Even voorstellen aan een aantal Geen Webshop, Geen Megastore maar Al 48 jaar in de branche. uu^Ve^<gr Zonneschermen voor meterprijs! Een familiebedrijf waar Kwaliteit en Service hoog in het vaandel staan en die ook nog met iedere prijs mee kan gaan. 2 meter 3 meter 4 meter 5 meter 200,- 300,- 400,- 500,- 2,5 meter 3,5 meter 4,5 meter 5,5 meter 250,' 350, 450, 550, LOUNA MINNAAR PIETER TENSEN YVETTE METSELAAR-ADEGEEST COBI VAN DER ZWAN PETER DE KOOTER Moerkapelse Zijde 3 2752 BA Moerkapelle Tel: 079-5932133 Fax: 079-5936471 Ook uw adres voor vloeren, raamdecoratie en horren - Zeparokrant 2014 I Jubileumkrant 2004 - 2014 Werkzaam als fysiotherapeut in het St. Franciscus Gasthuis, Rotterdam. Hoe: Mijn collega, John Heijkoop heeft vijf jaar geleden gevraagd of ik mee wilden doen Functie: Masseur, en ik hou Aafke wakker in de holst van de nacht. Hoogtepunt: Wanneer alle lopers op het eind nog zin hebben om te lopen. Laagtepunt: Ik heb geen handen de week daarna Eitje: De onderlinge cameraderie blijft lang daarna nog hangen in mijn hoofd Ik ben vrachtwagenchauffeur bij Hoogvliet. Ik ben bij Zeparo gekomen via een krantenartikel, gebeld, meegedaan en was gelijk enthousiast. Als hard loper wil ik mijn functie vervullen bij Zeparo. Hoogtepunt:lk mocht gelijk meedoen van Parijs naar Rotterdam. Dieptepunt:Aan het einde van de rit ben je helemaal op en leeg. Ik ben 36 jaar oud. Oorspronkelijk kom ik uit Bleiswijk maar ik woon alweer veertien jaar in Zevenhuizen samen met Michel. In het dagelijks leven ben ik moeder van twee mooie dochters (zes en twee jaar) en ben ik operatie-assistente in het Maasstad ziekenhuis in Rotterdam. 24 Jaar lang heb ik gevolleybald, maar anderhalf jaar geleden wilde ik toch iets meer aan mijn conditie doen. Toen kwam ik bij John Heijkoop terecht, die hardloop trainingen verzorgt. John en zijn vrouw Ingrid zijn beiden zeer betrokken bij de Zeparo en verteld dat er nog lopers nodig waren. Nadat ik er even goed over na heb gedacht (1 avond!!) vond ik het een kans om een sportieve uitdaging aan te gaan en een zeer goed doel te steunen. De Roparun zal fysiek een uitdaging worden, maar in zo'n goed georganiseerde organisatie als Zeparo heb ik er alle vertrouwen in dat het een succes zal worden! Ik ben getrouwd met Wim, moeder van een zoon en twee dochters en oma van de allerliefste kleinzoon. In het dagelijks leven ben ik eerste hulp/BHV instructeur. Het is alweer acht jaar geleden dat een van de mas seurs vroeg of ik mee wilde voor de catering/verzor- ging. Sindsdien ben ik van de partij. Welke functie: nog steeds met veel plezier doe ik de catering/verzorging voor hef team tijdens de Roparun. Daarnaast probeer ik het hele jaar door op allerlei manieren geld op te halen voor kankerpatiënten. Hoogtepunt: Als we taart hebben bij de vergadering, want dat betekent dat de teller de 10, 20 en zelfs een keer de 30.000 euro grens gepasseerd is. Maar ook elk pinksterweekend als de Roparun plaatsvint is een hoogtepunt. Dieptepunt: Dat mijn moeder en zus, die beiden aan kanker zijn overleden, nooit zullen weten dat ik me inzet voor hun lotgenoten. Wat wil je verder nog kwijt: Ik hoop dat we dit jaar weer een mooi bedrag ophalen om de kankerpatiënten een beetje comfort te bieden. Maar ook dat we een goeie Roparun hebben. Met veel saamhorigheid, gezelligheid en mooi weer, maar zonder strubbelingen. Beroep: Operations manager PUMA Benelux BV Leeftijd: 49 jaar Getrouwd: Anita de Haan, twee kinderen Esmé en Sven. Ik ben tijdens hef oogstfeest aangesproken door Rinus van Ruitenburg en Niels Elgersma om mee te doen met de Roparun. Op dat moment was ik aan het trainen voor de Rotterdam Marathon. Hoe lang ben je al betrokken bij team Zeparo? Ik ben sinds het tweedee jaar betrokken bij team Zeparo. Ik ga nu voor de zesdee keer mee naar Parijs Bontenbal Interieur Vraag naar de voorwaarden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 52