Hierdoor ben ik olleen -oor mee- gemotiveerd geraak v v Pn het doel dat wi[ hiermee evenement voegen "Tmrhten even toe te vucy mee, kunnen worden toegevceg aan het leven CARI ELZINGA ERIK VAN ROOIJEN INGRID HEIJKOOP BEN VAN YPEREN TON AVELING Zeparokrant 2014 I Jubileumkrant 2004 - 2014 5 en heb intussen ook al twee keer een start in Hamburg meegemaakt. Voor welke functie heb je ingeschreven tijdens de Roparun? Ik ga, na dit jaar de marathon weer gelopen te hebben, als loper mee. Nu alleen nog zorgen dat ik fit blijf tot de start in Parijs. Wat was/ is jouw mooiste moment bij Team Zeparo? Dat zijn er in de loop der jaren al heel veel. Maar als ik er dan toch een uit moet lichten dan is het wel de volgende; We zijn onderweg in Noord-Frankrijk, als Rik Berends de bus parkeert voor een woonhuis. Er liggen op de stoep wel een paar pallets maar wij wisten niet waar voor. Dan komt er een boze Fransman naar buiten met een klauwhamer in de hand en begint boos te schreeu wen in het rond te zwaaien. Rik probeert in goed Zeven- huizens/Frans uit te leggen wat de bedoeling is maar gek genoeg begrijpt hij dit dialect niet. Wij snel de bus 150 meter verderop geparkeerd en nu wachten op John Heijkoop. Die wordt op zijn beurt weer boos op Rik omdat hij die extra meters moet lopen. Na enige uitleg hebben we er met elkaar smakelijk om kunnen lachen. Maar het mooiste is vooral de teamgeest tijdens de Roparun en sportiviteit tussen de verschillende teams en de goede verzorging onderweg waardoor de pijn, honger en slaap snel vergeten zijn. Wat zou jij nog willen zeggen? Ik heb nu zelf moeten ondervin den, en ondervindt dit nog steeds in mijn directe omgeving, wat ziek zijn is en heb zelf tot nu toe veel geluk gehad bij het genezingspro ces. Ik ken ook mensen die dit geluk niet hebben gehad maar wel veel baat gehad hebben, of nog steeds hebben, het goede werk van de stichting Roparun. Als iedereen de steun geeft die de Roparun verdient dan kan er veel goed werk verricht worden voor de mensen die dit hard nodig hebben. Het is een mooi evenement met een fantastisch doel, waarbij het langs de Daniel den Hoedkliniek en aan de finish op de Coolsingel toch altijd weer een enorm emotioneel moment is. Woonplaats: Zevenhuizen Beroep: Hart-Echolaborant op de Cardiologieafdeling van het Sint Franciscus Gasthuis te Rotterdam Alweer tien jaar geleden was mijn eerste Roparun. Via John Heijkoop en Niels Elgersma ben ik toen be naderd of ik mee wilde doen. Mijn vader was toen net overleden aan die vreselijke ziekte kanker. Ik wilde mijn steentje wel bijdragen om veel geld op te halen voor het goede doel. twee in de afgelopen tien jaar ben ik niet met de run mee geweest. In 2007 toen werd geconstateerd dat mijn zus een ern stige nierziekte had. ik besloot om nierdonor te zijn om mijn zus weer een volwaardig leven te geven In 2008 had ik het zeer druk met een studie en veel examens in die periode. Nu 2014 op naar Parijs! I Mijn achtste keer dus. Mijn functie-binnen het team is de catering samen met Cobi onze teamgenoten voorzien van heel veel eten. het absolute hoogtepunt blijft nog steeds, zonsopgang midden in de prachtige bloemenvelden van Frankrijk heel stil, licht mistig, heel mooi, samen met Marina Veerman (ook Cateraar toen) ik meen in de tweedee Run 2005! Eigenlijk ken ik geen echte dieptepunten. Ik hoop dit jaar weer vele monden te voeden en dat iedereen blessurevrij Rotterdam gaat halen. Dat er veel gelachen mag worden ondanks het zware parcours voor iedereen. Dat er veel geld voor dit goede doel opgehaald mag worden. 'Trachten leven toe te voegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven' Ik ben Erik van Rooijen, 35 jaar oud. Ik ben getrouwd en trotse vader van onze dochter van bijna drie. Sinds een aantal maanden heb ik het mountainbiken, wat ik al heel wat jaren deed, vaarwel gezegd. Ik ben over gestapt naar het racefietsen en de gelukkige eigenaar van een nieuwe Trek racefiets. De komende jaren zullen hier dus vele kilometers mee gereden gaan worden. In het dagelijkse leven ben ik werkzaam in de magazijn stellingen en verdiepingsvloeren bij Meermagazijn te Hazerswoude-dorp als buitendienstmonteur. Een aantal jaren geleden ben ik in gesprek geraakt met Ton Aveling de chauffeur (tevens achterbuurman) die zijn vrachtwagen ter beschikking stelt en deze ook bestuurd tijdens de Roparun. Hij heeft me toen al gemotiveerd voor dit grote evenement voor dit goede doel. Hierdoor zei ik al een aantal jaren tegen mijn vrouw, hier zou ik eigenlijk een keer aan mee moeten en willen doen. Toen er een aantal maanden geleden een oproep in de krant stond was de stap naar aanmelden dan ook niet groot en heb ik mij daarom ook gelijk opgegeven, om het team van Zeparo verder aan te vullen als fietser voor de Roparun van 2014. Mijn eerste kennismaking met een gedeelte van het team was gezellig en hartelijk. Veel uitleg en informatie gekre gen tijdens mijn eerste training. Hierdoor ben ik alleen maar meer gemotiveerd geraakt voor het evenement en het doel dat wij hiermee steunen; '"Trachten leven toe te voegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven". Het is ook de eerste keer dat ik mee ga doen aan zo'n groot evenement voor een goed doel. Ik wens iedere deelnemer van team Zeparo dan ook heel veel succes tijdens de run van dit jaar. Ook aan mij de eer om mij voor te stellen op deze pagina van de jubileumkrant. Ik ben Ingrid Heijkoop, inmiddels 4.6 jaar oud, getrouwd met John Heijkoop en de trotse moeder van drie heerlijke jongens. De zorg voor mij gezin combineer ik met een baan als, fysio therapeute op een kinderdagcentrum voor verstandelijk beperkte kinderen. Ik werk hier al jaren met veel plezier en hoop dit nog lang te mogen doen. Tien jaar geleden ben ik getuige geweest van de 'geboorte' van Team Zeparo. Mijn man, had al diverse keren de Roparun gelopen en had het stoute plan opge vat, om in een actief dorp als Zevenhuizen-Moerkapelle ook een team op te richten. Samen met Niels Elgersma en Rinus van Ruitenburg is het team toen tot stand gekomen. In de eerste vier jaren heb ik alleen op de achtergrond meegedraaid omdat de kinderen toen nog erg klein waren. Vanaf 2009 ben ik mee gaan doen als actief lid en ben ik voor het eerst als loopster meege gaan. Deze functie heb ik in de jaren erna ook bekleed. Dit jaar heb ik besloten om mezelf op de reservelijst te laten plaatsen voor de loopfunctie. Maar mocht het zo zijn dat het loopteam niet compleet is om van start te kunnen gaan, in het dan ben ik van de partij! Als je het hebt over de hoogtepunten bij Team Zepapro de afgelopen jaren, dan heb ik niet een specifiek mo ment, Er zijn meerdere mooie momenten geweest. Een aantal mooie momenten: In mijn eerste jaar was mijn grote moment dat we als team over de finish kwamen. Voor mij was dit de grote overwinning op mijzelf! In 201 1stond ik met tranen in mijn ogen en een brok in mijn keel te kijken hoe teamgenoot Marius glunderend voor team Zeparo de roparun startte in Parijs. De vre selijke ziekte waar we het hele jaar geld voor ophalen had hij overwonnen en kon weer starten. Daarnaast zijn er de-leuke gezellige feesten van de tweedee nacht, het enorme teamgevoel en de lolletjes, binnen het team, maar ook met de andere ploegen onderweg. En dan is er, het steeds terugkerende moment van trots, als onze penningmeester het bedrag békend maakt dat wij met ons team aan sponsorgelden weer bij elkaar gebracht hebben voor stichting Roparun. 2014 wordt de tiende Roparun voor team Ze paro! Zonder de steun van een ieder, op welke manier dan ook, was dit nooit gelukt. Bedankt! Wat zou jij nog willen zeggen? Dit wordt een spannende roparun dit jaar. Een nieuw traject, het kan dus niet op routine van iedereen. Ik ben benieuwd wat het ons gaat brengen maar bovenal wat we dit jaar weer aan geld bijeen kunnen brengen voor het goede doel, want daar is het ons uiteindelijk allemaal om te doen... Mijn naam is Ben van Yperen, 59 jaar oud, getrouwd met Anjo, drie kinderen die inmiddels al deur uit zijn. Ik ga nu voor zesde maal meedoen aan de Roparun. De eerste keer was als fietser vanwege een blessure, de an dere vierx als loper. Ik heb nu zowel vanuit Parijs als van Hamburg beide trajecten een keer compleet gelopen. Mijn motivatie om mee te doen was in eerste instantie de sportieve uitdaging. Na een aantal halve en één hele marathon was dit weer een nieuwe uitdaging. En ik kon hierbij mijn lopen combineren met een goed doel: een klassieke win-win situatie. Als penningmeester van Zeparo probeer ik een steentje bij te dragen om elk jaar weer een zo hoog mogelijk bedrag af te dragen aan de doelen van de Roparun. Mijn naam is Ton Aveling en woon in Zevenhuizen. Ik ben ondernemer van een transportbedrijf. Ik ben bij Zeparo gekomen door Jimmy want er was een vrachtauto nodig voor het vervoer. En nu doe ik het alweer een paar jaartjes met veel plezier. Voor die dagen dat je onderweg bent zijn je een soort grote familie, geworden.En zolang het kan zal ik me inzetten voor het goede doel. De functie die ik nu doe is goed voor me. Het hoogtepunt was dat we met een tevreden gevoel terug kunnen kijken, want het is altijd gezellig onder elkaar. Wat ik te zeggen heb is dat we door moeten gaan voor het goede doel, zo lang het kan natuurlijk. Ti. C.«- da9ej

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 53