GLOBAL SLAPEN IN EIGEN STIJL complete slaapkamers uitgebreid programma bedtextiel interieurstoffen di. t/m za. 10.00-17.00 uur koopavond: do. tot 21.00 uur Tweede Pinksterdag: 10.00-17.00 uur www.siapenineigenstijl.nl kasten op maat Beter en voordeliger "Door eigen productie zijn we ook veel voordeliger dan de andere merken," vult Rutger aan. "Bieden we persoonlijke vormge ving en maken we zelfs in twijfe- laarmaten bedden met verborgen hoog/laagfunctie. Het fijne voor mensen is, dat het bed alle gewenste functies kan hebben en prachtig is om te zien." Bezoek aan huis Rutger: "Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat, door omstandigheden, een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is." Showroom en productie Bart: "In onze showroom in Moordrecht staan bedden en kasten fraai opgesteld. Tevens kunt u kijken in het atelier en bij de productie. De 'keuze in matrassen, kasten en gewenste afwerking is uniek en als u zeker wilt zijn van stijlvolle bedden en meubels is een bezoek aan ons bedrijf beslist de moeite waard." Global Bedden Meubels voor info en bezoek aan huis: 0182 375022 uitgebreide showroom, productie en atelier: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht Bart Hofman Wim Hofman Rutger Hofman Complete slaapkamers De juiste matras "Mijn vader is met succes al "We maken bedden en matras- meer dan dertig jaar actief in dit sen voor mensen met allerlei vak," vertelt Rutger Hofman van klachten," vertelt broer Bart Slapen in Eigen Stijl. "Hij is "Dat kan zijn als er sprake is begonnen met het maken van van Parkinson of in geval van bedden op maat. Sinds mijn rug- of nekklachten. Natuurlijk broers Bart, Casper en neef Wim ontmoeten we ook veel mensen er bij zijn gekomen is dat uitge- die gewoon echt lekker willen breid naar complete slaapka- liggen. Wat de vraag ook is, we mers." Rutger: "Nu kunnen we vinden met onze mensen altijd met onze vakmensen zowel een weg om de juiste matras te prachtige bedden en kasten maken. Dat is al heel goed maken, als wensen voordres- mogelijk voor 745,-euro," bena- soirs en tv-meubelen vervullen." drukt Bart Hofman. Zeparokrant 2014 i Jubileumkrant 2004 - 2014 zijden beddengoed en dekbedden I I I IJ l\V* V W V» V

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 76