WADDINXVEEN Kanaaldijk Afwisselende muzikale avond met Carajillo Broeierig weer speelt duiven parten Succesvol Pinksterweekend voor triatleten Sing Inn in Oud Verlaat Samen eten en voetbal kijken in De Zevenster www.gardenlifestyle.nl Vibe lounge Bij de Coenecoopbrug Comfortabele loungeset van greywash halfmoon wicker ind. taupe All Weather zit- en rugkussens. Bestaande uit een 3-zits, 2 stoelen en koffietafel. Excl. bijzettafel en decoratiekussens. HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 11 JUNI 2014 Van 1875,- voor Zondag open van 12.00 -17.00 uur Nieuwerkerk aan den IJsset - Kamer koor Carajillo trad zaterdag 7 juni voor het eerst op voor eigen publiek in kerkgebouw De Bron. Zo'n tachtig bezoekers trotseerden de hitte om te luisteren naar koormuziek, maar ook optredens van solisten als sopraan Heieen Vlietstra, basbariton Milan de Korte en het Duo Zon en Zin op viool en accordeon. Bij sommige liederen zong Carajillo in een speciaal bedachte choreogra fie. Zo stonden bij Anthem (musical Chess) de koorleden in vier rijen op gesteld en zag je bij Fragile (Sting) de sopranen en alten als de dwaze moeders van Argentinië uit de jaren '70 rondlopen. Tussen de kooroptredens door wa ren er opera aria's van Cilea en Mozart, vertolkt door de heldere sopraanstem van Heieen Vlietstra uit Nieuwerkerk aan den IJssel en het stemgeluid van de talentvolle 17-jarige Milan de Korte, die later in de operawereld zijn geluk gaat beproeven. Duo Zon en Zin ver maakte op professionele wijze het publiek met aanstekelijke volks muziek op viool en accordeon en sloten aan het einde van de avond aan bij Carajillo in een swingende finale. Moordrecht - Voor de postdui ven van de Gevleugelde Vrienden stonden twee vluchten op het programma. Een Vitessevlucht vanuit Peronne over 259 kilome ter. Door de zuidoosten wind en het broeierige weer hadden de duiven het moeilijk. De 152 duiven wer den om 7.15 uur gelost, om 10.18 uur was de eerste duif thuis bij M. Terlouw met een voorsprong van tien minuten op nummer twee. De eerste 20: M. Terlouw 1,10,14; T. Tuynder 2; P. en J. Heikoop 3,8,19; C. Starreveld en Zn. 4,6; G. de Lelij 5; J. Speksnijder 7,12,13,16,20; H. Beider 9; A. Dekker 11; A. Eegde- man 15; R. van Kerkhof 17; A. van der Ploeven 18. De tweede vlucht was een dag- fondvlucht vanuit Bourges over 568 kilometer. 63 duiven werden om 6.30 uur gelost en om 13.06 was de eerste duif thuis bij P. en J. Heikoop. De prijzen: P. en J. Hei koop 1,2,3,4,6,7,8,9,11,19,20; M. Terlouw 5,15,17; J. Speksnijder 10,13;T.Tuynder 12;A. Dekker 14; A. Eegdeman 16,18.21. Zuidpias - Het Pinksterweekend stond voor de triatleten Carlo van den Bergh en Eric Smits in het te ken van een triatlon. Na wat peri kelen met zijn achillespees in de voorbereiding deed Van den Bergh mee met de triatlon van Almere op de Olympische afstand. De wat kor te 1.500 meter volbracht hij in een tijd van 17:46. Met het fietsonder deel kon hij nog een aantal plaatsen opschuiven. Tijdens het afsluitende looponderdeel moest Van den Bergh rekening houden met zijn achilles pees waardoor hij de tien kilometer liep in 40:30. Uiteindelijk werd hij derde bij de heren 40 en zevende overall. Eric Smits deed mee met de triat lon in Woerden. Na een kilometer zwemmen kwam hij als tiende uit het water in een tijd van 15:03. Tijdens het fietsonderdeel wist hij zich goed met een gemiddelde van veertig kilometer per uur goed te handhaven. De afsluitende de tien kilometer liep Smits in 37:31 waar na hij vierde overall en derde bij de heren 40 werd. De muziek varieerde van oude barok, romantiek (Brahms tot het barbershop-achtige Java Jive, het braziliaanse Mas que Nada (Ben) en swingende Zuid Amerikaanse stukken. Oud Verlaat - Op het veldje achter de kapel aan de Vlietkade 35 wordt zondag 15 juni een Sing Inn gehou den. Spreker is Dominee Leon de Borst, aanvang 16.00 uur. Het The ma is: 'God, wie, wat, waar is Hij'. Muzikale begeleiding komt van het Combo van Marissa Koolhaas. Bij regen wordt de dienst in de kapel gehouden. Zevenhuizen - De Zevenster kleurt woensdag 18 juni oranje. In de re creatiezaal wordt de WK voetbal wedstrijd Nederland-Australië be keken. Om 16.30 uur gaat de zaal open en worden sap en zoutjes geserveerd. Daarna is er een gezamenlijke maaltijd met patat en een snack naar keuze. Om 18.00 uur begint de voetbalwedstrijd. In de pauze is er een drankje en na de wedstrijd kof fie. Rond 20.30 uur is het afgelopen. Voor bezoekers zijn de kosten 6,50 euro en voor bewoners van De Ze venster 3 euro. Tegen betaling van 2,50 euro kunnen belangstellenden binnen Zevenhuizen worden opge haald en gebracht. Meer informatie en aanmelden voor maaltijd en/of bus bij de receptie van De Zevenster: 0180-637111.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 13