Vroeg op actie widdewstandsverewigmg Zevenhuizen groot succes Zes teams BCN kampioen CKV 2 handhaaft zich op hoogste niveau Dubbel goud voor estafette team Barracuda Afgelopen zaterdagochtend vroeg was het dringen bij de winkels van de middenstandsvereniging in Zevenhuizen. Vanaf 0700g/yr gingen er verschillende winkels open die hoge kortingen gaven. Hoe eerder je er was hoe hoger de korting. HART VAN HOLLAND SPORT 28 MEI 2014 Badminton Korfbal Zwemmen dén Pud tr fVssurdniit'n Team J07. TeamJll. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het heren estafetteteam van Van Vliet Barracuda, bestaande uit Emiel van Beusekom, lan Minnigh, Thommy Nickel en Floyd van Hoof, presteer de zaterdag 24 mei uitstekend bij de regiokampioenschappen. Zowel op de 4x200 meter vrije slag als de 4x100 meter wisselslag werd het goud veroverd. Frans en Alice van Pike totaal Poode waren er helemaal kla Nieuwerkerk aan den IJssel - In de laatste speelweek van de voorjaarscom petitie konden de jeugdspelers van BCN maar liefst zes eerste plaatsen bin nenhalen. Team J06 enJ12 waren al kampioen en afgelopen weekend moes ten nog vier teams aan de slag. Team J04, bestaande uit Marijn Lange, Davey Hoekman, Maaike Duifhuis, Laura Wisse en Tim Bo- rowy hadden zaterdag nog maar een punt nodig en dat was mis schien wel de reden dat het even haperde bij BC Velo in Wateringen. De dames moesten uiteindelijk de titel veiligstellen door hun single partijen te winnen. Team J07 speelde zondag thuis te gen BC Orbiton uit Leidschendam dat duidelijk een maatje te klein was voor de BCN kampioenskandi daten. Tim Suurmeijer, Anna Geerts, Laura Mackenbach, Willeke Nieu- wenhuizen wonnen royaal met 6-2. Team J11 speelde thuis tegen BC Drop Shot uit Den Haag dat op gewassen was tegen de badmin tonners van Nieuwerkerk. Bente van Leuven, Floor Ockhuysen, Bart Breeuwer, Jochem Boender, Jeroen Breedijk werden bijgestaan door Marylse Hijmans of Chloë Li en wonnen overtuigend met 8-0. Het eerste jeugdteam dat in de hoog ste jeugdklasse speelt had het lastig tegen BC Conquesto uit Zoetermeer. Nieuwerkerk aan den IJssel - CKV Nieuwerkerk 2 heeft zich op eigen kracht gehandhaafd in de Reserve Ereklasse. In de allesbeslissende slotwedstrijd tegen DeetosSnel 2 was Nieuwerkerk ip Dordrecht heer en meester. Een 3-1 achterstand werd omgezet in een 3-9 voorsprong en bij rust was het 4-10. Na rust kwam DeetosSnel sterk terug. Het eerste jeugdteam moest mini maal vierpunten pakken tegen de nummer 3. Kyra van der Heij, Gwenn Verhoeve, Jaynique van Heerdt en Dylan van der Heij wonnen nipt met 5-3. De jeugd van BCN heeft hiermee een bijzonder resultaat neergezet. Zes van de 13 jeugdteams zijn op de hoogste plek geëindigd, boven dien zijn er kampioensteams in alle leeftijdsklassen: UilU13, U15 (x2), UI7 en U19. Nieuwerkerk bleef op hoog niveau spelen en kon op belangrijke mo menten blijven scoren. Zo vielen er achttien goals te noteren, de eerste zeventien minuten na rust. Daarna viel DeetosSnel stil en kon Nieu werkerk de wedstrijd professioneel uitspelen en met 16-21 winnen. Nieuwerkerk is nu verzekerd van wederom een jaar korfbal op het hoogste niveau. Nieuwerkerk 1 sluit seizoen afin stijl Nieuwerkerk 1 heeft in Barneveld haar ongeslagen status in uitwed strijden behouden. Met B1-speel ster Babette Blok als goede debu tante in de basis was de start tegen Odik uitstekend met een 5-9 voor sprong na 20 minuten. De score stokte daarna even en bij rust was het 8-11. In de tweede helft kwam Odik goed terug tot 14-14, maar Nieuwerkerk herpakte zich tot 16- 17. Invaller Koen Collee (ook uit de B1) schoot de belangrijke 16-18 binnen en uiteindelijk won Nieu werkerk met 16-19. Team J04.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 51