HSV Moordrecht tweede in driekamp Lions aan de slag Senioren Moordrecht genieten van Biesbosch tot en met Tiengemeten Vaderdag bij Wereldwinkel Van der 1 Wij heten u graag welkom CAMPANULA S KKRSEN HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 11 JUNI 2014 19 Praiseavond met gevangenisdominee Hengelsport Vat}»** plant (j voor op=op Actie is geldig t/m 17 juni Bredeweg 116 - Zevenhuizen (Naast A12) - Tel: 0180 - 63 15 11 Voor meer aanbiedingen: www.spektuin.nl lot ^LeKN Uv iAcwNcoftv! Moordrecht - In gebouw De Har monie aan de Sportlaan 5 wordt zondag 15 juni een praiseavond gehouden. Wytze Plantinga, dominee in de Zoetermeer gevangenis, spreekt over 'wonderen'. De muziek wordt verzorgd door de Parousia Wor- shipband. Aanvang 19.00 uur, zaal open 18.30 uur. Moordrecht - HSV Moordrecht het B-vak met 8.270 gram, Ron heeft zaterdag 6 juni een driekamp Hofland tweede in het A-vak met gevist en werd daarin tweede ach- 4.930 gram, Erik Faas derde in het ter HSV Waddinxveen. B-vak met 3.100 gram en Aad Mo- Individueel was er succes voor Kees rien vijfde in het A-vak met 2.410 van den Heuvel, hij werd eerste in gram. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stich- het belang van muziekonderwijs, ting MOZ-Art, muziekonderwijs een workshop slagwerk van docent Zuidpias, ontving woensdag de Ie- Steven Favier. De les stond in het den van Lionselub Nieuwerkerk in teken van Braziliaanse muziek. Er haar gebouw aan de Schubertstraat. werd met plezier op los geslagen; na afloop werd de mogelijkheid van De heren kregen, na een praatje de oprichting van een Lions House van directeur Bastienne Prins over Band geopperd. De trossen werden losgegooid voor een toertocht door Nationaal Park De Biesbosch om via de Amer en het Haringvliet koers te zetten naar het eiland Tiengemeten voor een bezoek aan het Rien Poortvlietmuseum en het Landbouwmuseum. De vrijwil ligers van het Landbouwmuseum bleken allen zeer boeiende vertel lers, vol kennis over de keur van nog steeds goed werkende landbouw werktuigen en gereedschappen die dit museum herbergt. De tijd vloog voorbij, waardoor velen niet meer toekwamen aan het Bezoekerscen trum van Natuurmonumenten, dat ook op het eiland is gevestigd. Re den genoeg om nog eens naar het eiland terug te keren. juni. Misschien wel om de omzet van stropdas, overhemd en sokken te vergroten. Want die drie artikelen zijn een tijdlang populair geweest als Vaderdagcadeaus. De Wereldwinkel heeft andere idee- en voor Vaderdag. Daar richt men zich op de hobby's van vaders: zoals voetbal, fietsen, koken en barbecue- en. En op wat vaders lekker vinden, zoals chocola en goede wijn. Deze maand zijn drie wijnen in de aan bieding. Voor vaders die kleine autootjes verzamelen zijn er nieuwe modellen uit Madagaskar in het assortiment, gemaakt van afvalmateriaal. De Wereldwinkel aan de Dorps straat 202D is open van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, op vrijdag tot 17.00 uur. Moordrecht - Moordrechtse senio ren gingen op woensdag 4 juni aan boord van de Zilvermeeuw 5 voor het jaarlijkse uitstapje. Autootjes, gemaakt van afvalmateriaal. Zevenhuizen - Vaders zitten goed in juni, met name op de derde zondag in juni, dan wordt Vaderdag gevierd. Dat gebeurt al meer dan een eeuw. Op 19 juni 1910 voor het eerst in Spokane in de staat Washington. In Nederland begon men er mee in oktober 1937. Op initiatief van he renmodezaken is de datum in 1948 verplaatst naar de derde zondag in SINDS 1923 pek Deurenspecialist Simon Maree is al sinds 1923 het adres waar u moet zijn als u op zoek bent naar een mooie kwaliteitsdeur en schuifkast die precies past bij uw smaak en inrichting. Uw adres voor: binnen- en buitendeuren kamer-en-suite op maat terrasdeuren schuifdeurkasten op maat eiken houten tafels Noordeindseweg 202 Berkel en Rodenrijs www.simonmaree.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 19