De wereld door een ronde bril Venrooy Tandtechniek KUNSTGEBITTEN Polyderma Hulp op afstand Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten Praktijk voor Huid- en Oedeemtherapie Maak nu een afspraak voor een gratis intake! www.angelocomputers.nt HART VAN HOLLAND 28 MEI 2014 31 De ronde bril is terug van weggeweest. Dit montuur werd in de jaren zestig ra zend populair door onder andere icoon John Lennon. Ontwerpers en brillen- merken nemen dit retro item nu weer en masse op in de collectie. Bekijk de wereld door een ronde bril! De ronde retro bril krijgt een upgrade met subtiele details. Hij is stijlvol en klassiek Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag in zwart, maar funky in een trendkleur zoals geel of groen, en erg hip met een (deels) houten montuur. Daarnaast zien we spannen de accenten, zoals denim of metalen applicaties. Zie, transparantie! Transparante monturen winnen aan populariteit. Geheel transparant in een knalkleur, of ondoorzichtig aan de bovenkant en door zichtig aan de onderkant. Zo kan je subtiel colourblocken met brillen. Hout is hot Gespot tijdens een beurs in Keulen: een brilmontuur gemaakt van 48000 jaar oud hout, opgegraven in Australië. Het is een mooi voorbeeld van recycling, en een kostbaar exemplaar. Gelukkig zijn betaalbare varianten ook de vinden in de nieuwste collecties van de opticien in jouw buurt. Houten monturen of monturen met een hout look hebben een warme en natuur lijke uitstraling, en dat maakt ze tot een geliefde accessoire. Perscentrum mode Gespecialiseerd in de behandeling van: Overbeharing met laser voor gezicht (deels vergoed door uw ziektekostenverzekering), oksels, benen, rug en bikinilijn Overbeharing met ultrageluid Pijnloos, geschikt voor witte, blonde, grijze haren en ook voor de donkere huid volkomen veilig Lymfoedeem (vochtophoping) na operatie of radiotherapie Acne en acne-littekens met diverse peelings, lichttherapie, microdermabrasie en de Dermaroller Schimmelnagels kalknagels met FOX laser; resultaat in 2 a 3 behandelingen Behandeling volgens afspraak: tel: 010 529 93 16 mob: 06 253 463 77 www.polyderma.nl Bijdorplaan 325C, 2713 SX Zoetermeer Lijsterlaan 51A, 2665 TJ Bleiswijk Conny M. Kruit-Schiebroek Lid van de Nederlandse Vereniging van Huidtherapeuten De diensten Van Angelo's Computershop angelo's Voor kleine problemen kunnen wij u op afstand helpen, u kunt hierbij denken aan email proble men, printer problemen, virus problemen. Het is echter wel vereist dat er een werkende internet verbinding aanwezig is. Het voordeel van op afstand werken is dat wij u zeer snel kunnen helpen en dat het voor u voordeliger is omdat wij niet hoeven voor te rijden. Haal Breng service De mogelijkheid om uw pc op te laten halen en na de reparatie of onderhoudsbeurt weer terug te brengen, inclusief afkoppelen en aansluiten van uw pc. Dit is een stuk makkelijker voor u als niet de middelen heeft om u pc bij ons in de winkel te brengen. Computer en notebook reparaties Doet uw computer raar? Is uw computer langzaam? Geheugen vervangen of uitbreiden? Windows opnieuw installeren? Kom voor reparaties en uitbrei ding van uw computer of notebook naar Angelo's Computershop. Breng uw computer of notebook naar de technische werkplaats (afspraak is niet nodig) of laat uw compu ter thuis repareren (op afspraak). Angelo's Computershop repareerd uw pc profes sioneel Angelo's Computershop werkt met professionele diagnostische hard en software, alle pc's die wij bin nen krijgen voor reparaties worden getest met deze hardware en software, enkele voordelen hiervan zijn: - Onderscheidend: professionaliteit en betrouwbaar heid t.o.v. hobbyist -Tijdbesparend: hardwareprobleem wordt snel gevonden en opgelost - Geldbesparend: onnodig hoge kosten verleden tijd door gedegen diagnose - Betrouwbaar: solide testresultaten leplaan 75 2742 ZC Waddinxveen T 0182 616207 E infoOangelocomputers.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 31