APK zonder afspraak Ml aMwrerlaart www.automobielbedrijfmvv.nl KORTING GRABBELEN, KANS OP: 15-20-25-30-35- 40% KORTING Tompouce met slagroom 1 Kip-frikandelbroodje Multikoren Goud Boterkoek En daarbij voor iedere klant een attentie! Aandacht voor de fiets bij Wereldwinkel Eén meldkamer voor hulpdiensten Haaglanden en Hollands Midden Stakker© LiDi's Stoffenhuis www.bakkerammerlaan.nl Reparatie en onderhoud van alle merken. Goede, betrouwbare occasions tegen betaalbare prijzen. Wij zijn een dynamisch universeel bedrijf Deze aanbiedingen gelden van vrijdag 30 mei t/m woensdag 4 juni Kerkweg-west 8 - 2742 BP Waddinxveen - Tel.: 0182-611120 Dierencentrale 39 Kroegavond Oldtimer Kikkerrit op 14 j u n i HART VAN HOLLAND 28 MEI 2014 ■Zy^if J I week lang van 2 t/m 7 juni /h J De korting geldt op al uw aankopen. Kamerkoor Capella Altena in Sint-Jan itTOP"31 De Vijf Boeken 4b Nieuwerkerk aan den IJssel Tel. 0180-312 532 Vermist Konijn, grijs-bruin; Torenstraat, Nieuwerkerk aan den IJssel. Gevonden Kat, cypers; Kerkstraat, Moer- kapelle. Schildpad; Middelweg, Moor drecht. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Hal verwege de week een avondje naar de Taverna kroeg van 't Blok. Even bijkletsen met een drankje en mu ziek. De kroeg is vandaag, woens dag 28 mei en 4 juni geopend vanaf 20.30 uur evenals zondag 1 juni vanaf 12.30 uur. Boskoop/Regio - De Boskoopse Old timer Kikkerrit zorgt jaarlijks voor veel bekijks als de bonte verzame ling klassiekers door het Groene Hart van Zuid Holland trekt. Op zaterdag 14 juni is de zeventiende editie van het oldtimerevenement. Traditioneel start de rit in Hazers- woude, de finish is bij het Florage bouw aan de Parklaan in Boskoop. De rit start om 9.30 aan de Loe- teweg 4a in Hazerswoude-dorp. Aan het einde van de rit is er een défilé bij het Floragebouw aan de Parklaan in Boskoop. Hier kun nen belangstellenden vanaf circa 15.30 uur de oldtimers uitgebreid bewonderen. Voor de deelnemers wordt ter afsluiting een barbecue gehouden bij de startplaats in Ha- zerswoude. Belangstellenden in het bezit van een oldtimer personenauto kunnen zich tot 5 juni aanmelden. De oldti mer mag geen legervoertuig zijn en moet een bouwjaar van vóór 1960 hebben. Voor meer informatie en aanmelden: carla@tonrijnbeek.nl of 0172-216305. Gouda - Onder leiding van dirigent Sietse van Wijgerden verzorgt ka merkoor Capella Altena op zaterdag 31 mei om 16.00 uur een concert in de Goudse Sint-Jan. Het koor brengt vier, zes en soms achtstemmige koorwerken van onder meer Tele- mann, Lotti, Purcell en Ramau. Het koor wordt muzikaal begeleid door twee fluitisten. De toegang is vrij. Zevenhuizen - De Wereldwinkel heeft een breed assortiment artikelen voor fietsliefhebbers. De stevige fietstas 'Fair Bike Bag' bijvoorbeeld, gemaakt van biologische katoen en de doppers, handig voor een drankje onderweg. Met de aankoop van doppers wordt een waterproject in India gesteund. De Wereldwinkel heeft boekjes met fietsroutes in iedere provincie. Maar ook ligt de gratis 'Wereldse fiets route' klaar, die bij de plaatselijke Wereldwinkel begint. De route gaat door het Groene Hart en komt langs de Wereldwin kels van Bleiswijk, Waddinxveen en Nieuwerkerk aan de IJssel. En wie niet van fietsen houdt, maar bijvoorbeeld kleine fietsjes spaart, kan een keuze maken uit nieuwe modelletjes, gemaakt in Madagas kar en Indonesië. Er is ook een fiet- senrekje om de fietsjes te stallen. De Wereldwinkel is gevestigd aan de Dorpsstraat 202D, en is open van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, op vrijdag tot 17.00 uur. De Haagse meldkamer behoort tot de modernste van Nederland. Regio - 1-1-2- en andere hulpoproepen vanuit Waddinxveen worden in het vervolg afgehandeld door de Gemeenschappelijke Meldkamer in Den Haag. De Gemeenschappelijke Meldkamer van de regio Hollands Midden aan de Rooseveltstraat in Leiden heeft per 27 mei haar deuren gesloten. Het Rijk heeft in 2012 besloten dat het aantal meldkamers in Neder land teruggebracht wordt van 22 naar 10. De Gemeenschappelijke Meldkamer in Den Haag is een van de nieuwste en modernste van het land. De meldkamer is gehuisvest in 'de Yp', het politietrainingscen- trum in de wijk Ypenburg. De hulpdiensten in de Veiligheids regio Haaglanden werken al sinds maart 2013 vanaf de nieuwe meld kamer. Deze week zijn daar de hulpdiensten van Hollands Mid den bij gekomen. Het werkgebied van de meldkamer is gegroeid van 1 miljoen naar 1,75 miljoen inwo ners. Behalve meldingen van incidenten en calamiteiten via alarmnummer 1-1-2 komen op de Haagse meld kamer ook de meldingen van parti culiere alarmcentrales, Burgernet, Amber Alert en NL Alert binnen. De centralisten nemen meldingen aan en sturen de hulpdiensten aan die in het verzorgingsgebied aan het werk zijn.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 39