Boonstoppel Jr. B.V. De Swift Bandit. Er is al een Swift met inruilvoordeel vanaf 10.399,-. Opnieuw verlies voor Nieuwerkerk Kyra van der Heij verovert kampioenstitels in twee sporten Sponsortocht voor Giro di Kika Dauwtrappen in Reeuwijkse Plassengebied RESTAURANT Revolutionair wijn concept van Restaurant Paddle's breekt met alle Horeca tradities. HART VAN HOLLAND SPOR 28 MEI 2014 55 Nu vanaf €13.399,- Voetbal Tennis en badminton SWIFT wvsrNv.paddles.nl Nog leuker...? Dat bestaat niet! Svuift Bandit 15.399,- Inruilvoordeel 2.000,--/■ Handgeschakelde 1.2 versies: B-label T 20% bijtelling Z 5 sterren veiligheid Met standaard o.a. airco, ESP®* (Electronic Stability Program), stoelverwarming, cruise control en licht metalen velgen is deze Swift buitengewoon compleet. Daarbij is hij, na de Suzuki SX4, de betrouwbaarste in zijn klasse (Consumentengids Auto 2014). Nu met 2.000,- inruilvoordeel vanaf 13.399,-. Private Lease: v.a. 358,- per maand all-in! Brandstofverbruik volgens Euro 5-norm (CE) 715/2007 en 692/2008: 49-5,6 1/100 km; 17,9-20,4 km/1; C02-uitstoot: 113-129 g/km. SUZUKI Way of Life! Nieuwerkerk aan den IJs- sei - De uitschakeling stond al min of meer vast, maar het was afwachten of Nieuwer kerk zich wist te herstellen na de smadelijke nederlaag vo rige week zondag in Oostzaan. In ieder geval bood de thuisclub afgelopen donderdag meer te genstand, maar het bleef voet ballend wel de onderliggende partij ten opzicht van het Oost- zaanse OFC. Nieuwerkerk was simpelweg in twee wedstrijden niet opgewassen tegen deze fy siek sterkere tegenstander en gaat dan ook niet door naar de slotronde van de nacompetitie voor een plaats in de hoofd klasse. Oranjelaan 21, 2741 EP Waddinxveen, Tel. (0182) 622 133, www.boonstoppel.nl 'Het Electronic Stability Program (ESP®) is een geregistreerd handelsmerk van Daimler AG. Deze actie is niet mogelijk i.c.m. andere acties. Genoemde prijzen zijn incl. BTW/BPM en excl. kosten rijklaarmaken. Kijk voor kosten en voorwaarden op www.suzuki.nl Moordrecht - De organisatie van de sponsortocht voor Giro de Kika hoopte op een deelnemersveld van circa vijftig rijders, maarzondag 25 mei versche nen er maar liefst 103 rijders aan de start. Voorafgaand aan de tocht werden de deelnemers welkom geheten door wethouder Rik van Wouden berg die vervolgens om 9.15 uur het startschot loste voor groep 1 die op weg gingen voor een rit van 75 km. Groep 2, eveneens 75 km en groep 3 (45 km) vertrokken enkele minuten later. Rond 12.15 uur was iedereen weer terug en werd onder het genot van een Italiaans hapje en een drankje nog even nagepraat over de succes volle rit. De teller van Giro di Kika staat nu op 1.310 euro. Het team Giro di Kika gaat van 29 juni tot en met 5 juli 995 kilometer fietsen door Italië om geld in te zamelen voor Kika. Voor meer informatie: www.fietsen- in-italie.nl. Voor vertrek nog even met z'n allen op de foto; rechts wethouder Rik van Woudenberg die het startschot loste. Regio - Op Hemelvaartsdag, don derdag 29 mei, kunnen vroege vogels om 5.00 uur op pad in het Reeuwijkse Plassengebied voor een wandeling van vijf, tien of vijftien kilometer. De wandeling begint en eindigt bij natuurboederij Hoeve Stein aan de Oukoopsedijk 20 in Reeuwijk. De deelnemers worden ontvangen met koffie of thee en krijgen een ont bijtpakket mee voor onderweg. De opbrengst wordt besteed aan onder meer het aanbrengen van informa tieborden in het gebied en aan het bewegwijzeren van de wandelpa den. Voor meer informatie en aanmel den: www.staatsbosbeheer.nl of www.groenehartcentrum.nl. gtoenvoorrn Nieuwerkerk aan den IJssel - Het is Kyra van der Heij afgelopen week end gelukt om zowel in de tennis- competitie meisjes onder 17 jaar als in de badmintoncompetitie ge mengd onder 19 jaar het kampioen schap binnen te halen. Dit lukte in beide competities ook nog eens zonder een singlepartij te verliezen. Dat restaurant Paddle's in Waddinxveen niet voor de gebaande paden kiest is in de regio wel bekend. Al een aantal jaren werken zij met bet concept "Sharing" waarbij de gerechten op borden en schalen op tafel komen en de gasten hier zelf naar wens delen van pakken. Een hoge product kwaliteit en daarnaast de nadruk op een gezellig samen zijn. Opnieuw slaagt Paddle's er in om af te wijken van de gebaande paden. Paul: "Veel gerechten komen nog beter tot hun recht met daarnaast een geselecteerde goede wijn. In de horeca is het echter gebruikelijk dat er vermenigvuldigd wordt met een vaste factor, deze opslag kan bij de betere wijnen behoorlijk oplopen. Wij gaan alle wijnen nu tegen inkoop verkopen met een vaste opslag van 15,- per fles. Onze marge is dus op elke wijn gelijk, ongeacht de prijs van de wijn. Het doel is om de kwaliteit van ons product nog verder te verbeteren doordat gasten eerder geneigd zullen zijn om de mooiere wijnen te bestellen. De wijnkaart is ook uitgebreid met een aantal topwijnen, dus reden genoeg om binnenkort het glas te heffen aan de Zuidkade 4a te Waddinxveen." Paddle's breekt hiermee met alle bestaande horeca tradities maar dat past wel bij dit eigenwijze restaurant. 2O0S Zuidkade 4A, 2741 JA Waddinxveen, tel. 0182-640047, info@paddles.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 55