GLOBAL "Elkaar de waarheid zeggen en het daarna goedmaken" ProgFrog presents Kristoffer Gildenlöw KERKDIENSTEN HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS\ 11 JUNI 2014 31 Echtpaar Hoogendoorn zestig jaar getrouwd Korte zomercursussen muziek voor peuters De juiste matras Beter en voordeliger Bezoek aan huis SLAPEN IN EIGEN STIJL Nieuwerkerk aan den IJssel- Bij Café Honkoop waren dansfeesten destijds dé gelegenheid voor de jeugd om elkaar te ontmoeten. De toen 17-jarige Cees Hoogendoorn maakte kennis met de 20-jarige Annie de Bruyn en de vonk sloeg over. Het werd een 'knipperlichtverkering', omdat Annie 'dat ventje eigenlijk véél te jong vond'. De liefde bleek sterker dan het leeftijds verschil want Cees en Annie zijn inmiddels zestig jaar getrouwd. Door Cees Visser De bruidegom werd in Rotterdam geboren en de bruid in Capelle. Anderhalfjaar na hun eerste ken nismaking trouwden ze en trokken een halfjaar bij de moeder van de bruid in. Van de huwelijksplechtig heid werd geen feest gemaakt, om dat de vader van Annie juist toen op 46-jarige leeftijd overleed. Na eerst bij bakkerijen te hebben gewerkt, nam Cees na het overlij den van Annie's vader diens melk handel met paard en wagen (later vervangen door een SRV-winkel- wagen) over en daarbij assisteerde Annie zoveel ze kon. Daarnaast runde zij het huishouden en werd moeder. Door het zware werk van de melkhandel kreeg Cees rug klachten en besloot het roer om te gooien. Hij kocht een pandje in Rotterdam waar hij een delica- tessenhandel startte die bijzonder goed liep. Het paar bleef in Nieu- werkerk wonen en verkocht uitein delijk de Rotterdamse winkel. Het echtpaar kreeg een dochter, Marianne, en twee zonen, Herman en Geo. Inmiddels is de familie uitgebreid met vijf kleinkinderen, waarvan de jongste negentien jaar is. Bruid en bruidegom wonen met groot plezier in appartementen gebouw Eureka, zijn geestelijk nog goed gezond en nemen beiden hun rugklachten voor lief. Ze zijn dank baar voor elke nieuwe dag, rijden nog auto en hebben ieder hun ei gen liefhebberijen. Zestig jaar hebben ze het met el- de waarheid zeggen en het daarna kaar uitgehouden, omdat ze 'elkaar weer goed maken'. Diamanten echtpaar Cees Hoogendoorn (79) en Annie Hoogendoorn-de Bruyn (82) dankbaar voor elke nieuwe dag. Zuidpias - Stichting MOZ-Art, muziekonderwijs Zuidpias, or- ganiseeret cursussen voorbe reidend muziekonderwijs voor kinderen tot acht jaar. De cur sussen worden gegeven door Corry de Klepper. In de korte zomercursussen Muziek op Schoot en Muziek met Peuters (vijf of zes weken) die binnenkort van start gaan (woensdag 11 en vrijdag 13 juni), wordt gewerkt met liedjes en spelletjes die de zeer jonge kinderen aanspreken, en die door de begeleiders gebruikt kunnen worden bij de dage lijkse bezigheden. Voor meer informatie zie: www.moz-art- zuidplas.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - De Zweedse muzikant en songwriter Kristoffer Gildenlöw is met zijn band zondag 15 juni te gast in 't Blok. De bezoeker hoort rustige, ingetogen liedjes die recht uit het hart komen. Gildenlöw zingt over herinneringen, verlangens en dromen. Het centrale thema van zijn laatste album is het leven: opgroeien, ouder worden en het vinden van... rust. 't Blok aan het IJsermanpad 1 gaat om 14.00 uur open; de toegang be draagt 8 euro bij reservering vooraf: progfrog@telfort.nl; aan de deur 10 euro. Moerkapelle Herst. Herv. Gem.: 9.30 uur ds. G.A. van den Brink en 18.30 uur ds. WJ.C. van Blijderveen. Herv. Gem. Moe.: 9.30 uur ds. PJ. Teeuw en 18.30 uur ds. R.W. van Mourik. Ger. Gemeente Moe.: 9.30 en 18.30 uur ds. W. Harinck. Moordrecht Herv. Bethel. Gem.: 10.00 uur ds. E.M. Bakker en 18.30 uur ds. H. Liefting. V.E.G. in 't Goudse: 10.30 uur E. More. Prot.Gem. De Stroom: 10.00 uur ds. R.P. van der Plicht in Ontm.kerk (laatste dienst in deze kerk). RK Geloofsgem. St. Johannes Ont hoofding: 9.00 uur Eucharistievie ring met pater K. Deku en pastor Feijen. De kerk is elke woensdag open vanaf 11.30 uur; om 12.00 uur vindt het middaggebed plaats. Volle Evangelie Gem. Effata: 11.00 uur Jaroah Haumahu. Nesselande Kerk in Nesselande (Brede School): 10.00 uur ds. L. de Borst. St. Josephparochie (zie Nieuwer kerk) Nieuwerkerk aan den IJssel ZONDAG 15 JUNI St. Josephparochie: 9.30 uur Woord- en Communieviering met Z. van Uffelen. Veg Het Kruispunt: Prot. Gem. De Bron: 9.30 uur mw.ds. M. Verschoor. Prot. Gem. Ontmoetingscentrum: 12.15 uur SHHdienst met Aafke van der Spek. De Lichtkring: 9.30 uur ds. W.H. de Groot (openbare belijdenis) en 16.30 uur ds. R.R. Roth. Herv.Gem. Oude Kerk: 9.30 uur ds. J.P. Ouwehand en 18.30 uur ds. E. Van de Ham. Herv. Gem. Nieuwe Kerk: 9.30 uur ds. H.C. Marchand en 17.00 uur ds. P.L.R. van der Spoel. Ger.Gem. in Nederland ('s-Graven- weg 71): 9.30 en 18.30 uur ds. J.A. Weststrate. Zevenhuizen ABC Gemeente Zuidpias: 10.30 uur Anco van Moolenbroek. Herv. Gem. Dorpskerk: 10.00 uur ds. D. van Vreeswijk (HA) en 19.00 uur ds. C. Haasnoot (HA). Herv. Gem. Kapel Oud Verlaat: 10.00 uur ds. B. Brunt (HA). Ger. Kerk Zev/Moe: 9.30 uur drs. A.F. de Oude. Vrijz.Prot.Kerk: geen dienst R.K. Gem. Moerkapelle/Zevenhui- zen: geen dienst "Naast de vaste collectie maken we bedden voor mensen met allerlei klachten," vertelt broer Bart. "Dat kan zijn als er sprake is van Parkin son of in geval van rug- of nekklachten. Wat de vraag ook is, we vinden met onze mensen altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat is al heel goed moge lijk voor 710,-," benadrukt Bart. "Door eigen productie zijn we veel voordeliger dan de andere merken", vult Rutger aan. "Bieden we persoonlijke vormgeving en maken we zelfs verstelbare modellen met verborgen hoog/laag functie Het fijne voor de mensen is, dat het bed alle gewenste functies kan hebben en prachtig is om te zien." kasten op maat Rutger: "Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat, door omstandigheden, een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is." Global Bedden £t Meubels voor info en bezoek aan huis: 0182 375022 uitgebreide showroom, productie en atelier: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht di. t/m za. 10.00 - 17.00 koopavond do. tot 21.00 uur www.slapenineigenstijl.nl (persoonlijke vormgevinglü Complete slaapkamers "Mijn vader is met succes al meer dan dertig jaar actief in dit vak," vertelt Rutger Hofman van Global. "Hij is begonnen met het maken van bedden op maat. Sinds mijn broers Bart, Casper en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid naar complete slaapkamers." Rutger: "Nu kunnen we met onze vakmensen zowel prachtige bedden en kasten maken, als wensen voor dressoirs en tv-meubelen vervullen." Bart Hofman Rutger Hofman ikwi y .uitgebreid programma

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 31