting Albanië. Ter plaatse worden de spullen via kerken en welzijnsinstel- lingen onder de bevolking verdeeld. Spullen kunnen afgegeven worden op het adres Wulpendreef 7. Voor meer informatie: 0182-378557 of martinencorine@online.nl. Potten, pannen, koppen, schotels, schalen enzovoort- Pannenkoeken in de maak. en Loos uit 1957 scoorde ook hoog met een opbrengst van 140 euro. In trek waren verder een fotolijstje gemaakt van een beugeltas, kristal len wijnglazen met bijbehorende karaffen, een hoge zije (hoed), een schilderij en een grote schaal met natuurschildering. De rommelmarkt bracht 50.000 euro op, waarmee de organisatie bijzonder tevreden is. Moordrecht - In de bibliotheek wordt een basiscursus voor gebrui kers van een Android tablet (een Apple) gegeven. Een Android tablet is verwant aan de iPad maar heeft een ander be sturingssysteem en daarmee ook een andere werking. De cursus omvat twee bijeenkom sten, op woensdag 11 en 18 juni, van 19.30 tot 21.30 uur. Aanmelden kan aan de balie van de bibliotheek, via 0182-373014 of via moordrecht@bibliotheekdegroene- venen.nl. Voor meer informatie: www.biblio- theekdegroenevenen.nl. B leds Kinderkleding Kado's Openingstijden: ma. 13.00 t/m 17.30 uur Dorpsstraat 32 2751 BA Moerkapelle d' t/m vr. 08.30 t/m 17.30 uur Tel: 079-5933100 www.ieds.nl za- 08.30 t/m I6.00 uur Li na» tapkwvbltU DORPSSTRAAT 23 - TELEFOON (079) 593 14 25 - MOERKAPELLE

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 28