f§ s P Eerste paal geslagen voor tuinafdeling Van der Spek Whisky week bij Barrique Een slagroomschnitte voor een juiste voorspelling! Tuinfair met brocante en woondecoratie bij Theehuys Annemaroos GHZ Pendeldienst als nieuwe service voor patiënten en bezoekers b It f HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 11 JUNI 2014 27 WWW, Het W. K. Voetbal bij Bakker Ammerlaan frl »£i l*"-* BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - De officiële eerste paal voor de bouw van een kas en een opslagruimte voor de tuinaf deling van Van der Spek in Zeven huizen ging op 4 juni de grond in. Teun van der Spek, de grondlegger van het bedrijf en nog steeds da gelijks actief in de zaak, heeft de eerste paal geslagen en daarmee het startschot gegeven voor de nieuwbouw. In 1965 startte Teun van der Spek met de verkoop van fruit uit eigen boomgaard. In de loop van de tijd kwamen er steeds meer andere producten bij zoals aardappelen, sinaasappelen, maar bijvoorbeeld ook boerenkaas. Wat eerst een klein winkeltje was, werd lang zaam maar zeker een grote zelfbe dieningswinkel. Daarnaast heeft Van der Spek ook een tuinafdeling met tuinplanten, potten, tuingrond, regentonnen en decoratieartikelen. Deze afdeling is in de loop der jaren uitgegroeid tot een heel "tuincentrum". Het voorziet in een steeds groeiende behoefte om een leuk afwisselend assortiment tuinplanten en acces soires te kunnen kopen tegen een scherpe prijs. Met de bouw van de kas gaat de lang gekoesterde wens van huidige eigenaar Martien van der Spek in vervulling om de tuinafdeling te verplaatsen naar een stuk van de boomgaard. Zo kunnen de artikelen droog en overzichtelijk worden ge presenteerd en kunnen de klanten comfortabel rondsnuffelen tussen gezellig bloeiende planten en leuke accessoires, ook als het weer even wat minder is. Martien van der Spek: "Voor de bezoekers en me dewerkers wordt het vooral in de winterperiode een stuk aangena mer en het komt ook de kwaliteit van onze producten ten goede! Van der Spek, Bredeweg 116, Ze venhuizen. Meer info: www.spek- voordeel.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Whis ky wordt in Nederland steeds meer gedronken. Vooral voor malt whisky en de zogenaamde premium brands groeit de belangstelling. De winkels van uw topSlijter, waar onder Barrique in Nieuwerkerk aan den IJssel, organiseren binnenkort opnieuw deze bijzondere actie voor inmiddels alweer de achtste keer. Van maandag 23 t/m zater dag 28 juni gaat elke tweede fles van 27 bekende whiskymerken voor half geld de deur uit. De aan bieding geldt weer voor 27 veel verkochte whiskymerken. Voor elke tweede fles hoeft gedurende deze week maar de helft afgerekend te worden. Het kunnen ook twee verschillende merken zijn, als het maar om deelnemende merken gaat. In dat geval geldt de korting voor het goedkoopste merk. Er is maar één nadeel bij al dit voordeel: de actie geldt zo lang de voorraad strekt. Op Op! Zie voor alle infor matie de grote advertentie elders in dit blad of ga naar www.uwtop- slijter.nl Zuidpias - Waddinxveen - Tijdens de dagen die voorafgaan aan de wed strijden die het Nederlands elftal speelt op het Wereld Kampioenschap Voetbal, kunnen de klanten, met een besteding vanaf 7,50 euro, bij Bakker Ammerlaan de uitslag voorspellen van de eerstvolgende wedstrijd. Goede voorspellingen worden beloond met een slagroomschnitte. Bij eerdere Europese of Wereld kampioenschappen hebben veel klanten gebruik gemaakt van die mogelijkheid en een uitslag inge vuld. Bakker Ammerlaan heeft meerdere keren een flinke hoe- Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Moerkapelle - Dinsdag 17 juni or ganiseert Theehuys Annemaroos aan de Herenweg 42 een landelijke Tuinfair gericht op de verkoop van woondecoratie van onder andere kadowinkel 'De Glimlach'. Op deze fair zijn verder kramen te vinden met brocante, tweede hands spul len, sieraden van 'My Jewels', haakwerk van Elizah van der Knijff, Tupperware, Israël produc ten, Jemako schoonmaakmidde len, Aloë Vera, de zendingswinkel, fotokaarten en aardbeien. Verder zijn Hartje Holland, Anna M. en Uniek voor Kids van de partij. Wie even wil bijkomen kan heerlijk ge nieten van een High Tea. De fair vind plaats van 10.00 - 16.00 uur en er is ruime parkeergelegenheid. Ook voor fietsen. Meer info? T 079 5933132. m Gouda - Dinsdag 10 juni start het Groene Hart Ziekenhuis met een nieuwe service voor patiënten en bezoekers, de GHZ pendeldienst. Dit is een golfkar die patiënten die slecht ter been zijn van de par keergarages P2 en P3 naar hoofd ingang vervoert, en natuurlijk ook weer terug. Op werkdagen tussen 08.00 en 17.00 stopt de pendeldienst bij drie 'haltes' op het GHZ-terrein: de ingang van P2, het bankje bij de ambulancesluis nabij P3 en on der de luifel bij de hoofdingang. Patiënten en bezoekers die ge bruik van deze pendeldienst wil len maken, kunnen bij een van de haltes plaatsnemen om ca. 5 mi nuten te wachten tot de pendel dienst langskomt. Via de receptie kan men ook contact opnemen met de pendeldienst. De golfkar is gehuurd voor een proefperiode van twee maanden en wordt bestuurd door vrijwil ligers. Als patiënten en bezoekers de GHZ pendeldienst waarderen en gebruiken, wordt deze nieuwe service gecontinueerd. veelheid taartjes uitgedeeld. Het Nederlands elftal speelt op 13 juni, 18 juni en 23 juni. Dat betekent dat de klanten vanaf dinsdag 10 juni de uitslag kunnen invullen. En hopelijk volgen na 23 juni nog meer wedstrijden. Op de dagen dat Nederland voetbalt zijn de oranje tompouces in de aanbieding! I

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27