Drie generaties vaste klanten bij Bac Mode en Schoenen bodylight Studio voor afslanken en figuurcorrectie Figuuranalyse Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t010-4515555 e info@body-light.nl w www.body-light.nl HART VAN HOLLAND I 28 MEI 2014 Zevenhuizen - Ongeveer 40 jaar is Bac Mode en Schoenen al gevestigd in Zevenhuizen. Eerst in het pand van het Italiaanse restaurant, later op de Jum bolocatie en sinds 2006 op de huidige locatie tegenover het voormalige ge meentehuis. Bac mag zich verheugen in grote groep vaste klanten, die al sinds jaar en dag bij hen in de winkel komt. Inmiddels zijn ook de volgende generaties vaste klant. Mevrouw Van 't Wout (71) bijvoorbeeld. Zij komt al ruim 35 jaar in de winkel van Bac. Zelf woont ze in Bleiswijk. "Mijn schoonzus uit Zevenhuizen belde me altijd als er weer aanbiedingen waren en dan gingen we er samen naar toe. Dat was al toen de winkel nog tegenover de Gereformeerde kerk was." Ze kwam nooit met legen handen thuis en ook voor haar kinderen vond ze altijd wel iets leuks. "Bij de modeshows ben ik altijd van de partij! Waar vind je dat nog tegenwoordig? Het is altijd zo goed verzorgd. Winkelen bij Bac is echt een uitje. Ze kennen je en maken een praatje. Kopje koffie erbij en je wordt altijd leuk geholpen." Mevrouw Van 't Wout vindt het erg handig dat ze ook tassen en andere accessoires verko pen bij Bac en dat het personeel zelf ook laat zien hoe leuk de kleding kan zijn: "Ze lopen modeshow in hun eigen winkel!" Haar dochter Patricia Vollebregt (40) komt ook regelmatig bij Bac Mode en Schoenen. "Het is een fijne winkel, mak kelijk dat ze er zowel kleding als schoe nen hebben en ook kinderkleding. Er wordt niet zo erg op je vingers gekeken en het personeel is heel vriendelijk en klantgericht: ze zeggen het eerlijk als iets niet goed staat en als iets er niet meer is, doen ze moeite om het toch voor je te regelen." Voor haar kinderen Milou (13) en Twan (10) koopt ze er vaak kleding en schoenen. "Bij de schoenen wordt je ook heel vakkundig geholpen. Maar bijvoor beeld ook voor een kraamcadeautje ga ik naar Bac!" Milou zit in de eerste klas Havo/VWO van De Blesewick. Als haar moeder naar Bac gaat, gaat ze meestal mee. Als 9-ja- rige mocht ze een keer meelopen met de wintermodeshow van Bac Mode en Schoenen. "De avond ervoor moest ik alle kleding passen. Het waren hele mooie kleren die ik showen mocht. Het was heel leuk om te doen!" Ze vindt het leuk om zelf haar kleding uit te zoeken: "Ik houd van lekker fleurige dingen en meestal mag ik wel hebben wat ik uitzoek van mijn moeder!" Door mee te gaan met de eisen van de tijd, maar toch ook de 'ouderwetse' service en kwaliteit te blijven bieden die men van hen gewend is, weet Bac Mode en Schoenen meerdere generaties klan ten aan zich te binden. Benieuwd? Kom ook eens kijken in de winkel en ervaar de persoonlijke service van Bac Mode en Schoenen! Bac Mode en Schoenen, Burgemeester Boerstraat 22 - 24, T:0180-631238 of kijk op onze website www.bacmode.nl voor Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij Bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmte- verdeling (3(>C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Naast de oefencabine en de ozon therapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29