computers//// Zomervoetjes! verkoop reparatie onderhoud Degradatiegevaar voor TCN nog niet geweken Aanmelden Open Tennis Toernooi Internationale Seizoen voor triatleten van start reparaties van Nagelstudio dorpsstraat 28C 291 2CB Nieuwerkerk aan den IJssel T: (0180) 312212 E: info@goerami.nl www.goerami.nl De zomer is weer in aantocht! Tijd om de voetjes uit de schoenen te halen en de slippers uit de kast te trekken. En dus ook weer tijd voor mooie verzorgde voeten en teennagels! Daarvoor bent u bij Nail Pleasure op het juiste adres. Ontvang tegen inlevering van deze flyer €5,- korting op een cosmetische voet of Gellaque behandeling op de teennagels. Komt u voor beide behandelingen ontvangt u €10,- korting. HART VAN HOLLAND ADVERTEN 28 MEI 2014 Tennis Tennis Rolschaatsen SMARTPHONES COMPUTERREPARATIES Triathlon Patty de Bruin +31 si8 153 901 Reigerhof 109 www.nail-pleasure.nl 2914 KE Nieuwerkerk a/d IJssel info@nail-pleasure.nl U vindt ons in Team Kapsalon T" V1F MERAm Manicure Voetverzorging Nagelstyling Nail-art Nagels lakken Acryl Gellaque Deze actie is geldig t/m 31 juli 2014 en alleen op een eerste behandeling tegen inlevering van dezejlycr. Deze actie is niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Heren 1 van TCN speelde zondag 25 mei op het eigen park met 3-3 gelijk tegen Metselaars. Het in grote ge tale aanwezige publiek zag diverse mooie partijen, waarbij de strijd tus sen Bart van den Berg tegen TCN- clubtrainer Jeroen Camfferman in de eindfase een thriller van formaat was die uiteindelijk in de derde set door Camfferman met 5-7 werd ge wonnen. tegen Camfferman/Moggré was vooral het publiek de grote win naar. Met weergaloos spel van beide zijden en prachtige rally's was het een partij van zeer hoog niveau die uiteindelijk door TCN werd gewon nen met 6-4 6-4. De andere dubbel was voor de tegenstanders. Zondag 1 juni speelt TCN de laatste uit wedstrijd tegen het Gelderse DUNO dat in de bovenste regionen van de poule meedraait. Zevenhuizen - Tennisclub Zeven huizen organiseert voor de week van maandag 23 tot en met zondag 29 juni een Open Toernooi. Inschrij ven kan voor de categorieën 4 tot en met 8 (single, dubbel en mix). Er wordt gespeeld in afvalsystemen en pouls, al naar gelang het aan tal inschrijvingen per categorie. De deelnemers kunnen iedere avond tegen een schappelijk prijs eten op de club. Voor de vrijdag wordt een feestavond georganiseerd, ledereen die als lid staat ingeschreven bij de Nederlandse tennisbond kan mee doen aan het toernooi. Inschrijven kan tot en met maandag 9 juni via www.toernooi.nl. Moerkapelle - Voor de derde keer vindt bij Rolling '90 een interna tionale roldanswedstrijd plaats. In het kader van de Crystal Tulip Competition komen op vrijdag 30 en zaterdag 31 mei 118 deel nemers, afkomstig uit Nederland, Portugal, België, Frankrijk en Groot Brittannië naar Moerkapelle. De wedstrijd wordt afgesloten met een 'gala der kampioenen', waar ook het showteam van Rolling '90 een optreden zal verzorgen. Voor meer informatie en wed strijdschema: www.rolling90.nl. De Leeuw eindigde onlangs in Weert op de 16e plaats bij het NK Olympische Afstand onder 23 jaar. Voor Smits stond afgelopen week end de halve triathlon van Nieuw koop op het programma. Na 2,5 ki lometer zwemmen voltooide hij de tijdrit van 81 kilometer op de fiets met een gemiddelde van 36 km/u. De afsluitende 20 kilometer hardlo- Nieuwerkerker Eric Smits tijdens de tijdrit in Nieuwkoop. (Apple, Blackberry, Samsung) en 'ABLETS (Apple Samsung, Asus) - Vervangen accu - Scherm reparatie - Digitizer reparatie (touchscreen) - Backcover vervangen (Desktops en Notebooks) - Onderhoud - APK - Virusverwijdering - Versnellen systeem - Vervangen toetsenbord notebook - Vervangen beeldscherm notebook Yoran Verschoor zette ook een mooi resultaat neer door met 6-3 6-2 van Robert MacDonald te winnen. Ook Sabin Tigu speelde een solide partij tegen Bas Louwers door in twee sets de winst naar zich toe te trekken. Bas Struijk leek in zijn single tegen Martijn Belgraver de partij na een tie-break in de tweede set te kun nen keren, maar dat bleek al snel een illusie. Belgraver won de derde set met 2-6, zodat na de singles 2-2 op het scorebord stond. Tijdens de dubbel Verschoor/Struijk Sabin Tigu en Bart van den Berg (foto: Paul Verschoor). Nessetande/Nieuwerkerk aan den IJssel/Waddinxveen - Het seizoen voor de triatleten is onlangs van start gegaan. Nesselander Carlo van der Bergh komt in de eredivisie uit voor Team Unltd; Nieuwerkerker Eric Smits neemt deel aan andere wed strijden, maar rijdt wel in de kleding van Team Unltd en Waddinxvener Koen de Leeuw komt in de eredivisie uit voor team Trimates. pen liep hij in 1:29 waarbij hij 16e werd bij de heren 40 en 36e overall van de 200 deelnemers.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 49